Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

zuko

09.05.2019

mí tři synové se neumí představit téměř žádné jídlo bez kečupu - milují hranolky s kečupem, špagety, pizzu, hamburger a ke spoustě dalších jídel - třeba párek - je pro ně nepostradatelný

Bez kecupu si neumim představit hranolky a vajecnou omeletu nejcasteji grilujeme krkovicku nebo kureci stehenni rizek

Jedině hranolky s kečupem že jo, párek v rohlíku jedině s kečupem že jo a špagety se sýrem a s kečupem, jasně. No a na slunci nejčastěji griluju tak akorát sebe, protože nemáme kde grilovat

Smartis

09.05.2019

Hranolky bez kečupu si nedokážu představit. A nejraději grilujeme červené papriky a kuřecí křidélka.

sanula

09.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit špagety se sýrem 😍 a nejcasteji grilujem klobasky..

luc94

09.05.2019

Po porodu si dávám kečup ke grilované u masu, dřív jsem ho moc nejedla, ale teď ho k tomu prostě musím mít.😁

Lena4.5

09.05.2019

Tak bez kecupu si neumim predstavit michane vajicka 😄 Predloni jsem dostala kontaktni gril a tim padem grilujem celorocne maso i parky. Ovsem spekackum na ohni a nebo luxusnim grilovanym makrelam(jake umi jen muj tatka) se to nevyrovna.☺

Ylliess

09.05.2019

Dobrý den.muj manžel je blázen do grilování nejčastěji děláme makrely nebo prostě flakotu masa.a nedokážu si představit bez kečupu párek nebo špagety 😂

bulali

09.05.2019

Moje děti si bez kečupu neumí představit asi nic, syn si ho maže i na rohlík. Já mám ráda ke špekáčkům nebo párkům. A co se týče grilování, tak grilujeme rádi kuřecí a nebo krkovičku.

Bez kečupu si nedokážu představit takové ty rychlé kečupové špagety, potom párek v rohlíku a různé masa například s hranolky. Nejčastěji grilujeme vepřové

Nejčastěji grilujeme kuřecí maso, různé klobásky a zeleninu (paprika, cuketa, cibule). A k tomu rádi používáme kečup. Nebo také se bez kečupu neobejdeme u pečení buřtů.

Bez kečupu si neumím představit špagety, párky, pizzu ..nejraději mám k uzenině ...

Používám na masicko i uzeniny. Taky ho mám rada na grilované haloumi. Mňam mňam

Já osobně si kečup dávám snad ke všemu. Když se griluje, tam nesmí chybět na stole, ať už je to kuřecí nebo vepřový steak, nebo třeba jenom špekáčky 😉

Bez kečupu si neumí představit své nejoblíbenější jídlo špagety Pořádná nálož špaget,boloňské omáčky,kečupu a nastrouhaného sýru Nejraději grilují grilovací párečky a vinné klobásy na gril

IvanaR

08.05.2019

Chleba, máslo, kečup...já jsem na kečupu vyrostla,dokonce jsem ho pila rovnou z láhve..jinak při grilování ho dáváme ke všemu,ale jim ho jen já:)

janaro

08.05.2019

Obecně grilování masa bez kečupu s dětmi si nedokáži představit. Kečup se hodí ke špízům, k párkům, klobásám a také ke grilovanému hermelínu.

Zurkova

08.05.2019

víme, že děti kečup milují,ale naše dcera to někdy myslím přehání.... používá jej ke všemu jídlu,i k rýži.... grilovaná cuketka a kuřecí špíz není výjimkou

milka30

08.05.2019

Grilujeme rádi skoro každý víkend přes léto a i v zimě si grilujeme maso na hamburgery,krkovičku,klobásy,špekáčky-k těm je kečup jak dělaný,dál pak zeleninu,sýry,ryby...Kečup u nás jede hodně,hlavně u párků a špaget.

Kečup si dáváme snad ke všem jídlům (tedy mimo sladkých). Kečup miluje celá naše rodina a razíme heslo "bez kečupu ani sousto". Jsme prostě kečupomilové. Rádi grilujeme různá masíčka i zeleninu a s kečupem to prostě nemá chybu.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pečené kuře s bylinkami

Pečené kuře s bylinkami

15 hlasů
1h a 50min 562 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka z mletého masa

19 hlasů
55min 528kJ 99 Kč

Recept na sytou polévku z mletého vepřového masa.

Smetanová kuřecí polévka

14 hlasů
60min 532kJ 80 Kč

Polévka, která zasytí, můžete ji podávat jako hlavní c...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více