Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Nedokážu si pomalu představit jídlo ke kterému by se kečup nehodil My jej dáváme téměř všude. Nejčastěji grilujeme hermelíny, cukety, špekáčky a maso.

laveli

09.05.2019

Bez kečupu si nedokážeme představit skoro jakékoliv maso, hranolky, hemenex nebo michala vajíčka. Kečup je vlastně denně na stole.

laveli

09.05.2019

Hlava děravá nejčastěji grilujeme kuřecí a vepřové.

Co se týče kečupu děti jej prostě milují nejlépe ke všemu já si nedovedu představit risoto, zapečené těstoviny a nebo třeba francouzské brambory s trochou kečupu jen tak pro chut. U nás doma maji svoje místo i buřty na pivu, ve kterých je kečup jedná z hlavních surovin. Pri grilování je kečup neodmyslitelnou součástí většiny dipu které dělám hrozně rada pokaždé s jinými bylinkami nebo kořením. Nejraději máme jakékoliv maso a zeleninu cherry rajčátka, cibuli, cuketu....

simpik

09.05.2019

Kečup je úžasná, nadčasová, jedlá záležitost. Kdyby nebyl tak ho musím vymyslet! Co bych bez něj dělala? Nevím.

nejčastěji grilujeme krkovičku,ale střídáme to s jakýmkoli masem a často si ogrilujeme i zeleninu a klobásky.Kečup používáme téměř ke všemu,hlavně k zelenině

Nedovedu si představit párek bez úžasného mixu kečupu s hořčicí a taky chleba smažený ve vajíčku je bez kečupu nemyslitelný.....a jinak samozřejmě další jídla s kečupem spojená - špagety, pizza....nejraději grilujeme párky a špekáčky s vysokým obsahem masa, kuřecí křidýlka a někdy vepřové medailonky.

Kečup ke všemu ...špagety,maso nebo párečky

Marie5

09.05.2019

Kečup máme rádi a používám ho skoro ke všemu.

Urcite si neumim predstavit grilovacku bez kecupu. A pak takova ta klasicka smazena jidla, jako napriklad hranolky

Bez pořádné porce kečupu si neumím představit hranolky nebo párky a klobásky na grilu, které děláme ze všeho nejvíc. Kvalitní kečup je prostě dobrota.

sarka49

09.05.2019

S kecupem jedine parek v rohliku a grilujeme nejcasteji cuketu a kruti platky

dumbred

09.05.2019

Neumím si představit letní grilovačku bez kečupu - hodí se skvěle ke grilovanému masíčku. A v pohodlí domova samozřejmě k hranolkám, bez toho si je ani neumím představit. A jednou za čas také neuškodí párek v rohlíku, kde u mě také vede kombinace s kečupem. Sbíhají se mi sliny jen to píšu.

zdeni20

09.05.2019

Hranolky bez kečupu to prostě nejde. Nejčastěji grilujeme kuřecí plátky a klobásky. Už aby bylo léto v plném proudu.

babinka

09.05.2019

S rodinou grilujeme všechno možné...Začínáme masíčkem - vepřová krkovice, kuřecí prsíčka...Grilovací klobásky nebo placičky z mletého masa jsou mňamka...Vynikající je i hermelím a zeleninu jsme vyzkoušeli snad všechnu...Nejvíc nám chutná cuketa, žampiony, rajčata i cibule...k masu se hodí kečup každopádně a celá rodina ho miluje...Občas připravím z kečupu i dresing...

sindyy

09.05.2019

Celá naše rodinka miluje kečup, na párky, na hamburgry, do salátů, do salátových dresingů, k masovým kuličkám, ke špízu, do různých dipů ke grilovanému masu a zelenině. Přidávám ji i do rajské. Prostě u nás doma nikdy nesmí chybět. Děti ho milují, my s mužem ho máme rádi a proto má naše rodina velmi velkou spotřebu kečupu.

jerry

09.05.2019

Nejčastěji grilujeme krkovičku a kvalitní kečup k ní určitě patří!

Nejvíc grilujeme kureci masicko, klobasy a Halloumi. Kecup, ale nejvíc používáme u grilovanych brambor 😍

Bez kečupu hot dog a hranolky, by snad dětem ani nechutnalo. Já jsem na tom obdobně. Ráda domácí pizzu a tam prostě kečup hraje jasný prim. Stejně tak jako kečupoví šneci se šunkou a sýrem. Moje oblíbená specialitka. Ráda dělám také rajčatovou právě z kečupu. A co nejraději griluji? Snad všechno od zeleniny až po žebírka.Omáčky na žebírka je také z kečupu. Kečup používám často, už jenom jen tak na špagety a i na lángoše.

bokul

09.05.2019

Nejčastěji grilujeme klobásy a nebo zeleninu. K zelenině si kečup nedávám, ale ke klobáskám určitě ano A když chci synovi udělat radost, tak mu udělám hranolky nebo americké brambory, případně domácí bramborové lupínky a ty si svoji dávku kečupu taky zaslouží.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Květák s kmínem a koriandrem

Květák s kmínem a koriandrem

13 hlasů
50min 568 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 756kJ 148 Kč

Vynikající pokrm z kuřecího masa ...

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555kJ 110 Kč

Hrášková polévka se sýrem a slaninou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více