Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

RadKon

10. 5. 2019

Bez kečupu si nedovedu představit párek nebo klobásu Prostě kečup s hořčicí a klobása s chlebem k sobě prostě patří

Vůbec si neumím představit grilované špekáčky bez kečupu.

dotlinka

10. 5. 2019

Bez kečupu si neumím představit víc jídelAle u nás vedou ,asi hranolky. My griluje ,asi nejvíce maso,taková krkovička nebo mleté na hamburgry

Bez kecupu si nedovedu predstavit domacnost😁, k parkum, hranolkum, zboznuji smazena vajicka a do toho zamichat kecup. Grilujeme hodne, maso, zeleninu, spizy

danusch

10. 5. 2019

Bez kečupu si nedovedu představit, párky a buřty. Taky smíchaný kečup s majolkou je super k hranolkum. Nejčasteji grilujeme maso, ale i zeleninu a sýr.

Cerpes

10. 5. 2019

Nejvíce používáme kečup na pizzu, langoše, opečené brambory, špagety... Nejčastěji grilujeme prasátko

Lucieen

10. 5. 2019

Já osobně si neumím představit bez kvalitního kečupu hlavně buřty na pivu a hranolky, ale přítel by si dával kečup nejraději i na chleba :D

Maggie.s

10. 5. 2019

Jsem schopná dát kečup na všechno mým oblíbeným jídlem je chleba s máslem, se sýrem ( někdy i + šunka) a kečupem. Dále se neobejdu bez hranolek s kečupem a párkem v rohlíku s kečupem.

párek,hranolky,těstoviny Grilujeme maso ,sýr,cuketu

No, my grilujeme najmä kuracie stehná prípadne kuracie prsia a bez toho proste kečup nejde dať do úst :D až sa mi spravili chúťky

Tak pro mě je to jednoznačně hot dog. Pečeme si domácí housky, k tomu karamelizovana cibulka, rajčata a kečup. To je pecka

Špagety, brambory pečené v troubě

helus

10. 5. 2019

Nejčastěji používáme kečup ke špagetám.Nejčastěji grilujeme krkovičku.

iveta63

10. 5. 2019

Nejraději mám ráda kečup ke špagetám,na pizzu ,někdy párek v rohlíku.Dá se použít ve většině pokrmů.

zarli

10. 5. 2019

Kečup vážení je pro mně delikatesa, dávám jej velmi často na cokoliv. Docela často si vařím rychlovky a na ty je kečup nepostradatelný.Pro vnuky občas dělám langoše a to je pak spotřeba kečupu, já moc negriluju,ale když mně syn pozve na grilovanou krkovičku a jako přílohu kečup smíchaný s majolkou a zeleninu, no to je bašta. Musím končit, protože mé chuťové pohárky pracují na plné obrátky, jdu si něco ukuchtit a to si pište, že kečup chybět nebude

Patrin

10. 5. 2019

KEČUP POUŽÍVÁM ČASTO K VAŘENÍ OMÁČEK, AŤ UŽ JSOU TO ŠPAGETY, RAJSKÁ OMÁČKA,...ALE I KE GRILOVÁNÍ.

kečup jíme ke všemu co se dá

Kečup je fajn klasika na hranolky, i když moje mala dcera je schopna si do kečupu máčet všechno, co dostane na talíř

jasr

10. 5. 2019

Já kečup mám opravdu ráda snad ke všemu . Každou sobotu, když k nám přijedou vnuci, tak máme na snídani párky a k tomu chlapci mají rádi kečup. Nebo když grilujem a to velice často tak kečup nesmí chybět. Také ho máme ke špagetám ,nebo langoše tam také musí být kečup. Jak píši používáme ho prakticky pořád.

Asi budu tady jediná, ale já kromě špekáčků a párků mám kečup ráda ještě k míchaným vajíčkům) Nějak mi to zůstalo z dětství

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Salát z pomerančů

Salát z pomerančů

8 hlasů
45min 223 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s fenyklem

14 hlasů
15min 603kJ 65 Kč

Salát s fenyklem pro zdraví.

Hrušková polévka

15 hlasů
45min 217kJ 70 Kč

krémová polévka s hruškou a brambory

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více