Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

O pleť se starám každý den 2x ráno a večer, ale na pořádnou vzpruhu popravdě teď čeká. Od doby kdy jsem máma na to nějak nemám čas, ale už by to chtělo změnit.

Petamach

10. 5. 2019

Vzpruhu me pleti dodava kvalitni kosmetika, nejlepe prirodni. Mezi nami, Manufaktura je fakt top, libi se mi i jejich pristup k vyrobe, proste ji miluju, vazne. No, a celkove mi vzpruhu dodava rodina. Manzel, ktery me i po 20 letech miluje stejne jako zpocatku (i kdyz ja uz stejne nevypadam, bohuzel), 2 dcery, ktere jsou uzasne a verim, ze z nich jednou budou bezva zenske. Uz se na to tesim😍

jiji

10. 5. 2019

Opletˇ se snažím pečovat každý den ...největší vzpruhou pro mě je , když jsem chvíli bez dětí aspon hodinka týdně kdy jedu na nákup...

zigulik

10. 5. 2019

Má pleť si dopřála na výstavě s mým mladým psem, když vyhrál a po pleti se mi rozlil úsměv a slzy pýchy.

plevanka

10. 5. 2019

Naposledy mi pořádnou vzpruhu dopřála maska z bílého jogurt. Vynikající je i krém s vitamínem C.

lucia83

10. 5. 2019

Pro mne je vzpruha i to, když manžel vezme holky na 2 hodinky ven a já se můžu klidně vyspat .A o svou pleť se snažím pečovat pravidelně, i když při tých mojich rošťandách to né vždy vychází. Takže nějaký krémik, maska nebo peeling se u mne najde .

janula02

10. 5. 2019

Naposledy minulý týden jsem si dala hydratační masku. Jinak zase začala pracovat moje kosmetička, takže to bude každý týden příjemný odpočinek u starání se o svoji pleť.

zewlice

10. 5. 2019

Já jsem teda egoistka (asi, co tady tak čtu), ale v 27 se o sebe snažím starat - každý měsíc ke kosmetičce, jinak kvalitní produkty doma (séra, masky, peelingy), každý týden relax v sauně a tak. Podle mě o sebe my ženy musíme pečovat, abychom byly krásné, zároveň si taky zasloužíme pořád jenom nevařit a nežehlit, ale udělat si aspoň trochu čas pro sebe, dát nohy na stůl, na obličej masku, k ruce víno a 15 minut se nehnout... Pokud Vám muži toto neumožní (ač máte třeba děti), tak je to za mě dost problém. Naštěstí já mám úžasného a chápavého fešáka.

kometka

10. 5. 2019

Krásné ráno, tak nějak zjišťuji že je mi 40 a občas se u zrcadla zhrozím. Vždy jsem se co se týče kosmetiky zanedbávala. Kosmetičku jsem nikdy nenavštívila. Občas si namažu obličej krémem ale i když jsem chtěla něco vyzkoušet nastal problém s parfemací přípravku. Jako náctiletá jsem si dávala jednou za čas masku z krému, krupičky a drcených skořápek. To jsme ale neměli tolik povinností a měli jsme dost času :D.

lenkita

10. 5. 2019

Kam mi pamet saha,ne a ne si vzpomenout, kdy jsem sobe a sve pleti doprala vzpruhu.muj zivot jak na kolotoci,ktery se nechce zastavit.vzpruhou se da brat maximalne vecerni odliceni a spanek,ktery by ale mohl byt delsi...rikam si kazde rano. Manufakturu mam rada,tuto novinku ale neznam.rada otestuju.

evasyk

10. 5. 2019

A´t člověk chce nebo nechce musí jít po padesátce ke kosmetičce, aby naši pleť cca na měsíc tzv. "nahodila"....Jinak běžně používám pomůcky našich babiček - jarní slupka z okurky, droždí atd.

Maggienka

10. 5. 2019

Tak to je už pěkna doba 😊 S mamkou takový holčičí den. Kadeřnice, kosmetika, manikůra a pedikůra a zakončily jsme to v cukrárně u kávy a dortika 😊

WeronikaD

10. 5. 2019

Naposledy minulý víkend, kdy jsme si s přítelem dali wellness k výročí. Součástí pokoje byla privátní sauna a výřivka, bylo to neskutečné! Co se týče pěstění se, snažím se dopřávat si kvalitní produkty a předejít tak zbytečnému stárnutí.

Naposledy asi před rokem jsem si zašla na kosmetiku a pak do sauny. To byl relax . Občas si musíme na chvilinku udělat u čas pro sebe a odpočinout si a dobít baterky, když jsme s dětmi doma 😙. Jinak jednou týdně si dávám pleťovou masku na obličej a používám krémy Nivea Q10 proti vráskám Proto bych určitě velmi ráda vyzkoušela i tuto kosmetiku a stala se testerkou. 😉

alicka

9. 5. 2019

Před měsícem v horké kádi venku, v krásném lesním prostředí a se dvěma kámoškami. To byl RELAX _ ale jinak každé ráno na obličej ledovou vodu.

Tak pro mě jako největší vzpruha působí ovocné či zeleninové smoothie po ránu. Co se týká pleti, ráda zkouším po domácku vyrobené masky či peelingy.

No musím se přiznat že to trochu šidim...po umytí nanesu na plet obyčejný hydratační krém a to je vše...:-(...říkám si - je ti 44 - nejvyšší čas začít se o plet líp starat,začít používat lepší přípravky...To by byla pro mne příležitost ZAČIT...

O pleť se snažím pečovat, cca 1x týdne používám masku, ale to je taková klasika. Kvalitní krémy atd. Pořádná vzpruha nejen pro pleť ale i pro mě je dovča u moře, slaná voda dělá divy. Mizí pupínky, tělo si odpočine od stresu.

Jednou týdně si dopřeji výživnou masku na obličej i na vlasy a snažím se o pleť pečovat kvalitní kosmetikou.

Své pleti minulý týden když jsem si dávala masku abych měla projasněnou plěť. Ale už zase by to něco chtělo. Mamince jsem teď darovala krémy proti vráskám ale zatím nic moc změny. Věřím že manufaktura by byla mnohem lepší. Tu milujeme .

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Dušené jehněčí maso

Dušené jehněčí maso

6 hlasů
1h a 30min 443 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více