Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Feel Eco Sprchový gel levandule & ylang-ylang

30. 04. 2019

asi vůně čerstvě upečeného jablkového závinu, jaký dělala jen babča

lucier

20.05.2019

je to vůně kopřivového nebo březového šampónu, který používala babička

ingridh

20.05.2019

vůně z květů šeříku, které jsme s maminkou dávaly do vázy pro potěšení

hanask

20.05.2019

asi nejvíc vůně čerstvě vypraného prádla ve škrobence Z s vůní levandule

warpik

20.05.2019

nedině babiččino kuře pečené na paprice a rajčatech, které uměla uvařit nejlépe na celém světě

fsk

20.05.2019

vůně tygří masti nebo Alpy, když babička mazala nemocnému dědovi kolena .-)

do dětství mě vrátí vůně melty, kterou si babička každé ráno vařila ke sídani

vune cerstve posekane travy...prazdniny jsem travila prarodicu na vesnici a na to nikdy nezapomenu

kuky

20.05.2019

jedine babicciny buchty, na ktere se neda zapomenout

Zpět do dětství mě přenese zaručeně vůně heřmánku a jahod. Jahody mám od dětství moc ráda, měli jsme jich plný záhonek. Heřmánek nám zase rodiče spolu s jinými bylinkami přidávali do vany. Obě tyto vůně mi i teď v dospělosti navazují pocit pohody a bezpečí.

Na mě nejvíc zafunguje vůně kynutých borůvkových knedlíků s tvarohem, cukrem a spoustou másla To jsem zas malá holka, co přemýšlí, kolik jich tak může sníst, aby moc neubylo ostatním a aby se nemuselo zase do lesa na borůvky

lijan1

20.05.2019

Byla to vůně fialek a konvalinek - Živé květy, které maminka tenkráte používala. Byl to tenkráte velký hit a podpultové zboží. Vždy, jak vidím tyto kytičky kvést tak si na tu šilenou vůni vzpomenu a tím padem i na maminku.

Tak určitě je to heřmánek.Heřmánková koupel byla nejlepší.Hned si vzpomenu na vůni miminka.

TynaM

20.05.2019

Mé dětství bylo v lese takže vůně lesa nejlépe po dešti. Když nadherně všude voní podhoubí, mech, kůra.

Určitě vůně peřin, co se celý den slunily na dvorku a pak jsme se do nich večer zavrtali)

Do dětství mě přenese vůně čerstvě posekané trávy a vůně jahod, které nám rostly na zahrádce.

Do dětství mě přenese vůně žemlovky a modrého dětského olejíčku.

Do dětství mě přenese "vůně" naftalinu, který měla maminka ve skříni proti molům...

Atka68

20.05.2019

Mě do dětství přenese vůně vanilkoveho pudingu s piskotama, který nám maminka často pripravovala

Nugy

20.05.2019

Ráda jsem jezdila k babičkám na přespání. U jedné to vonělo mýdlem.Měla mýdla všude ve skříních a načichl celý byt.A druhá babička pořád používala placentu na ústa a byt jí voněl po té placentě a kremu. U ní jsem tu vůni milovala víc.Ale vždy když cítím tyto dvě vůně, vzpomenu si na krásné dětství.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brokolicové placičky

Brokolicové placičky

13 hlasů
60min 775 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi se šalvějovým máslem

15 hlasů
30min 1078kJ 60 Kč

Recept rychlý bezmasý oběd nebo večeři.

Jednoduchý bramborový salát

7 hlasů
1h a 20min 355kJ 70 Kč

Salát z brambor bez majonézy.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více