Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Nejčastěji grilujeme ryby, maso (tam je kečup také potřeba), žampiony, zeleninu, hermelíny.....Bez kečupu nemůže být smažák a hranolky a také si nedovedu přestavit špagety bez kečupu.

Nejčastěji grilujeme sýry a hamburgery. A bez kečupu si nedokážu představit bramborový salát a bramborovou kaši, já vím nezní to lákavě, ale já to miluju.

Nixelka

6. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme naložené kuřecí plátky nebo burgery, bez kečupu nemůžou být hranolky

Bez kečupu si nedovedu představit špagety. Grilujeme především maso a klobásy.

alenab

6. 5. 2019

kečup je u nás v zásobě pořád, používáme ho hodně, co si vůbec nedovedu představit bez kečupu - to jsou špagety. Na zahradě grilujeme maso, klobásy, sýry a kečup prostě nesmí chybět.

velinka

6. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme krkovici a kečup je pro mě jako chleba, dávám si ho téměř ke každému masu, ale kuře si bez něj neumím představit.

Bez kečupu si neumím představit špagety, tak prostě kečup patří. Grilujeme hodně často - domácí klobásy, sýr, zeleninu - máme rádi cuketu, lilek. Kečup při grilování milují hlavně děti. Když není ani si nepochutnají.

Bez kečupu si nedokážu představit žadnou grilovačku,kečup musím mít jak k masu,špekáčku tak i ke grilovanému hermelinu.. A hlavne si nedokažu představit špagety bez kečupu nebo parky.. U nas doma skoro žádné jidlo se neobejde bez kečupu.. :)))

Kečup doma milujeme, máme ho skoro každý den, dávám ho na zapečené těstoviny, k párkům, pizzy, šnky z listového těsta, k těstovinám. Rádi grilujeme kuřátko, krkovičky, klobásky, zeleninku, houby, makrely

U nás doma kečup máme neustále při ruce, hlavně ho používáme na toasty, na hranolky a také k různým druhům těstovin nebo k párkům. Je to skvělý pomocník pro lepší chuť.

vetrak

5. 5. 2019

Pro mě kečup patří hlavně na pizzu a na těstoviny a děti ho milují k párkům a na hranolky.

hubule

5. 5. 2019

Hranolky a smazeny syr. K tomu kecup proste patri. Nejcasteji grilujeme krkovici.

Taara69

5. 5. 2019

Já si bez kečupu nedokáži představit především hranolky a potom třeba hemenex a jakékoli těstoviny. Nejraději grilujeme krkovici a kuřecí stehenní řízky v různých marinádách, ale nikdy nesmí chybět hermelín nebo jakýkoliv jiný sýr v koření a v alobalu(osobně ho snad mám radši než to maso).

sofie

5. 5. 2019

Bez kečupu si nedokážu představit párky,to je klasika a na grilování,jim dost podobné,špekáčky,ty si jak.dáme na gril,tak opečeme u táboráku. Dcera si k nim vždy dá "pečup" a letos máme první společnou dovolenou v kempu,tak si dokážu představit vzít si s sebou tyto kečupu

bogape

5. 5. 2019

Miluji grilovaný sýr, nejlépe hermelín a bez kečupu není toast.

Terez33

5. 5. 2019

Kečup u nás doma nesmí chybět můj přítel si ho dává skoro ke všemu já si nedokážu bez kečupu představit párky, lasagne, špagety, spousta sosů do kterých nakládám maso!!! a vše grilovanéééé! Ted v létě bude jednou taková spotřeba

camina

5. 5. 2019

Bez kečupu nen> pizza. To je přece jasné. A co teprve taková rajská omáčka Grilujeme nejčastěji zeleninu a buřty.

Já si nedokážu představit bez kečupu hranolky. Nejraději griluji kuřecí naložené maso.

Milka98

5. 5. 2019

Bez kečupu ani ránu. Grilujeme často a rádi a kečup nesmí chybět u jakéhokoli masíčka, párků, zeleninky. Používám jej i k nakládání a marinování

Dětí ho miluju na hranolky . Já si ho dám na domácí pizzu smíchaný s protlakem a česnekem a bazalkou. A také se bez kečupu neobejde naše grilování. Používám ho do marinády na maso společně s pivem a kořením a také pak k hotovému masíčko. Jinak smíchaný s hořčicí je u nás v oblibě k párkům. Také ho přidávám do rajské polévky nebo omáčky.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pečené,marinované kuřecí plátky

Pečené,marinované kuřecí plátky

14 hlasů
60min 231 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš z divočáka

21 hlasů
1h a 45min 401kJ 280 Kč

Zvěřina patří k podzimnímu a zimnímu jídelníčku, připr...

Kuřecí stehna v alobalu

5 hlasů
55min 530kJ 120 Kč

Pečená kuřecí stehna s rajčaty a šalvějí.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více