Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

alab

03.05.2019

Njeradsi ugrilovany parek

Kečup se u nás používá do omáček k testovinam a že je máme rádi,tak je děláme často. Takže kečup musí být pořád doma no a dcera je schopná si dát kečup ke všemu i k řízku s bramborovým salátem. Nejraději grilujeme domácí naloženou krkovicku

Dendaaa

03.05.2019

Máme rádi zapečené tousty, tam dáváme kečup a také jako podklad na pizzu. hranolky má ráda s kečupem dcerka a manžel ho miluje v domácím hamburgeru. Takže u nás kečup ano, rozhodně.

Mne kdyby vyhodil nekdo kecup z lednice, tak by to byla moje smrt asi Na grilovacce nedam dopustit na kureci platek se syrem a to dochutit kecupem. Jinak davam tez na pizzu a klasika na testoviny

janeve

03.05.2019

Kečup si rádi dáváme na pizzu či těstoviny. Grilujeme různé párečky a naložené maso, učíme se jíst i grilovanou zeleninu.

U nás je kečup jednou z nejpoužívanějších surovin. Používáme ho do zapečených toustů, těstovin, špaget, nebo k párkům.

savoj

03.05.2019

Nedokážu si představit štrůdl pizza bez kečupu . A nejčastěji grilujeme maso vepřové a k tomu zelenina kečup - lahoda

Bez kečupu si nedovedu představit těstoviny, různé omáčky a hlavně párek v rohlíku. Nejčastěji grilujeme vepřové maso, které miluje u nás celá rodina

Bez kečupu si nedokážu představit konzumaci parků, a taky si bez kečupu nedokážu představit špagety. A co grilujeme nejčastěji? Miluji slaninu, bůček a kuřecí křidélka. Muž zase neodolá grilovaným klobáskám. A na tu slaninu jsem ho taky naučila 🤭

verca61

03.05.2019

bez kečupu si neumím představit buřty na pivu s kečupem, to je prostě bomba a tam se bez kečupu nelze obejít.

Bez kečupu si neumím představit třeba těstoviny nebo hranolky Skvělý je i ke grilovanému masu.

dennas

03.05.2019

Tak určitě ke klasickým párkům A můj 3letý syn ho miluje jen tak na chleba

Nicatka

03.05.2019

Já si bez kečupu neumím představit vůbec žádné jídlo a už vůbec ne grilování. Griluji nejraději špízy a k nim je kečup ideální.

vendina

03.05.2019

tak bez kečupu si nedokáži představit špagety s masovou omáčkou. grilování zase maso a zelenina a tohle balení je fakt super

Určitě si nedovedu představit bez kečupu grilovací klobásu a marinovanou krkovičku. Také si ho přidávám ke grilované zelenině i houbám.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Rybí filé s rajčaty a bazalkou

Rybí filé s rajčaty a bazalkou

14 hlasů
50min 547 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smetanové houby

11 hlasů
45min 334kJ 55 Kč

Byli jste na houbách? Připravte si je se smetanou.

Kuřecí prsa pečená s pomerančem

8 hlasů
1h a 20min 488kJ 140 Kč

Ananasová marináda zvýrazní chuť jemného kuřecího masa.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více