Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

Boros

12. 5. 2019

já si bez kečupu umím představit úplně každé jídlo, protože mojí osobě kečup nechutná. Ovšem moje děti, to je jiná sorta, ty si dají kečup i na chleba s máslem. Kupujeme po kilových baleních a mám pocit, že stále více. Pokud grilujeme, tak maso, pořádné stejky ( ke kterým si děti i s tatínkem naplácají plno kečupu já hořčici). jinak bych si velmi ráda představovala bez kečupu ubrusy

Bez kečupu si neumím představit vajíčka. Nejraději grilujeme klobásy, špekáčky, maso, zeleninu. Vlastně všechno

grilování je moje nejoblíbenšjší příprava jídla a nejčastějším jídlem na grilu jsou u nás párečky, klobásky a u nich si konzumaci bez kečupu nedokážu představit.

nejčastěji a nejraději grilujeme hamburgery a tam výborný kečup prostě musí být

fsk

12. 5. 2019

neumím si bez kečupu představit grilované klobásky z Německého marketu, které jsou naprosto vynikající a proto si je připravujeme jak venku na grilu, tak i doma na grilu v troubě

lucier

12. 5. 2019

nejčastěji grilujeme maso a k němu výborné sýrové tyčinky na gril z nejmenovaného obchodu. a ty si bez kečupu vůbec nedovedu ani představit. v kombinaci s ním je to delikatesa

petraval

12. 5. 2019

nejčastěji grilujeme krkovičku a klobásky, a tam si bez kečupu neumím jídlo vůbec představit

ingridh

12. 5. 2019

jedině poctivý hamburger doma s láskou udělaný už se těším, až bude krásně a budeme moci s rodinou trávit odpoledne na zahradě u grilu

hanask

12. 5. 2019

kečup miluje celá rodina a musí být u grilování vždy po ruce - jediné jídlo, které bych bez něj nejedla, jsou na grilu opékané buřty, klobásy nebo špekáčky.

warpik

12. 5. 2019

bez kečupu si neumím představit domácí hamburgery, které rádi grilujeme za hezkého počasí na zahradě

Aktivko

12. 5. 2019

Bez kečupu si nedovedu vůbec představit moje zbožňované lasagne a nejčastěji doma grilujeme vepřovou krkovičku, která se nakládá den dopředu ve speciální marinádě a je pak opravdu vynikající.

Petra.p

12. 5. 2019

3Bez kečupu bych si nedokázala představit špagety tohle jídlo milují už od dětství a k tomu kečup bezpodmínečně patří. ..a nejčastěji griluji kuřecí maso a k tomu grilovaná zelenina za mě značka IDEÁL

ivetinkav

11. 5. 2019

Moje děti milují kečup na všem co snad existuje. Milují i na chleba a rohlíky. Hodně na brambory. Raději suché brambory s kečupem než s masíčkem A my rádi na grilovanou krkovičku, na párek, na vuřty, na kýtu, na bramboráčky....

Ivegi

11. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme hamburgery a tam kečup patří..mnam

lily1989

11. 5. 2019

No hlavně pizzu, místo protlaku používám kečup do kterého hodím bylinky..

elinkas

11. 5. 2019

Kečup je prostě laska Davam si ho ke smažáku,hranolkám,do burgeru,na spagety

Aluška

11. 5. 2019

Kečup doma nesmí chybětNejčastěji na hranolky, špagety, smažený sýr,hamburger,topinku, grilované maso a k párku.

Nikitana

11. 5. 2019

Bez kečupu si neumím představit langoš! A nejčastěji griluji sýr halloumi a cuketu :)

Joplin

11. 5. 2019

Kečup používám na sendviče a hlavně při grilování.Nejraději grilujeme sýry,ale samozřejmě i maso,uzeniny či zeleninu a ke všemu nám kečupy moc chutnají.

manisuja

11. 5. 2019

Kečup nesmí chybět na hamburgeru, když grilujeme. Ke steaku je taky luxusní. Nesmí chybět ani k párku a hranolkám

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Guláš z králíka

Guláš z králíka

18 hlasů
1h a 15min 387 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Grilovaní pstruzi

13 hlasů
50min 430kJ 240 Kč

Při grilování by neměla na grilu chybět ryba, mezi obl...

Krémová bramborová polévka se sušenými rajčaty

13 hlasů
45min 317kJ 60 Kč

Jeden z nepřeberného množství receptů na přípravu bram...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více