Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

nika031

12.05.2019

Své pleti dopřávám vzpruhu, když cítím, že mě pne a "je mi malá". Většinou pomocí hydratační masky na obličej, či výživným krémem. Naposled to bylo zrovna v v sobotu,kdy jsem měla den jen pro sebe Já a mé tělo si nejvíce odpočine při pobytu v přírodě nebo sledováním nějakého hezkého filmu. Prostě pohoda :)

Verdona

12.05.2019

Pořádná vzpruha pro můj organismus je po celém týdnu stráveném v kanceláři a v ulicích prašného města vyrazit ven do přírody To božské ticho a klid, žádné dopravní prostředky, stále vyzvánějící telefony, klapání myší a klávesnic... pouze zpěv ptáčků, zurčení vody či šumění listí v korunách stromů

Boros

12.05.2019

mé pleť vzpruží pořádná studená sprcha, skvělé na obličej. nakonec, mne to taky vzpruží. S kosmetikou zatím moc kamarád nejsem, ale budu se muset začít kamarádit.....

Pořádnou vzpruhu moje pleť dostala minulý týden, když jsem si napatlala masku na obličej, poté co mé děti v deset večer konečně usly.

Lucie01

12.05.2019

Pro mě je nejlepší vzpruha pro tělo i duši procházka v přírodě, dopřávám si ji často, kdykoliv to jde. Pleti dopřávám kvalitní hydratační krém, ale sérum je určitě účinnější, a proto bych ho moc ráda vyzkoušela.

Petra.p

12.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem naposledy své pleti dopřála před těhotenstvím, pobytem ve wellness . Od té doby by moje pleť potřebovala mega vzpruhu ale to i celé mé tělo 😁 snažím se ale své pleti dopřávat maximum v mateřství. Masky , péče o pleť . Kvalitní kosmetika .. ale hned jak bude čas dám své pleti co si zaslouží a poradny odpočinek

Aktivko

11.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála se svým partnerem v nedávné době, kdy jsme společně strávily wellness báječnou dovolenou v Třeboni v tamních lázních. Měli jsme zde možnost vyzkoušet několik procedur, od klasických masáží po vířivku, perličkové koupele a další příjemné procedury. Určitě z něj budeme čerpat energii nějakou dobu. Přínosný efekt byl patrný nejen na mé pleti, ale i na duši.

Vzpruhu jsme si dopřáli cela rodinka, koupili jsme si víkendový pobyt do Karlových Varů i s procedurami. Bylo to moc fajn. Odreagování, dočerpání energie a pleť je o pět let mladší Vřele doporučují

Ivegi

11.05.2019

Když jsem si po změně zaměstnání, které je ted velmi hektické, dala vířivku a pořádný relax, to byla vzpruha do dalších týdnů,.

Ivegi

11.05.2019

Jednoznačně vůně perníku, a levadnule.

Před pár dny jsem začala zas běhat, po delší nemoci mi to nešlo a teď jsem uběhla to co nikdy. To byla vzpruha.

elinkas

11.05.2019

Každé ráno a večer.Bud pletovou maskou nebo krémem

před týdnem jsem se vrátila z pobytu v Mariánských Lázních - slavili jsme s manželem 20. výročí a jako dárek jsme si dali rozmazlování v lázních , já k tomu poprvé v životě přidala i návštěvu kosmetického salonu a byla jsem nadšená

Aluška

11.05.2019

Kolegyně mi přivezla z Thajska masku na obličej ALOE VERA.Zrovna včera jsem poskytla pleti jedinečnou vzpruhu s výtažky této zázračné rostliny.Jinak se nejvíc těším na sluneční paprsky, které mé pleti vyloženě svědčí.

Pořádnou vzpruhu dopřávám své pleti pokaždé, když si dělám pletovou masku z jílu..potom je pleť hladká jako miminko :)

Joplin

11.05.2019

Před pár dny jsem byla u kosmetičky a nedávno v lázních,oboje určitě mé pleti prospělo.

Naposledy u kosmetičky, což už nějaký měsíc bude Ráda bych udělala pro svou pleť více

iva3

11.05.2019

Pořádnou vzpruhu nejen pro pleť jsem si dopřála minulý týden v termálech...když je člověk v pohodě a bez stresu daří se i pleti...jinak běžná péče: ráno růžová voda a skvalan, večer sprcha, levandulová voda a aloe vera gel. Produkty Manufaktury mám moc ráda, tak třeba to vyjde...

simkru

11.05.2019

Naposledy nedávno, kdy jsem si dělala jarní detox s Yves Rocher.

Krásná pleť je základ.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Polévka z čerstvého špenátu

Polévka z čerstvého špenátu

13 hlasů
50min 330 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Silná francouzská cibulová polévka

28 hlasů
55min 436kJ 65 Kč

Polévka je grunt. O syté francouzské cibulačce to plat...

Salát z brokolice

19 hlasů
25min 1092kJ 80 Kč

Jednoduchý brokolicový salát s anglickou slaninou a br...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více