Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Karol7

09.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit špagety,párek v rohlíku a vlastně jakékoliv jídlo kde to lze. Třeba chřest se slaninou a sýrem je lepší s kečupem. Většinou grilujeme zeleninu, brambory co si uděláme na úzké plátky, klobásy a maso

lolap

09.05.2019

Bez kečupu si naše rodina nedovede představit párek v rohlíku, hranolky a špagety. Nejčastěji grilujeme hamburgery a zeleninu, nepohrdneme ani kusem jakéhokoliv masa či ryby.

marasto

09.05.2019

Neumím si představit špagety bez kečupu. Nejraději grilujeme vepřovou krkovici a grilovací tyčinky.

Jessina

09.05.2019

Kečup v praktickém balení je určitě super na cestu, jako je pálení čarodějnic, opect dva buřty a k tomu kečup, super a mohu ho nosit všude.

zdiss

09.05.2019

Bez kečupu si neumím představit hranolky Často grilujeme zeleninu, sýry a samozřejmě maso.

Jednoznačně pečené brambory a tousty. Bez kečupu by tato jídla neměla tu správnou chuť.

sarkah

09.05.2019

Velice rádi grilujeme hermelín nebo sýry v alobalu. Takže si nedokážu představit,že bych si k tomu nedala kečup. A samozřejmě hranolky bez kečupu,nikdy.

Bez kecupu si rozhodne neumím představit burta na ohni, párek v rohlíku a hranolky. 🙂

urcite hranolky, ty bez kecupu nejdou a nejradsi griluju zeleninu :)

Nedokážu si představit, že bych si ke grilovanému kuřecímu prsíčku nedala kečup, ten prostě zbožňuju. Jinak nejčastěji grilujeme kuřecí a hermelíny.

U nás kečup je druhým chlebem. Jí se úplně ke všemu. Ani pan Zdeněk Pohlreich, můj velký oblíbenec a rádce, na tom faktu nic nemění. Velice rádi budeme testovat.

Nejraději grilují šašlik a kecup se k němu skvěle hodí

evik28

09.05.2019

Můj mladší syn kečup miluje a potřebuje ho skoro ke každému jídlu. Já mám ráda kečup na nové bramburky nebo na masíčko z grilu. Jinak mi to přijde jako super nápad, ty taštičky s kečupem.

Hammka

09.05.2019

Já jsem přímo kečupoholik ❤️ K šunkaflekům, řízku či vajíčkám je to pro mě nezbytnost. Z grilovaných dobrot je to hlavně kuřecí a třeba grilovaná kukuřice s kečupem, zkuste to 😏😛

kečup použivame všichni v rodině nesmi chybet ve špajce

Artep13

09.05.2019

Kečup je nedílnou součástí rozvaru na nakládané buřty, tam chybět nesmí a nebo v tataráku. Vždy to je poznat na chuti. Klasicky pro děti na těstoviny a syn ke všemu, nemá rád hořčici. Nejčastěji grilujeme maso, cuketu a norimberská klobásky.

Ramiko

09.05.2019

Já si neumím představit rybí pomazánku bez kečupu, pak mi prostě nechutná. A syn si bez kečupu nedokáže představit skoro žádné jídlo Nejčastěji grilujeme steaky a zeleninu. Už se těším, až zase začneme sezonu.

určitě marinované kuřecí masíčko, tam kečup prostě patří

Sali

09.05.2019

Kečup je nedílnou součástí každého grilovaného masa, ať už jde o kuřecí, nebo vepřové. Já osobně nemám ráda chuť rajčatového protlaku a tak kečup využívám i na vaření rajské omáčky, špaget, pizzy a všeho, kde by měl být protlak.

catine

09.05.2019

Nejčastěji grilujeme maso, a to samozřejmě nesmí kečup chybět, nejlépe půl na půl smíchaný s hořčicí.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Hovězí svíčková s rýží

Hovězí svíčková s rýží

18 hlasů
40min 820 kJ 380 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z uzených kuřecích stehen

18 hlasů
20min 842kJ 90 Kč

Recept na salát z uzených kuřecích stehen a sýra Tofu.

Jablečný salát s anglickou slaninou

2 hlasy
25min 460kJ 50 Kč

Rychlý salát, který připravíte raz dva.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více