Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Jídlo které si neumím představit bez kečupu jsou například špagety. Ale co se týká grilovačky, tak vedou párky a kuřecí maso... To prostě děti zbožňují a tak kečup na zahradě rozhodně nesmí chybět.

Ellie11

6. 5. 2019

Bez kečupu si prostě neumím představit langoše, to by nebylo ono... Jinak milujeme zeleninu a doma jí máme spousty, takže nejčastěji grilujeme cukety, papriky a kuřecí maso

Deti ho maji rady v nsechno od testovin a masa po burty a parky.ja ho miluju na chleba ve vajicku.moznost grilovat nemame ale chodime na piknikovou louku opekat burty.

karliki

6. 5. 2019

Nejčastěji milují děti špekáčky a k tomu nesmí chybět kečup.

micak42

6. 5. 2019

Bez kečupu jídlo není jídlo.Kečup jím s masem,uzeninou ,těstoviny,hranolky,pizzu.....Nejraději grilujeme masíčko krkovičku,makrely,pstruhy,špekáčky,kuře,zeleninu,sýry,klobásy

Tabita

6. 5. 2019

Často grilujeme ryby a k těm je kečup nezbytný. V naší rodině kečup nesmí chybět, protože nejvíce si jej oblíbily děti. Aby jim více chutnalo, chytám jim zajímavé barevné veselé obídky. A kečupem klidně namaluji pusinku. Děti pak papkají s úsměvem.

Kecup kupuju pro ostatni z rodiny, kterym nesmi chybet v lednici, pri priprave opekanych brambor, s hranolkami, masem, zkratka sama typicka, zdrava, jidla....preferuju znacku Felix a rada otestuju i jine

Bez kečupu si neumím představit rozhodně tousty. V létě grilujeme velmi často a nejraději máme krkovičku, ale taky grilovanou zeleninu - papriky, lilek, cukety, žampiony atd.

sasurka

6. 5. 2019

Kečup miluji,tudíž si bez něj nedovedu představit hranolky,párky či klobásky,ale i grilované masíčko či rajskou.

Bez kecupu si urcite nedokazu predstavit treba hranolky a nebo burty z ohne Ty proste bez kecupu nejdou

Ráda si dávám kečup na těstoviny a míchaná vajíčka. Ráda griluju kuřecí maso nebo zeleninu.

Anko1

6. 5. 2019

Bez kečupu i určitě nedokážu představit své milované těstoviny ( na způsob Bolognese) , srbské rizoto , cous cous a jako dip k různým jídlům . Nejraději grilujeme pořádný kus naloženého masa :) a syrové tyčinky z mletého masa .

megana4

6. 5. 2019

Určitě těstoviny si neumím představit bez kečupu a grilují nejčastěji kuřecí maso..

Já mám nejraději grilované maso a sýry, to nikdy nezklame no a kečup je moje slabost z dětství na párky. hořčice je sice fajn, ale kečup je kečup)

cepina

6. 5. 2019

Grilujeme hodně zeleninu-cukety,kapie,kukuřice,rajčátka...pak milujeme i hamburgery,kam samozřejmě patří i kečup.A jídlo,které si nedovedu bez kečupu představit jsou určitě špagety a pikádor (párek v rohlíku).

Jane085

6. 5. 2019

Hranolky a grilujeme naprosto všechno - od masa, přes sýry, až po zeleninu. Nejraději mám salát z grilované zeleniny a sýra.

Lucie62

6. 5. 2019

Jednoznačně párek v rohlíku a hranolky :) Při grilování buřtíky a steaky :)

jolly

6. 5. 2019

Kečup a těstoviny (špagety, tortelliny) - to patří k sobě

popyna

6. 5. 2019

Bez kečupu si s dcerou neumíme představit při grilováni buřty a nebo i jakýkoliv jiný kousek masa rádi máme i brambory z grilu s kečupem

Dřív jsem milovala špagety s kečupem, dnes mám moc ráda smažený sýr a kečup, kečup také přidávám do rajské omáčky a do boloňských špaget.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Zelný salát se slaninou

Zelný salát se slaninou

9 hlasů
40min 503 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více