Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Každý den

Vzpruhou je pro mě dobrá káva Pusa od přítele Naposledy jsem si dopřála vzpruhu v aquaparku, kde jsem si dala vířivku, solnou jeskyni a relax v bylinkové místnosti.

skanicka

10. 5. 2019

Naposledy mě úplně nakopl cyklovýlet... Čerstvý vzduch, příroda a dobrý pocit ze sebe

skanicka

10. 5. 2019

Naposledy mě úplně nakopl cyklovýlet... Čerstvý vzduch, příroda a dobrý pocit ze sebe

Niki1695

10. 5. 2019

Vzpruhou je pro mně setkání s milým, pozitivně myslícím člověkem, kterých je dnes málo. Vzpruhou pro mou pleť jsou určitě masky, které si dopřávám jen jednou za čas, když mám náladu na extra péči

Kytinka

10. 5. 2019

já jsem byla na bylinkovém obkladu a bylo to úžasné, pleť jemná, krásná

Pravidelné používaná přírodní masky: z avokáda, banánů, okurky atd. Včera to byla maska z jahod a jogurtu. K tomu kokosový olej, peeling atd.

No popravde si to už ani nepamätám kedy som sa pekne postaral o svoju pleť ... bolo to naozaj dávno, potom nebol čas, prípravky a podobne, takže trochu škoda :(

jijina

10. 5. 2019

Vzpruhu mojí pleti dopřávám přírodními pleťovými maskami a krémy a sobě častými procházkami v přírodě.

danusch

10. 5. 2019

Snažím se o pleť pravidelně starat, odličuji, používám krémy, séra, ale je pravda, že ještě žádnou extra cílenou péči jsem ji nedopřála. Plánovala jsem si kúru s vitaminem C, ale zatím jsem ve fázi plánu.

Lucieen

10. 5. 2019

Pleti jsem naposledy minulý týden dopřála regenerační textilní masku s arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou a sobě teprve dopřeji, až se mi zahojí rány po operaci :) Už se na to těším :)

dotlinka

10. 5. 2019

Vzpruhu dávám své pleti,každý den 2x v podobě namazání...jelikož já, kdybych se nenamazala,tak jsem samá suchá šupinka A sobě dávám vzpruhu 2x týdně.Chodím s kamarádkou cvičit a to mě hrozně dobijí

Nejlepsi vzpruha pro oblicej je masaz obliceje, zboznuji

Maggie.s

10. 5. 2019

Největší vzpruha pro mě je, když se po pracovním týdnu mohu pořádně vyspat. Také mě hodně nabíjí běh v přírodě a sluníčko.

adlatka

10. 5. 2019

Nejlepší vzpružení pro mou pleť je dostatek spánku a pobyt na čerstvém vzduchu. Vzhledem ke svému věku se však snažím pečovat o pleť správně a pravidelně. Zařazuji peeling i masky. Uvažuji, že poprosím Ježíška, aby mi koupil nějaký přístroj pro lepší zapracování kosmetických přípravků do pleti. Proto bych booster moc ráda vyzkoušela a případně zařadila mezi své "topky".

RadKon

10. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu dodám jak mé pleti tak i celému tělu právě příští týden kdy jedeme s manželem na wellness víkend s masážemi Nesmírně moc se těším až si odpočinu od domácího stereotipu a od dětí

Ann

10. 5. 2019

Vždy když jedem někam do termalu. Nádherně si tam odpočinu... Naposledy jsem své pleti doprala kosmetiku od kamarádky... Bylo to příjemné a uvolnujici. Cítila jsem se naprosto skvěle a už u ní planuji další návštěvu

Jane085

10. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu jsem pleti nedopřála už hooodně dlouho, vlastně možná nikdy 😢

vikuse

10. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu své pleti i duši si dopřávám každé léto, kdy odjíždím s manželem k moři na dovolenou. To se přestávám okamžitě líčit a pleti dopřeji odpočinek a různé pleťové masky, které na ni aplikuji Jinak o svou pleť pečuji každodenně, vzhledem k mému věku je ti již povinnost

jana222

10. 5. 2019

Je to paradox-ale nejvíce vzpomínám na pivní lázně a s tím spojený bezva zážitek v kádi s pivem...skvělý relax.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Polévka s knedlíčky

Polévka s knedlíčky

18 hlasů
35min 305 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240kJ 110 Kč

Ryba s chřestem pečená v troubě.

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303kJ 120 Kč

Snadná, chutná a zdravá polévka.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více