Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Feel Eco Sprchový gel levandule & ylang-ylang

30. 04. 2019

asi vůně čerstvě upečeného jablkového závinu, jaký dělala jen babča

lucier

20.05.2019

je to vůně kopřivového nebo březového šampónu, který používala babička

ingridh

20.05.2019

vůně z květů šeříku, které jsme s maminkou dávaly do vázy pro potěšení

hanask

20.05.2019

asi nejvíc vůně čerstvě vypraného prádla ve škrobence Z s vůní levandule

warpik

20.05.2019

nedině babiččino kuře pečené na paprice a rajčatech, které uměla uvařit nejlépe na celém světě

fsk

20.05.2019

vůně tygří masti nebo Alpy, když babička mazala nemocnému dědovi kolena .-)

do dětství mě vrátí vůně melty, kterou si babička každé ráno vařila ke sídani

vune cerstve posekane travy...prazdniny jsem travila prarodicu na vesnici a na to nikdy nezapomenu

kuky

20.05.2019

jedine babicciny buchty, na ktere se neda zapomenout

Zpět do dětství mě přenese zaručeně vůně heřmánku a jahod. Jahody mám od dětství moc ráda, měli jsme jich plný záhonek. Heřmánek nám zase rodiče spolu s jinými bylinkami přidávali do vany. Obě tyto vůně mi i teď v dospělosti navazují pocit pohody a bezpečí.

Na mě nejvíc zafunguje vůně kynutých borůvkových knedlíků s tvarohem, cukrem a spoustou másla To jsem zas malá holka, co přemýšlí, kolik jich tak může sníst, aby moc neubylo ostatním a aby se nemuselo zase do lesa na borůvky

lijan1

20.05.2019

Byla to vůně fialek a konvalinek - Živé květy, které maminka tenkráte používala. Byl to tenkráte velký hit a podpultové zboží. Vždy, jak vidím tyto kytičky kvést tak si na tu šilenou vůni vzpomenu a tím padem i na maminku.

Tak určitě je to heřmánek.Heřmánková koupel byla nejlepší.Hned si vzpomenu na vůni miminka.

TynaM

20.05.2019

Mé dětství bylo v lese takže vůně lesa nejlépe po dešti. Když nadherně všude voní podhoubí, mech, kůra.

Určitě vůně peřin, co se celý den slunily na dvorku a pak jsme se do nich večer zavrtali)

Do dětství mě přenese vůně čerstvě posekané trávy a vůně jahod, které nám rostly na zahrádce.

Do dětství mě přenese vůně žemlovky a modrého dětského olejíčku.

Do dětství mě přenese "vůně" naftalinu, který měla maminka ve skříni proti molům...

Atka68

20.05.2019

Mě do dětství přenese vůně vanilkoveho pudingu s piskotama, který nám maminka často pripravovala

Nugy

20.05.2019

Ráda jsem jezdila k babičkám na přespání. U jedné to vonělo mýdlem.Měla mýdla všude ve skříních a načichl celý byt.A druhá babička pořád používala placentu na ústa a byt jí voněl po té placentě a kremu. U ní jsem tu vůni milovala víc.Ale vždy když cítím tyto dvě vůně, vzpomenu si na krásné dětství.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Polévka z bílých fazolí

Polévka z bílých fazolí

12 hlasů
1h a 10min 564 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Nočky s jahodami

12 hlasů
40min 805kJ 70 Kč

Tvarohové nočky s jahodami. Skvělý recept nejen pro dě...

Letní polévka s arašídy

15 hlasů
45min 424kJ 85 Kč

Letní krémová polévka, která se podává vychlazená.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více