Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

vlahy

04.05.2019

Mám nejradši párky s kečupem a nejvíce griluji vepřové maso nebo sýry na gril

Bez kečupu si doma nedokážeme představit téměř žádný oběd, a proto tvoří nedílnou část naší kuchyně. A však nejčastěji používáme kečup ke grilované krkovičce nebo sýrů na gril. Mňam!

ladouch

04.05.2019

Určitě si nedovedu bez kečupu představit špagety, pizzu, ale máme ho rádi téměř ke všemu u nás doma je kečup stále k dispozici. Také ho třeba namíchám s tatarkou ke smaženému sýru, je to dobrota.

Bez kečupu si nedovedu představit hlavně topinky, špagety a hranolky. Nejčastěji grilujeme kuřecí maso, hermeníny a zeleninu

Poppet

04.05.2019

Kečup u nás patří k párku, špagetám, pizze, klobáse...Nejčastěji grilujeme kuřecí maso a klobásky

Kokyna

04.05.2019

Naprosto nepostradatelným kámošem je pro mě kečup při mlsání topnek a chlebů ve vajíčku a hlavně párků, což se týká i grilování :))) přítel by jedl kečup nejraději i s dortem, vybírání kečupu je při našich nákupech neuvěřitelným procesem

Tak jelioz naš 3lety teprv ted zkousi kečup tak se zajimam.o složení v první řadě. Nejraději si.ho dava na opeceny chleba ve vajicku a manzel ten si ho.dava skoro ke kazdemu.jídlu od špaget az po.maso s hranolkama.

Hánč

04.05.2019

Bez kečupu bych si nedokázala představit langoše, hranolky a špagety. Mým oblíbencrm na grilu se stal hermelín.

My nejčastěji grilujeme klobásky a pak kuřecí maso. Se synem si kečup dopřejeme k párku, nebo k hranolkám a manžel si kečup přidává i do rizota...

Bez kečupu si nedokážu představit tousty a,, červenou" omáčku na špagety ❤️❤️

Luci79

04.05.2019

Kečup miluje syn má rád ke grilovanému masu, vařeným bramborám, pečenému buřtíku a já si nedovedu představit špagety bez kečupu, ke grilované klobásce, zvlášť když je pikatní, tak to příjemně zneutralizuje ten nepálivý. Samozřejmě je výhodou praktické balení a dávkování.

glady

04.05.2019

bez kečupu si neumím představit špagety, nejčastěji grilujeme ryby

Za mě je to obalovaný tofu nebo krokety bez kečupu to nejde a co se týče grilování tak je to nejčastěji hermelin

voljaro

04.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit těstoviny a smažená vajíčka . Nejraději griluji zeleninu, hlavně papriky a cibuli.

JITA72

04.05.2019

No samozřejmě špagety a párek v rohlíku s kečupem. Nejraději grilujeme kuřátko, ale taková šťavnatá krkovička taky není špatná mňam

Denny94

04.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit hranolky,toasty a francouzský brambory. Ale já používám kečup skoro ke každému jidlu. Na grilu nejraději dělám plněné žampióny gorgonzolou a zabalené ve slanine a různé druhy mas a pstruh je také moc výborný ❤

dady

04.05.2019

Pořádná grilovaná klobása bez kečupu,tak to bych si opravdu nepřála zažít.Kečup miluju taky na hranolkách a k párku

Bez kečupu si nemůžu představit mé děti a jakékoliv smažené jídlo. Grilujeme v létě u babičky plátky kuřecího masíčko. To milujeme.

Úplně nejvíce si bez kečupu neumím představit šneky z listového těsta, které jsou u nás velmi oblíbené a kečup je jejich základem. Jinak kečup máme rádi, takže si ho dopřáváme ke všemu, třeba i jen tak k rohlíku se salámem. A k opíkání či grilování nesmí chybět už vůbec! Opečené klobásky s kečupem či krásně propečená krkovička, jak jinak než s kečupem. Mňam! Ještě, že už je venku počásko na grilování a můžeme si tyto pochutiny z plna hrdla dopřávat.

Úplně nejvíc si prostě nedovedu bez kečupu představit hranolky. A nejčastěji ze všeho grilujeme pěkně naloženou vepřovou krkovici. Tu mám ze všeho nejraději.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Losos s jahodami

Losos s jahodami

10 hlasů
55min 741 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna pečená s cibulí

14 hlasů
1h a 15min 418kJ 155 Kč

Recept na voňavé kuřecí stehna s cibulí a paprikou.

Špagety s žampióny

28 hlasů
45min 661kJ 95 Kč

Jednoduchý recept na špagety s houbami.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více