Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

vlahy

04.05.2019

Mám nejradši párky s kečupem a nejvíce griluji vepřové maso nebo sýry na gril

Bez kečupu si doma nedokážeme představit téměř žádný oběd, a proto tvoří nedílnou část naší kuchyně. A však nejčastěji používáme kečup ke grilované krkovičce nebo sýrů na gril. Mňam!

ladouch

04.05.2019

Určitě si nedovedu bez kečupu představit špagety, pizzu, ale máme ho rádi téměř ke všemu u nás doma je kečup stále k dispozici. Také ho třeba namíchám s tatarkou ke smaženému sýru, je to dobrota.

Bez kečupu si nedovedu představit hlavně topinky, špagety a hranolky. Nejčastěji grilujeme kuřecí maso, hermeníny a zeleninu

Poppet

04.05.2019

Kečup u nás patří k párku, špagetám, pizze, klobáse...Nejčastěji grilujeme kuřecí maso a klobásky

Kokyna

04.05.2019

Naprosto nepostradatelným kámošem je pro mě kečup při mlsání topnek a chlebů ve vajíčku a hlavně párků, což se týká i grilování :))) přítel by jedl kečup nejraději i s dortem, vybírání kečupu je při našich nákupech neuvěřitelným procesem

Tak jelioz naš 3lety teprv ted zkousi kečup tak se zajimam.o složení v první řadě. Nejraději si.ho dava na opeceny chleba ve vajicku a manzel ten si ho.dava skoro ke kazdemu.jídlu od špaget az po.maso s hranolkama.

Hánč

04.05.2019

Bez kečupu bych si nedokázala představit langoše, hranolky a špagety. Mým oblíbencrm na grilu se stal hermelín.

My nejčastěji grilujeme klobásky a pak kuřecí maso. Se synem si kečup dopřejeme k párku, nebo k hranolkám a manžel si kečup přidává i do rizota...

Bez kečupu si nedokážu představit tousty a,, červenou" omáčku na špagety ❤️❤️

Luci79

04.05.2019

Kečup miluje syn má rád ke grilovanému masu, vařeným bramborám, pečenému buřtíku a já si nedovedu představit špagety bez kečupu, ke grilované klobásce, zvlášť když je pikatní, tak to příjemně zneutralizuje ten nepálivý. Samozřejmě je výhodou praktické balení a dávkování.

glady

04.05.2019

bez kečupu si neumím představit špagety, nejčastěji grilujeme ryby

Za mě je to obalovaný tofu nebo krokety bez kečupu to nejde a co se týče grilování tak je to nejčastěji hermelin

voljaro

04.05.2019

Bez kečupu si nedokážu představit těstoviny a smažená vajíčka . Nejraději griluji zeleninu, hlavně papriky a cibuli.

JITA72

04.05.2019

No samozřejmě špagety a párek v rohlíku s kečupem. Nejraději grilujeme kuřátko, ale taková šťavnatá krkovička taky není špatná mňam

Denny94

04.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit hranolky,toasty a francouzský brambory. Ale já používám kečup skoro ke každému jidlu. Na grilu nejraději dělám plněné žampióny gorgonzolou a zabalené ve slanine a různé druhy mas a pstruh je také moc výborný ❤

dady

04.05.2019

Pořádná grilovaná klobása bez kečupu,tak to bych si opravdu nepřála zažít.Kečup miluju taky na hranolkách a k párku

Bez kečupu si nemůžu představit mé děti a jakékoliv smažené jídlo. Grilujeme v létě u babičky plátky kuřecího masíčko. To milujeme.

Úplně nejvíce si bez kečupu neumím představit šneky z listového těsta, které jsou u nás velmi oblíbené a kečup je jejich základem. Jinak kečup máme rádi, takže si ho dopřáváme ke všemu, třeba i jen tak k rohlíku se salámem. A k opíkání či grilování nesmí chybět už vůbec! Opečené klobásky s kečupem či krásně propečená krkovička, jak jinak než s kečupem. Mňam! Ještě, že už je venku počásko na grilování a můžeme si tyto pochutiny z plna hrdla dopřávat.

Úplně nejvíc si prostě nedovedu bez kečupu představit hranolky. A nejčastěji ze všeho grilujeme pěkně naloženou vepřovou krkovici. Tu mám ze všeho nejraději.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Grilovaná vepřová kotleta

Grilovaná vepřová kotleta

6 hlasů
45min 558 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličkový salát

12 hlasů
35min 518kJ 80 Kč

Všechnu zeleninu budete krájet na nudličky.

Ovocný salát

22 hlasů
25min 419kJ 50 Kč

Salát s tvarohem a medem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více