Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Každé ráno si dopřáváme poradne odlíčeni.Moc se bělícím,pouzivam přírodní produkty a čistící vodičku.:)* Má pleť je zdravá a krásná.

Sobě a své pleti dopřávám poslední dny pořádnou vzpruhu, a to tím, že jsem začala denně chodit rychlochůzí 4 km. Pociťuji na sobě i na své pleti, že pohyb mi dělá velmi dobře.

Naposledy to bylo na Velikonoce, když jsme se s přítelem vydali na čtyři dny na Slovensko, kde jsme si dopřáli klid a relax. Užívali jsme si saun, vířivky, odpočinku, masáží a kosmetických procedůr ( tedy jen já, do toho přítel nešel ). Doma si dopřávám masku na obličej každý týden a každodenní čištění pleti je samozřejmostí.

Naposledy to byla procházka lesem po dešti. Cestou domu jsme jeli přes Žďárské vrchy a tomu nešlo odolat.

Miluju masky od Freemana a tu si dopřávám tak 2-3x týdně. Po dlouhé době jdu na hloubkové čištění na kosmetiku, tak jsem zvědavá, co tam se mnou vymyslí.

Snažím se mít dostatek spánku, dodržovat pitný režim a používám kvalitní kosmetiku. Přesto mě věk začíná dohánět. Potřebovala bych něčím "pořádně nakopnout" a své pleti ještě více pomoci.

Mija

13.05.2019

Jsem máma dvou malých dětí, takže pořádnou vzpruhu už jsem dlouho nezažila takže je na čase

Mishi

13.05.2019

Příjemnou vzpruhou byl víkendový pobyt ve vinném sklípku s přáteli, hydratovali jsme a hydratovali a prokládali jsme to procházkami po okolí

Taara69

13.05.2019

Pleti i sobě dopřávám každoroční jarní týdenní relax v maďarských lázních. Teplá voda, lázeňská péče, masáže a prima červené maďarské víno poskytne jak mě, tak pokožce, vzpruhu na další rok. Akorát s přibývajícím věkem bude asi potřeba vzpruhu zintenzivnit a přidat ještě podzimní pobyt za účelem překonání podzimní deprese, vánočního šílenství a povánoční únavy.

zdenik

13.05.2019

Sobě jsme dala vzpruhu víkendovým pobytem s přáteli. Putování po vinných sklípcích se opravdu vydařilo. A mezi víny jsem si našla několik favoritů. U mé pleti se o vzpruhu snaží kosmetička. Já pak pravidelně nějakou hydratační maskou. Nejlepší vzpruha je však pohoda v hlavě.

Ketka

13.05.2019

Pro mě byla extra vzpruha v únoru, kdy jsem byla na 3tydny v lázních...sice ze zdravotních důvodů, ale bylo to něco tak úžasného, ty bych to rozhodně doporučila každé ženě alespoň 2x do roka ta péče, procházky a klid jsou nádherné

Pořádnou vzpruhou pro mě v poslední době bylo, když jsme dali obě děti hlídat babičce a po třech letech si s manželem zašli zase spolu do kina. Dávali Ženy v běhu, takže jsme se nasmáli a nabrali síly na dlouho dopředu . A má pleť? Kromě každodenní péče se jí snažím dopřát alespoň jednou týdně hydratační masku s melounem .

Jarka29

13.05.2019

Tak vzpruhu pleti jsem teď nějak nedopřála, ale už by si jí zasloužila. Je na ní znát únava a zdravotní problémy co mě provází.Moc ráda bych vyzkoušela něco co dá tu moji unavenou pleť dohromady, už kvůli tomu, že mám malého raubíře a nejsem nejmladší tak abych to alespoň něčím trochu zachránila.

kolina

13.05.2019

Vzpruhu si dopřeji tak jedenkrát za 14 dní. Na úplněk a nov. Zalezu si do vany, dám nějakou příjemnou pěnu nebo olejíček, zapnu si muziku a pak se namažu přírodním olejem. To je mi pak svět okolo ukradený a je to čas jen pro mě

Scarlie

13.05.2019

Pořádnou vzpruhu si dopřávám alespoň 3 - krát týdně, hlavně fyzicky- dlouhou procházkou rychlým tempem, máme to s dcerkou moc rádi. Nadýcháme se čerstvého vzduchu, necháme se ošlehat slunečnými paprsky a doplníme vitamín D. Co se týká pleti- základ je hodně vody a jednou týdně čistící masku na obličej, která vyčistí póry do hloubky a pleť zjemní a zmatní, nejlépe se pak už nelíčit a nechat pokožku pořádně dýchat a rozzářit

Misha11

13.05.2019

Masku používám minimálně jednou týdně. Obličej se ale snažím čistit každý den. No a vzpruhu pro tělo si dopřávám samozřejmě ve wellness, hlavně přes zimu :)

Své pleti se snažím dopřávat vzpruhu alespoň několikrát týdně nějakou maskou nebo svěžím krémem. Pokud je to alespoň občas možné, tak dopřeju pleti i sobě trochu odpočinku ve wellness.

Ajo vzpruhu mám teď hodně pohybu se psem, dobrý spánek, snažím se přidat více ovoce a zeleniny a udělala jsem si letos sirup z kopřiv a pampelišky jako detox

annella

13.05.2019

Vzpruha je pro mě více se po zimě hýbat , bylinkové čaje ,chodím na lymfodrenáže, trávím hodně času s vnoučaty , to je ta nejlepší vzpruha.

Lidiia

13.05.2019

Během těhotenství se moje kůže mírně lišila. V ranním otoku pak malá vyrážka. Abych se tomu vyhnula, snažím se rozjasnit svou kůži různými metodami, jak lidovými tak maskami.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Krůtí plátky s fazolemi

Krůtí plátky s fazolemi

12 hlasů
55min 572 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé s pórkem

9 hlasů
40min 526kJ 80 Kč

Filé zapečené s pórkem.

Treska na másle s tymiánem

13 hlasů
50min 806kJ 115 Kč

Ryby jsou zdravé a neměly by chybět na našem stole, tr...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více