Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Karol7

09.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit špagety,párek v rohlíku a vlastně jakékoliv jídlo kde to lze. Třeba chřest se slaninou a sýrem je lepší s kečupem. Většinou grilujeme zeleninu, brambory co si uděláme na úzké plátky, klobásy a maso

lolap

09.05.2019

Bez kečupu si naše rodina nedovede představit párek v rohlíku, hranolky a špagety. Nejčastěji grilujeme hamburgery a zeleninu, nepohrdneme ani kusem jakéhokoliv masa či ryby.

marasto

09.05.2019

Neumím si představit špagety bez kečupu. Nejraději grilujeme vepřovou krkovici a grilovací tyčinky.

Jessina

09.05.2019

Kečup v praktickém balení je určitě super na cestu, jako je pálení čarodějnic, opect dva buřty a k tomu kečup, super a mohu ho nosit všude.

zdiss

09.05.2019

Bez kečupu si neumím představit hranolky Často grilujeme zeleninu, sýry a samozřejmě maso.

Jednoznačně pečené brambory a tousty. Bez kečupu by tato jídla neměla tu správnou chuť.

sarkah

09.05.2019

Velice rádi grilujeme hermelín nebo sýry v alobalu. Takže si nedokážu představit,že bych si k tomu nedala kečup. A samozřejmě hranolky bez kečupu,nikdy.

Bez kecupu si rozhodne neumím představit burta na ohni, párek v rohlíku a hranolky. 🙂

urcite hranolky, ty bez kecupu nejdou a nejradsi griluju zeleninu :)

Nedokážu si představit, že bych si ke grilovanému kuřecímu prsíčku nedala kečup, ten prostě zbožňuju. Jinak nejčastěji grilujeme kuřecí a hermelíny.

U nás kečup je druhým chlebem. Jí se úplně ke všemu. Ani pan Zdeněk Pohlreich, můj velký oblíbenec a rádce, na tom faktu nic nemění. Velice rádi budeme testovat.

Nejraději grilují šašlik a kecup se k němu skvěle hodí

evik28

09.05.2019

Můj mladší syn kečup miluje a potřebuje ho skoro ke každému jídlu. Já mám ráda kečup na nové bramburky nebo na masíčko z grilu. Jinak mi to přijde jako super nápad, ty taštičky s kečupem.

Hammka

09.05.2019

Já jsem přímo kečupoholik ❤️ K šunkaflekům, řízku či vajíčkám je to pro mě nezbytnost. Z grilovaných dobrot je to hlavně kuřecí a třeba grilovaná kukuřice s kečupem, zkuste to 😏😛

kečup použivame všichni v rodině nesmi chybet ve špajce

Artep13

09.05.2019

Kečup je nedílnou součástí rozvaru na nakládané buřty, tam chybět nesmí a nebo v tataráku. Vždy to je poznat na chuti. Klasicky pro děti na těstoviny a syn ke všemu, nemá rád hořčici. Nejčastěji grilujeme maso, cuketu a norimberská klobásky.

Ramiko

09.05.2019

Já si neumím představit rybí pomazánku bez kečupu, pak mi prostě nechutná. A syn si bez kečupu nedokáže představit skoro žádné jídlo Nejčastěji grilujeme steaky a zeleninu. Už se těším, až zase začneme sezonu.

určitě marinované kuřecí masíčko, tam kečup prostě patří

Sali

09.05.2019

Kečup je nedílnou součástí každého grilovaného masa, ať už jde o kuřecí, nebo vepřové. Já osobně nemám ráda chuť rajčatového protlaku a tak kečup využívám i na vaření rajské omáčky, špaget, pizzy a všeho, kde by měl být protlak.

catine

09.05.2019

Nejčastěji grilujeme maso, a to samozřejmě nesmí kečup chybět, nejlépe půl na půl smíchaný s hořčicí.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Pražma s rozmarýnem a citronovou kůrou

Pražma s rozmarýnem a citronovou kůrou

4 hlasy
1h a 5min 606 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí filé pečené v alobalu

8 hlasů
50min 530kJ 125 Kč

Pikantní rybí maso pečené v alobalu.

Ryba s rajčaty a olivami

1 hlas
50min 453kJ 270 Kč

Dobré, lehké a zdravé jídlo.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více