Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

falipe

13. 5. 2019

Jako opravdovou vzpruhu asi na kosmetice minulý měsíc,ale jinak se snažím,aby byla stále v pohodě a vyživená,takže minivzpruhu dostává každý den v podobě čištění a péče

Bary1

13. 5. 2019

Vzpruhu dopravam me pleti pokud je to možné pravidelně aspoň jednou týdne, naposledy to bylo minuly týden a to tak, ze si vyrábím svou vlastní domácí pletovou masku/peeling kde základ je vždy mleta káva a přidávám co zrovna doma mám, med, kokosový olej apod. Pleť mám potom vždy krasne svěží, hydratovanou a hebkou na dotek. Ale nějaké sérum kterým po umyti masky pleť zhydratuju by se velice hodilo.

Mmanka

12. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu si užívám když, je krásné počasí a mohu být celý den na zahradě cítit teplo slunečních paprsků, vůni květin a nemusím se líčit.

Teď na jaře si dělám více ovocných a zeleninových šťáv, čistící čaje atp. Taková jarní očista a vzpruha

Lusylie

12. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu pleti i sobě se snažím si dopřát alespoň jeden den v týdnu. A to o víkendu především vydatným spánkém a že, se nelíčím - dopřeji pleti oddech

hedvika

12. 5. 2019

Své pleti a sobě jsem vzpuru dala minulý víkend,kdy jsem byla u svě kamarádky která pracuje ve wellness salonu.Doprála jsem si nejen másaže,jak klasické tak i lázen v čokoládě a mé pleti pomohla masáž obličeje.Cítila jsem se naprosto božsky jak na těle tak i na duši

Vzpruha je pro mě, když jsem venku s mužem a s dětmi. V lese, na procházce, na výletě na kole. Pozitivní energie se vždycky odrazí i na mé pleti ;)

Awa6

12. 5. 2019

Moje poslední "vzpruha" byla v lázních a to si bylo. Už je to víc než nějaký pátek a tak dělám co se dá, neboli dost málo. Zatím jsem se těšila, že na další vzpruhu našetřím.. Ach joooo.. Ale vůně mám moooc ráda..

7Lindus7

12. 5. 2019

Snažím se jednou týdně, reálně spíš jednou za dva týdny si vyčlením většinou víkendový večer. Naložím se do horké vany, kde si ležím s maskou na obličeji a když je chuť tak si vychutnám i sklenku vína a odpočívám. Po koupeli po sobě napatlu různé olejíčky, krémíky,.. a s velmi dobrou náladou se vracím k rodině a následuje shlédnutí filmu. Jinak já ráda relaxuju i na procházce po vsi s mrňouskem, všude klídek, zvířátka a hlavně ticho. A hned je den hezčí.

anninek

12. 5. 2019

Teď po třicetinách, kdy jsem se začala pleti více věnovat - je to sice ještě paráda, sem tam i puberťácký pupínek Ale čím dříve se začne, tím déle se pleť bude odvděčovat svěžím vzhledem. Takže pořádně čistím, používám peelingové gely a poctivě mažu na noc i ráno

boruvka1

12. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála o nedávných květnových středečních svátcích, kdy jsem nebrala na nic a nikoho ohled a pořádně jsem se vyspala. Do růžova, pleť mi za to velmi poděkovala.

Verone

12. 5. 2019

Nejintenzivnější vzpruhu dostala moje pleť při jehličkové mezoterapii. Všichni se divili, že snesu největší zanoření jehliček bez znecitlivující injekce. Já si to moc užívala. Pleť se krásně prokrvila a na čas se mi zmenšily dolíčky po akné. Jinak si pleť pravidelně žehlím a dopřávám různé masky a séra. Manufaktura je skvělá, ráda bych booster vyzkoušela!

NJRAJ

12. 5. 2019

Abych se přiznala plet trochu zanedbávám,mám doma tři děti z toho jednoho dvouletýho,takže nemám moc čas a tudíž mám pořádnou vzpruhu každý den.

Mě omladila vnučka, to je dokonalá vzpruha, no a upřímně na pleť tzv...kašlu, jsem hrozná

upřímně svou pleť hodně zanedbávám :( (jen umýt, pleťovou vodu a krém), jinak vzpruha pro mne čeká na konci června.....jak já se těším:)

fidorka01

12. 5. 2019

Vzpruhu své pleti jsem už dlouho nedala, na kosmetiku nemám jak čas tak korunky. Ale nedávno jsme si udělali s rodinou výlet do Jeseníků a vzpruha pro tělo to byla pěkná. Nejen že nám na jaře nasněžilo,ale i ty tůry po horských kopcích nám dali pěkně zabrat. Ale byl to krásný pohled na ty naše hory

Snažím se chodit na procházky každý den.. A jezdit na vylety .. třeba minulý měsíc jsme navštívili 2 zoologické zahrady. Jinak své pleti nijak nedopravam ještě,jako snažím se ji čistit, dávat krémy nebo tak.. A byla bych ráda za možnost otestovat tento vyrobek

Před týdnem bylo venku pěkně, tak jsme cela rodinka vyrazili na výlet na kolech. Dali jsme cca 40 km. Bylo to spojené i s prohlídku zámku. Krásně jsme se projeli. Cestou jsme si dali i vynikající zmrzlinu. Byla to super projížďka a vzpruha

Pro tělo dělám vzpruhu kdykoliv to jde, procházka na čerstvém vzduchu. Pleť se snažím ošetřovat každý večer ne vždy to však vyjde Na kosmetice jsem nebyla déle jak rok. Pleť mám obzvlášť suchou, protože se mi objevil drobný problém se štítnou žlázou...

sanula

12. 5. 2019

Naposledy minulý měsíc na kosmetickém ošetření, které si dopřávám jednou měsíčně. :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Králík na houbách

Králík na houbách

9 hlasů
1h a 30min 379 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392kJ 199 Kč

Kuře 100x jinak, tentokrát s bílým vínem.

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 308kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více