Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

alab

03.05.2019

Njeradsi ugrilovany parek

Kečup se u nás používá do omáček k testovinam a že je máme rádi,tak je děláme často. Takže kečup musí být pořád doma no a dcera je schopná si dát kečup ke všemu i k řízku s bramborovým salátem. Nejraději grilujeme domácí naloženou krkovicku

Dendaaa

03.05.2019

Máme rádi zapečené tousty, tam dáváme kečup a také jako podklad na pizzu. hranolky má ráda s kečupem dcerka a manžel ho miluje v domácím hamburgeru. Takže u nás kečup ano, rozhodně.

Mne kdyby vyhodil nekdo kecup z lednice, tak by to byla moje smrt asi Na grilovacce nedam dopustit na kureci platek se syrem a to dochutit kecupem. Jinak davam tez na pizzu a klasika na testoviny

janeve

03.05.2019

Kečup si rádi dáváme na pizzu či těstoviny. Grilujeme různé párečky a naložené maso, učíme se jíst i grilovanou zeleninu.

U nás je kečup jednou z nejpoužívanějších surovin. Používáme ho do zapečených toustů, těstovin, špaget, nebo k párkům.

savoj

03.05.2019

Nedokážu si představit štrůdl pizza bez kečupu . A nejčastěji grilujeme maso vepřové a k tomu zelenina kečup - lahoda

Bez kečupu si nedovedu představit těstoviny, různé omáčky a hlavně párek v rohlíku. Nejčastěji grilujeme vepřové maso, které miluje u nás celá rodina

Bez kečupu si nedokážu představit konzumaci parků, a taky si bez kečupu nedokážu představit špagety. A co grilujeme nejčastěji? Miluji slaninu, bůček a kuřecí křidélka. Muž zase neodolá grilovaným klobáskám. A na tu slaninu jsem ho taky naučila 🤭

verca61

03.05.2019

bez kečupu si neumím představit buřty na pivu s kečupem, to je prostě bomba a tam se bez kečupu nelze obejít.

Bez kečupu si neumím představit třeba těstoviny nebo hranolky Skvělý je i ke grilovanému masu.

dennas

03.05.2019

Tak určitě ke klasickým párkům A můj 3letý syn ho miluje jen tak na chleba

Nicatka

03.05.2019

Já si bez kečupu neumím představit vůbec žádné jídlo a už vůbec ne grilování. Griluji nejraději špízy a k nim je kečup ideální.

vendina

03.05.2019

tak bez kečupu si nedokáži představit špagety s masovou omáčkou. grilování zase maso a zelenina a tohle balení je fakt super

Určitě si nedovedu představit bez kečupu grilovací klobásu a marinovanou krkovičku. Také si ho přidávám ke grilované zelenině i houbám.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Těstoviny s květákem

Těstoviny s květákem

12 hlasů
45min 652 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh s brokolicí

21 hlasů
35min 331kJ 150 Kč

Dietní rybí pochutnání.

Polévka s jablečným moštem

18 hlasů
45min 254kJ 55 Kč

Recept na netradiční polévku s jablečným moštem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více