Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

xverca

4. 5. 2019

Miluji kečup, proto ho dávám kam můžu :) Nejčastěji opékáme buřty a k tomu nesmí chybět kečup.

Já jsem milovnice rajčat a tak tedy i kvalitních kečupů. Kečup miluji s míchanými vajíčky, s párky, hranolkami a samozřejmě s grilovaným masem. Když mám obzvláště mlsnou, tak si kečup míchám s kremžskou hořčicí (v mládí to bylo s plnotučnou) ... A víte jak poznám, že se blíží mé dny? Akutně si musím dát párek v rohlíku s kečupem. Nevim proč, ale mám to tak od porodu

MikiVod

4. 5. 2019

v gastronomii, zvlášť té domácí platí jedno pravidlo: S kečupem se dá sníst všechno! To platí i v mém případě. nejradši si dám s kečupem hranolky, pěkně upečené v troubě, nebo grilovaný hamburger s křupavou houskou.

Asi celkově celé grilování si neumím představit bez trošky kečupu výborně naložené masíčko a k tomu si dát na talíř kečup a nějaké ty grilovací omáčky, hned to ma jiný šmrnc.

Nejvíc u nás (dětí) frčí "forf oběd" a to jsou špagety s kečupem a sýrem A grilujeme v podstatě vše, co nám přijde pod ruku (masem počínaje, přes zeleninu a ovocem konče)

nejradši na gril máme kurecí maso, hermelín, cuketu a žampiony a kde nesmí kecup chybět? V případě mé prostřední dcery úplně u každého jídla teda né sladkého, ale jinak opravdu všude, máme hodně velkou spotřebu.

kecup patri do toastu a nejradfsi griluji kureci prsa a papriky

Lojza

4. 5. 2019

bez kecupu si nedokazi predtsvit parky a nejradsi griluju ryby

Jiřka

4. 5. 2019

Na grilu máme rádi maso i sýry a hermelín si bez kečupu neumím představit ale i zelenina je výborná.

Bez kečupu si rozhodně neumím představit špagety a na grilu máme rádi snad všechno, ale nejradši naložené maso

Děti dávají kečup snad na všechno, ale já nejraději na těstoviny. Griluji nejčastěji klobásky a naložená žebírka. Nejradši stejně mám nakonec pěkně opéct chleba nebo toustový chleba. Vzpomínka na mládí, když jsme opékali buřty na ohníčku, pak chleba a nakonec do popela brambory.....

kroppi

4. 5. 2019

Kečup milují naše děti, kdyby bylo možné, dají si ho i na krupičku jinak na špagety, na grilování, na zapečené brambory, na vajíčka, na maso....

bez kečupu si nedokážu představit párek v rohlíku ..hranolky ..dobrou houbovou čalamádu , kterou dělám každý rok ...a štavnaté grilované masíčko

tory

4. 5. 2019

Já bez kečupu si neumím představit špagety, ty máme nejraději s kečupem a sýrem

Nejraději grilujeme vepřovou krkovici ke které dělám omáčku s kečupem, tatarkou a česnekem a bez kečupu by to nebylo ono. Jinak grilujeme párky, buřty a tyto dobroty si děti nedokážou představit bez kečupu

Kati_s

3. 5. 2019

Bez kečupu nemůžu jsi představit špagety,a různé těstoviny a parky Nejčastěji rádi grilujeme hermelín a vinné klobásky,a taky krkovicku

Bez kečupu si neumím představit vepřový řízek. Sice se to spouště lidem zdá zvláštní, ale mě to chutná. Nejčastěji grilujeme vepřové, kuřecí a ryby. Často kupuji tatarskou omáčku v kapsičce a tak jsem moc ráda, že je konečně i kečup.

Chiara

3. 5. 2019

Bez kečupu si nedokážu představit hranolky s grilovaným kuřecím steakem. Někdy místo masa grilujeme hermelín...mňam

Kečup u nás nikdy nesmí chybět na opékání, nebo grilování. Musíme ho mít u toho všichni tři, a ve velkém. Taky, jako hlavní kuchařka v naší domácnosti, si nedokážu bez toho představit některé omáčky.

Bez kečupu si nedokáži představit hlavně tousty a hranolky. Jeho chuti podlehly už i naše děti, ty milují buřty s kečupem, i když někdy bych spíše řekla, že kečup s buřty :) Na grilu máme nejraději krkovici, klobásky, žampiony, cuketu, cibulky a kečup k masu samozřejmě nesmí chybět ;)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Makarony s paprikovou omáčkou

Makarony s paprikovou omáčkou

8 hlasů
1h a 10min 683 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240kJ 110 Kč

Ryba s chřestem pečená v troubě.

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303kJ 120 Kč

Snadná, chutná a zdravá polévka.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více