Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

No já miluji chleba s paštikou potřený kečupem. To je prostě mňamka. A ke grilování jednoznačně dobré masíčko.

Vera1

7. 5. 2019

Miluji kečup! Bez kečupu si neumím představit hranolky, párek, špagety, pizzu. Nejčastěji grilujeme klobásu a maso.

Bez kečupu si nedovedu představit hranolky a klobásu, kterou grilujeme nejraději.

bez kečupu hranolky, smažený sýr či buřty :D a nejvíce grilujeme hermelín a steaky a přes léto skoro každý víkend :)

Bez kečupu si neumím představit hranolky a špagety. Při grilování kečup používám ke klobáse a párku.🍟🍝

janavys

7. 5. 2019

Nejčastěji griluji vepřovou krkovičku, špízy a libový naložený bůček. Máme grilování v rodině moc rádi, stejně tak jako kečup. Z kečupu právě spolu s majonezou a kořením dělám fantastickou omáčku na grilování. A je to hned, tady je kvalitní a dobrý kečup nutnost. U nás je kečup dost zastoupen, hodně s ním vaříme do různých pikantních omáček na nudle, na omáčky ke špagetám, děti si dávají kečup na hranolky a nebo i na minitortily.S kečupem je možno uvařit dobré jídlo vždy.

Bez kečupu si neumím představit hranolky, párek v rohlíku, pořádnou klobásku a hamburger. Nejčastěji grilujeme maso a trampské cigáro.

Tak bez kečupu si neumím představit hranolky ani párek v rohlíku,ale na grilu hlavně kuřecí maso,protože synek nic jiného nechce

jitka44

7. 5. 2019

No samozřejmě párek v rohlíku - tradiční to pouliční pochoutka!

gabulka

7. 5. 2019

Buřty na pivu a když se do toho tmavého piva nepřidá sladký kečup,není to prostě ono.

Bez kečupu si neumím přestavit grilované kuře a nejčastěji grilujeme krkovici.

my grilujeme vsechno, co se da ale nejradsi mam kure vcelku, co dela muj pritel. sice na nej clovek musi dlouho cekat, ale pak je to uzasna dobrutka kecup mi k nemu teda nedovoli, ale jesli je neco, co bez nej si nedovedu predstavit tak jsou karbanatky. ty taky delame na grilu a jsou super! takze k nim bych rada kecup ochutnala - klidne i ostrejsi

Bez kečupu u hranolek a obalovaných chlebů ve vajíčku nedám ani ránu! A griluju si nejradši různé sýry k tomu zakoupené - i balkán, oštiepok, mnam mnam!

terka20

7. 5. 2019

Grilujeme všechno-od masa, sýrů až po zeleninu. Nejraději máme domácí hamburgery, tam kečup také patří a bez kečupu nejsou hranolky hranolkama a párek v rohlíků musí být taky jedině s kečupem.

Bez kečupu jsi nedokážu přestav maso a hranolky a někdy i těstoviny

Bez kečupu si samozřejmě nedovedu predstavit hranolky Nejcasteji grilujeme kuřecí maso a syry.

S kečupem máme rádi hranolky, párečky - ty také často grilujeme, karbanátky - dělám výborné luštěninové. Můj manžel je vyučený řezník, takže grilujeme často - domácí klobásky jeho vlastní výroby, drůbeží maso, já miluji sýr Oštěpok a Hermelín a často provádíme různé experimenty - špízy, zeleninu, dokonce i ovoce

Izzylka

7. 5. 2019

Já osobně kečup moc nemusím. Takže v tomto případě by testoval syn, který by kečup jedl klidně i samotný, a muž, který si dá kečup taky skoro ke všemu. Nejraději opékáme buřty nebo párky, a k tomu ten kečup pro ty moje chlapi, prostě musí být.

Já mám ráda kečup snad ke všemu, někdy si udělám i zapečený chleba v mikrovlnné troubě a na to kečup a když máme k večeři jednou za čas párek tak tam musím namáčet i rohlík Nejraději grilujeme maso a zeleninu.

evikh

6. 5. 2019

U našeho rodinného grilování kečup nesmí nikdy chybět, jelikož ho miluje naše malá dcerka :D. Někdy opravdu koukám k čemu všemu si ho umí nakombinovat :D. Nejčastěji grilujeme krkovičku se zeleninkou. jaké jídlo si bez kečupu prostě neumí představit co nejčastěji grilují.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Zajíc na divoko

Zajíc na divoko

12 hlasů
2h a 0min 445 kJ 500 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Panenka v balíčku

10 hlasů
60min 893kJ 135 Kč

Recept na vepřovou panenku v listovém těstě.

Česnečka

17 hlasů
25min 369kJ 45 Kč

Polévka, která zažene všechny nemoci a postaví na nohy...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více