Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

iva3

11. 5. 2019

Kečup nesmí chybět na obyčejných špagetách se sýrem, nejraději grilujeme z masa krkovičku a ze zeleniny lilek

RIVKA

11. 5. 2019

dávám kečup úplně ke všemu.-)nej mám Burgry a tuny kečupu.-)

Hranolky, párky, hambáčky ... prostě zde musí být kečup jinak to nemá tu správnou chuť.

simkru

11. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme kuřecí maso a jaké jídlo si neumím představit bez kečupu? Každopádně párky, hranolky, špagety a dalších x pokrmů.

Veravaj

11. 5. 2019

Můj 3 letý syn si nedokáže představit skoro žádné jídlo bez kečupu. Kečup miluje. Ať už je to řízek, steak, míchaná vajíčka nebo sýr jen tak nakrájený na plátky.

Werka

11. 5. 2019

Dělám zapečené špagety s anglickou slaninou, rajčaty, paprikami a tam prostě kečup musí být ! Nejvíce si pochutnám na grilované krkovičce a zelenině

jijina

10. 5. 2019

Bez kečupu si neumím představit grilované špízy a špekáčky.

osmacipce

10. 5. 2019

Bez kećupu si neumím představit špagety. V létě hodně grilujeme jak říká moje dcera masíćko na kostićce. 😄

Bára

10. 5. 2019

Kečup miluji

javomark

10. 5. 2019

špagety bez kečupu to opravdu nejde a nejraději grilujeme krkovičku

Bez kečupu?Hlavně špagety. Nejraději grilujeme zeleninu nebo steaky.

Leňulka

10. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme burgery, takže mleté hovězí :) A co si neumím bez kečupu představit? Jednoznačně domácí burgery! Suchá hamburgerová žemle by byla o ničem :D

Zuz

10. 5. 2019

Spagety se sýrem a kečupem! Jídlo z dětství a může si o tom každý myslet co chce, na Italy si nehrajeme. A pak taky langoš s kečupem a se sýrem.

Kečup si nedovedu představit bez hranolek Nejraději grilujeme krkovičku se spousta druhů marinád.

mám ho ráda skoro ke všemu, ale teda ne k hranolkám, na ně pro mě prostě patří tatarka dělám z kečupu skvělou omáčku k grilovanému masu. dokonce jsem si dělala i kečup domácí, aby v něm právě nebyla chemie, tak jsem moc ráda, že už se i vyrábí i takový do obchodů.

Asi budu tady jediná, ale já kromě špekáčků a párků mám kečup ráda ještě k míchaným vajíčkům) Nějak mi to zůstalo z dětství

jasr

10. 5. 2019

Já kečup mám opravdu ráda snad ke všemu . Každou sobotu, když k nám přijedou vnuci, tak máme na snídani párky a k tomu chlapci mají rádi kečup. Nebo když grilujem a to velice často tak kečup nesmí chybět. Také ho máme ke špagetám ,nebo langoše tam také musí být kečup. Jak píši používáme ho prakticky pořád.

Kečup je fajn klasika na hranolky, i když moje mala dcera je schopna si do kečupu máčet všechno, co dostane na talíř

kečup jíme ke všemu co se dá

Patrin

10. 5. 2019

KEČUP POUŽÍVÁM ČASTO K VAŘENÍ OMÁČEK, AŤ UŽ JSOU TO ŠPAGETY, RAJSKÁ OMÁČKA,...ALE I KE GRILOVÁNÍ.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Zelný salát se slaninou

Zelný salát se slaninou

9 hlasů
40min 503 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více