Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Máme štěstí, že nás babička zásobuje domácím kečupem, ale co si budeme povídat, ten kupovaný mi prostě chutná víc

Mmanka

12. 5. 2019

Vnučka miluje kečup ke všemu. Nejvíce by ale, kečup chyběl ke špagetám a hranolkám. Grilujeme především maso

Lusylie

12. 5. 2019

U nás v rodině milujeme kečup především ke špagetám. Nejčastěji grilujeme maso, cherry rajčátka, cuketu, lilek nebo ananas

Hajdule

12. 5. 2019

Kečup dáváme skoro ke všemu,hořčici nemáme rádi,křen jím jenom já...Takže třeba na sunkofleky,k párkům,na žebírka při grilování...vypomáhám si s ním třeba i při přípravě rajské omáčky.Grilujeme,co dům dá,hodně podle fantazie,nejraději asi ty žebirka nebo sýry,také zeleninu.

Hamburger a hranolky, to se bez kečupu u nás nikdy neobejde. Děláme na grilu vynikající hamburgery a steaky.

majkyyx

12. 5. 2019

Jednoznačně tousty, ty bez kečupu nejde mít. Grilujeme burgery, masíčko i klobásky, takže kečup jede pořád.

hedvika

12. 5. 2019

U nás v rodině si kečup dopřavame skoro ke každému jídlu děti ho prostě milují at už to jsou párky,řízky,hamburgery,uzené mas,zapečené těstoviny atd... a nejraději grilujeme uřecí a krůtí maso a manžel má raději kotlety a krkovici a k tomu grilovanou zeleninu

anninek

12. 5. 2019

Nejvíc mi kečup lahodí ke kuřecímu řízku, rodina se mi směje, ale mně to přijde jako klasika A grilovačka je jasná - vepřová pečeně, kuřecí prsa a brambory s bylinkami

párky a špekáčky vždycky s kečupem, ale i špalíčky zeleniny si v něm občas namáčím. a naše děti míchají kečup s hořčící

Lenna22

12. 5. 2019

Hranorky a pizzu

NJRAJ

12. 5. 2019

Nedovedu si bez kečupu představit domácí pizzu,nebo šneky z listového těsta a moje děti si kečup přidávají takřka ke všemu.

Verone

12. 5. 2019

Hranolky, restovaná játra, různé pizzové chuťovky

Zdennee

12. 5. 2019

Nejraději kuřecí maso a žampiony

mamina85

12. 5. 2019

Grilujeme nejraději kuřecí a vepřové maso, bez kečupu si nedovedu představit teplé párky. Toto testování by bylo příjemné pro našeho synátora, ten má rád kečup skoro ke všemu ( k řízku, bramboráku, masu...)

Asi párek v rohlíku, jsem trošku barbar: D. Jinak nejčastěji grilujeme jakékoliv masíčko

nika031

12. 5. 2019

Ja osobně kečup miluju a dávám si ho skoro ke všemu. Hranolky bez kečupu je opravdu snad to nejhorší, co může být ... My nejraději grilujeme zeleninu, hlavně v létě cuketu, která je opravdu výborná. Pak určitě maso snad všechny druhy

Glasma

12. 5. 2019

Bez kečupu se u nás neobejde žádná gril párty ❤️ já se synem si kečup cpu skoro do všeho, nevadí nám ani rohlík s kečupem beze všeho okolo, ale pochopitelně nejlepší s párkem!

Bez kečupu si nedokážu představit pikador Jen jsem teď na něj pomyslela a už se mi sbíhají sliny. Prostě pikador s kečupem je nej. Nejraději grilujeme krkovičku a pak takové bílé kořeněné klobásky.

Tyna31

12. 5. 2019

Jelikož můj muž s dcerkou kečup milují, tak ho cpou naprosto, ale naprosto všude a kolikrát si ho jdou i jen dát na jazyk na chuť :D. Jinak když je krásně a máme možnost grilovat, tak kečup je vždy nedílnou součástí kteréhokoliv pokromu, který na grilu připravujeme :)

Bez kečupu - no přeci špagety... a nejraději grilujeme masíčko (taková panenka mňam)...

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Fazolový guláš

Fazolový guláš

35 hlasů
1h a 10min 295 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kotlety na bylinkách

22 hlasů
2h a 10min 912kJ 125 Kč

Chutné vepřové kotlety s příjemnou vůní bylinek.

Mrkvová kaše s uzeným masem

11 hlasů
50min 580kJ 55 Kč

Kaše z mrkve a brambor.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více