Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Nejčastěji grilujeme ryby, maso (tam je kečup také potřeba), žampiony, zeleninu, hermelíny.....Bez kečupu nemůže být smažák a hranolky a také si nedovedu přestavit špagety bez kečupu.

Nejčastěji grilujeme sýry a hamburgery. A bez kečupu si nedokážu představit bramborový salát a bramborovou kaši, já vím nezní to lákavě, ale já to miluju.

Nixelka

06.05.2019

Nejčastěji grilujeme naložené kuřecí plátky nebo burgery, bez kečupu nemůžou být hranolky

Bez kečupu si nedovedu představit špagety. Grilujeme především maso a klobásy.

alenab

06.05.2019

kečup je u nás v zásobě pořád, používáme ho hodně, co si vůbec nedovedu představit bez kečupu - to jsou špagety. Na zahradě grilujeme maso, klobásy, sýry a kečup prostě nesmí chybět.

velinka

06.05.2019

Nejčastěji grilujeme krkovici a kečup je pro mě jako chleba, dávám si ho téměř ke každému masu, ale kuře si bez něj neumím představit.

Bez kečupu si neumím představit špagety, tak prostě kečup patří. Grilujeme hodně často - domácí klobásy, sýr, zeleninu - máme rádi cuketu, lilek. Kečup při grilování milují hlavně děti. Když není ani si nepochutnají.

Bez kečupu si nedokážu představit žadnou grilovačku,kečup musím mít jak k masu,špekáčku tak i ke grilovanému hermelinu.. A hlavne si nedokažu představit špagety bez kečupu nebo parky.. U nas doma skoro žádné jidlo se neobejde bez kečupu.. :)))

Kečup doma milujeme, máme ho skoro každý den, dávám ho na zapečené těstoviny, k párkům, pizzy, šnky z listového těsta, k těstovinám. Rádi grilujeme kuřátko, krkovičky, klobásky, zeleninku, houby, makrely

U nás doma kečup máme neustále při ruce, hlavně ho používáme na toasty, na hranolky a také k různým druhům těstovin nebo k párkům. Je to skvělý pomocník pro lepší chuť.

vetrak

05.05.2019

Pro mě kečup patří hlavně na pizzu a na těstoviny a děti ho milují k párkům a na hranolky.

hubule

05.05.2019

Hranolky a smazeny syr. K tomu kecup proste patri. Nejcasteji grilujeme krkovici.

Taara69

05.05.2019

Já si bez kečupu nedokáži představit především hranolky a potom třeba hemenex a jakékoli těstoviny. Nejraději grilujeme krkovici a kuřecí stehenní řízky v různých marinádách, ale nikdy nesmí chybět hermelín nebo jakýkoliv jiný sýr v koření a v alobalu(osobně ho snad mám radši než to maso).

sofie

05.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit párky,to je klasika a na grilování,jim dost podobné,špekáčky,ty si jak.dáme na gril,tak opečeme u táboráku. Dcera si k nim vždy dá "pečup" a letos máme první společnou dovolenou v kempu,tak si dokážu představit vzít si s sebou tyto kečupu

bogape

05.05.2019

Miluji grilovaný sýr, nejlépe hermelín a bez kečupu není toast.

Terez33

05.05.2019

Kečup u nás doma nesmí chybět můj přítel si ho dává skoro ke všemu já si nedokážu bez kečupu představit párky, lasagne, špagety, spousta sosů do kterých nakládám maso!!! a vše grilovanéééé! Ted v létě bude jednou taková spotřeba

camina

05.05.2019

Bez kečupu nen> pizza. To je přece jasné. A co teprve taková rajská omáčka Grilujeme nejčastěji zeleninu a buřty.

Já si nedokážu představit bez kečupu hranolky. Nejraději griluji kuřecí naložené maso.

Milka98

05.05.2019

Bez kečupu ani ránu. Grilujeme často a rádi a kečup nesmí chybět u jakéhokoli masíčka, párků, zeleninky. Používám jej i k nakládání a marinování

Dětí ho miluju na hranolky . Já si ho dám na domácí pizzu smíchaný s protlakem a česnekem a bazalkou. A také se bez kečupu neobejde naše grilování. Používám ho do marinády na maso společně s pivem a kořením a také pak k hotovému masíčko. Jinak smíchaný s hořčicí je u nás v oblibě k párkům. Také ho přidávám do rajské polévky nebo omáčky.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Brokolice s parmazánem

Brokolice s parmazánem

9 hlasů
40min 521 kJ 89 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Houbové placičky se sýrem

11 hlasů
1h a 5min 905kJ 80 Kč

Pro milovníky lesních hub.

Kuřecí salát s mrkvovou zálivkou

1 hlas
20min 604kJ 120 Kč

Vařené kuřecí maso s rýží a netradiční mrkvovou zálivkou.

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více