Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

xverca

04.05.2019

Miluji kečup, proto ho dávám kam můžu :) Nejčastěji opékáme buřty a k tomu nesmí chybět kečup.

Já jsem milovnice rajčat a tak tedy i kvalitních kečupů. Kečup miluji s míchanými vajíčky, s párky, hranolkami a samozřejmě s grilovaným masem. Když mám obzvláště mlsnou, tak si kečup míchám s kremžskou hořčicí (v mládí to bylo s plnotučnou) ... A víte jak poznám, že se blíží mé dny? Akutně si musím dát párek v rohlíku s kečupem. Nevim proč, ale mám to tak od porodu

MikiVod

04.05.2019

v gastronomii, zvlášť té domácí platí jedno pravidlo: S kečupem se dá sníst všechno! To platí i v mém případě. nejradši si dám s kečupem hranolky, pěkně upečené v troubě, nebo grilovaný hamburger s křupavou houskou.

Asi celkově celé grilování si neumím představit bez trošky kečupu výborně naložené masíčko a k tomu si dát na talíř kečup a nějaké ty grilovací omáčky, hned to ma jiný šmrnc.

Nejvíc u nás (dětí) frčí "forf oběd" a to jsou špagety s kečupem a sýrem A grilujeme v podstatě vše, co nám přijde pod ruku (masem počínaje, přes zeleninu a ovocem konče)

nejradši na gril máme kurecí maso, hermelín, cuketu a žampiony a kde nesmí kecup chybět? V případě mé prostřední dcery úplně u každého jídla teda né sladkého, ale jinak opravdu všude, máme hodně velkou spotřebu.

kecup patri do toastu a nejradfsi griluji kureci prsa a papriky

Lojza

04.05.2019

bez kecupu si nedokazi predtsvit parky a nejradsi griluju ryby

Jiřka

04.05.2019

Na grilu máme rádi maso i sýry a hermelín si bez kečupu neumím představit ale i zelenina je výborná.

Bez kečupu si rozhodně neumím představit špagety a na grilu máme rádi snad všechno, ale nejradši naložené maso

Děti dávají kečup snad na všechno, ale já nejraději na těstoviny. Griluji nejčastěji klobásky a naložená žebírka. Nejradši stejně mám nakonec pěkně opéct chleba nebo toustový chleba. Vzpomínka na mládí, když jsme opékali buřty na ohníčku, pak chleba a nakonec do popela brambory.....

kroppi

04.05.2019

Kečup milují naše děti, kdyby bylo možné, dají si ho i na krupičku jinak na špagety, na grilování, na zapečené brambory, na vajíčka, na maso....

bez kečupu si nedokážu představit párek v rohlíku ..hranolky ..dobrou houbovou čalamádu , kterou dělám každý rok ...a štavnaté grilované masíčko

tory

04.05.2019

Já bez kečupu si neumím představit špagety, ty máme nejraději s kečupem a sýrem

Nejraději grilujeme vepřovou krkovici ke které dělám omáčku s kečupem, tatarkou a česnekem a bez kečupu by to nebylo ono. Jinak grilujeme párky, buřty a tyto dobroty si děti nedokážou představit bez kečupu

Kati_s

03.05.2019

Bez kečupu nemůžu jsi představit špagety,a různé těstoviny a parky Nejčastěji rádi grilujeme hermelín a vinné klobásky,a taky krkovicku

Bez kečupu si neumím představit vepřový řízek. Sice se to spouště lidem zdá zvláštní, ale mě to chutná. Nejčastěji grilujeme vepřové, kuřecí a ryby. Často kupuji tatarskou omáčku v kapsičce a tak jsem moc ráda, že je konečně i kečup.

Chiara

03.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit hranolky s grilovaným kuřecím steakem. Někdy místo masa grilujeme hermelín...mňam

Kečup u nás nikdy nesmí chybět na opékání, nebo grilování. Musíme ho mít u toho všichni tři, a ve velkém. Taky, jako hlavní kuchařka v naší domácnosti, si nedokážu bez toho představit některé omáčky.

Bez kečupu si nedokáži představit hlavně tousty a hranolky. Jeho chuti podlehly už i naše děti, ty milují buřty s kečupem, i když někdy bych spíše řekla, že kečup s buřty :) Na grilu máme nejraději krkovici, klobásky, žampiony, cuketu, cibulky a kečup k masu samozřejmě nesmí chybět ;)

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Tuňákové koule

Tuňákové koule

14 hlasů
25min 717 kJ 72 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená krkovice

6 hlasů
1h a 30min 804kJ 170 Kč

Vepřová krkovice pečená s kečupem.

Kuskus se sušenými rajčaty a paprikou

3 hlasy
527kJ 99 Kč

S přípravou kuskusu není skoro žádná práce. Jeho jemnou c...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více