Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Veravaj

11.05.2019

Aspoň 2x týdně si dělám pleťovou masku před jejíž aplikací si umyji obličej. Každé ráno si namažu obličej vitamínovým krémem a večer opláchnu zase vlažnou vodou.

olgaja

11.05.2019

Snažím se pečovat o pleť ráno i večer a před týdnem jsem si dopřáli thajsko masáž,která byla úžasná.

Každý večer se snažím plet hýčkat , dobře odličovat a mazat krémy. Cítím se pak více vesele.

DaniDi

11.05.2019

Minulý pátek v kosmetickém salónu. Masáž obličeje, pletová séra, krémy a pletová maska dodala nejen mé pleti, ale i mne velmi příjemný pocit do nového jarního měsíce.

Před dvěma lety po šestinedělí jsem si dopřála zkrášlující kůry včetně masáže a bylo to moc příjemné

O svojí pleť se snažím pečovat skoro každý den, i když jsem pracovně a školně vytížená, snažím se alespoň ob den na obličej aplikovat vyživující krém, aby moje pleť nevypadala unaveně, a cca 2-3 týdně používám buď masku na obličej, nebo peeling.

Mám dvě malé děti, takže moc času na rozmazlování a hýčkání své pleti není čas. Jednou týdně si udělám masku a každý večer nezapomenu pleť odlíčit a v živit nočním krémem.

VerKvap

10.05.2019

Nedávno v podobě horké koupele a doma vytvořené pleťové masky z domacích surovin. Když není čas na relax, musí si ho člověk udělat doma

krásný šumavský vzduch, jízda na kole jednou za 14 dní pleťovou masku a jako vzpruhu pro sebe jsem si dopřála nedávno s kámoškami jsem si zašla na pivečko

Ráda bych si nějakou super vzpruhu dopřála,no bohužel jsem moc časově vytížená.Ale řekla jsem si,že je už na čase něco udělat - třeba toto bude ten správný začátek

Vzpruhu si dávám každé ráno v podobě ledové vody na obličej

Tělu dopřávám vzpruhu pravidelným běháním u nás v okolí ,v přírodě .Čerstvý vzduch dodá energii mě i mé pleti.A péči navíc dodám pleti každou neděli pravidělně, kdysi večer dopřeji výživnou pleťovou masku

zarli

10.05.2019

Vzpruha mně čeká v úterý, to jsem objednaná v kosmetickém salonu.Denně jsou vzpruhou pro mně vnuci, připadám si vedle nich mladší než jsem.Další vzpruha je pobyt na mé zahrádce.V každém případě by mně Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster bodnul, to bych velm ráda vyzkoušela

Patrin

10.05.2019

Na nějakou vzpruhu nemá vůbec čas, jsem plně pracovně vytížná, ale asi by bylo na čase něco už pro sebe udělat

Pleťovou zpruhu si dělám každou sobotu vyčištění, peeling a pleťovou masku a následně pleťový olej, dermorollon, kyselina hyaluronová a výživný pleťový krém.

iveta63

10.05.2019

Vzpruhu nejen pleti,ale celkovou jsem nabrala letos v lázních v Teplicích nad Bečvou.Opravdový relax

magic11

10.05.2019

Tak nevím, jestli by pomohlo i po padesátce, tenhle věk už je asi za kategorií jakékoliv pomoci .Mě naposledy pořádně vzpružilo zaběhnutí pražského maratonu napůl s kamarádkou minulý víkend v Praze, bylo to boží a náramně jsme si to užily. Ty endorfiny na konci nás úplně rozzářily a natřely jsme to mnoha mladicím

adiro

10.05.2019

Přesně dnes. Relaxační den v sauně.

helus

10.05.2019

Bylo to v lednu,kdy jsem měla narozeniny.Dcera mě pozvala do kosmetického salonu.Bylo to báječné.

Vzpruhu pro pleť jsem měla naposled minulý týden, kdy jsem vyzkoušela čerstvou domácí masku :)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory zapečené se sýrem

27 hlasů
45min 429kJ 95 Kč

Brambory se dají zapékat různě, toto je také velmi chu...

Rizoto s hlívou ústřičnou

16 hlasů
55min 629kJ 125 Kč

Hlíva je velmi zdravá houba.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více