Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Jídlo které si neumím představit bez kečupu jsou například špagety. Ale co se týká grilovačky, tak vedou párky a kuřecí maso... To prostě děti zbožňují a tak kečup na zahradě rozhodně nesmí chybět.

Ellie11

06.05.2019

Bez kečupu si prostě neumím představit langoše, to by nebylo ono... Jinak milujeme zeleninu a doma jí máme spousty, takže nejčastěji grilujeme cukety, papriky a kuřecí maso

Deti ho maji rady v nsechno od testovin a masa po burty a parky.ja ho miluju na chleba ve vajicku.moznost grilovat nemame ale chodime na piknikovou louku opekat burty.

karliki

06.05.2019

Nejčastěji milují děti špekáčky a k tomu nesmí chybět kečup.

micak42

06.05.2019

Bez kečupu jídlo není jídlo.Kečup jím s masem,uzeninou ,těstoviny,hranolky,pizzu.....Nejraději grilujeme masíčko krkovičku,makrely,pstruhy,špekáčky,kuře,zeleninu,sýry,klobásy

Tabita

06.05.2019

Často grilujeme ryby a k těm je kečup nezbytný. V naší rodině kečup nesmí chybět, protože nejvíce si jej oblíbily děti. Aby jim více chutnalo, chytám jim zajímavé barevné veselé obídky. A kečupem klidně namaluji pusinku. Děti pak papkají s úsměvem.

Kecup kupuju pro ostatni z rodiny, kterym nesmi chybet v lednici, pri priprave opekanych brambor, s hranolkami, masem, zkratka sama typicka, zdrava, jidla....preferuju znacku Felix a rada otestuju i jine

Bez kečupu si neumím představit rozhodně tousty. V létě grilujeme velmi často a nejraději máme krkovičku, ale taky grilovanou zeleninu - papriky, lilek, cukety, žampiony atd.

sasurka

06.05.2019

Kečup miluji,tudíž si bez něj nedovedu představit hranolky,párky či klobásky,ale i grilované masíčko či rajskou.

Bez kecupu si urcite nedokazu predstavit treba hranolky a nebo burty z ohne Ty proste bez kecupu nejdou

Ráda si dávám kečup na těstoviny a míchaná vajíčka. Ráda griluju kuřecí maso nebo zeleninu.

Anko1

06.05.2019

Bez kečupu i určitě nedokážu představit své milované těstoviny ( na způsob Bolognese) , srbské rizoto , cous cous a jako dip k různým jídlům . Nejraději grilujeme pořádný kus naloženého masa :) a syrové tyčinky z mletého masa .

megana4

06.05.2019

Určitě těstoviny si neumím představit bez kečupu a grilují nejčastěji kuřecí maso..

Já mám nejraději grilované maso a sýry, to nikdy nezklame no a kečup je moje slabost z dětství na párky. hořčice je sice fajn, ale kečup je kečup)

cepina

06.05.2019

Grilujeme hodně zeleninu-cukety,kapie,kukuřice,rajčátka...pak milujeme i hamburgery,kam samozřejmě patří i kečup.A jídlo,které si nedovedu bez kečupu představit jsou určitě špagety a pikádor (párek v rohlíku).

Jane085

06.05.2019

Hranolky a grilujeme naprosto všechno - od masa, přes sýry, až po zeleninu. Nejraději mám salát z grilované zeleniny a sýra.

Lucie62

06.05.2019

Jednoznačně párek v rohlíku a hranolky :) Při grilování buřtíky a steaky :)

jolly

06.05.2019

Kečup a těstoviny (špagety, tortelliny) - to patří k sobě

popyna

06.05.2019

Bez kečupu si s dcerou neumíme představit při grilováni buřty a nebo i jakýkoliv jiný kousek masa rádi máme i brambory z grilu s kečupem

Dřív jsem milovala špagety s kečupem, dnes mám moc ráda smažený sýr a kečup, kečup také přidávám do rajské omáčky a do boloňských špaget.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Treska na rajčatech

Treska na rajčatech

10 hlasů
45min 675 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelný salát s rozinkami

10 hlasů
30min 326kJ 35 Kč

Salát z červeného zelí s rozinkami.

Pórková polévka s jogurtem

0 hlasů
1h a 5min 274kJ 99 Kč

Pórková polévka s brambory, jogurtem a anglickou slaninou.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více