Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

zarli

10.05.2019

Kečup vážení je pro mně delikatesa, dávám jej velmi často na cokoliv. Docela často si vařím rychlovky a na ty je kečup nepostradatelný.Pro vnuky občas dělám langoše a to je pak spotřeba kečupu, já moc negriluju,ale když mně syn pozve na grilovanou krkovičku a jako přílohu kečup smíchaný s majolkou a zeleninu, no to je bašta. Musím končit, protože mé chuťové pohárky pracují na plné obrátky, jdu si něco ukuchtit a to si pište, že kečup chybět nebude

iveta63

10.05.2019

Nejraději mám ráda kečup ke špagetám,na pizzu ,někdy párek v rohlíku.Dá se použít ve většině pokrmů.

helus

10.05.2019

Nejčastěji používáme kečup ke špagetám.Nejčastěji grilujeme krkovičku.

Špagety, brambory pečené v troubě

Tak pro mě je to jednoznačně hot dog. Pečeme si domácí housky, k tomu karamelizovana cibulka, rajčata a kečup. To je pecka

No, my grilujeme najmä kuracie stehná prípadne kuracie prsia a bez toho proste kečup nejde dať do úst :D až sa mi spravili chúťky

párek,hranolky,těstoviny Grilujeme maso ,sýr,cuketu

Jsem schopná dát kečup na všechno mým oblíbeným jídlem je chleba s máslem, se sýrem ( někdy i + šunka) a kečupem. Dále se neobejdu bez hranolek s kečupem a párkem v rohlíku s kečupem.

Lucieen

10.05.2019

Já osobně si neumím představit bez kvalitního kečupu hlavně buřty na pivu a hranolky, ale přítel by si dával kečup nejraději i na chleba :D

Cerpes

10.05.2019

Nejvíce používáme kečup na pizzu, langoše, opečené brambory, špagety... Nejčastěji grilujeme prasátko

danusch

10.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit, párky a buřty. Taky smíchaný kečup s majolkou je super k hranolkum. Nejčasteji grilujeme maso, ale i zeleninu a sýr.

Bez kecupu si nedovedu predstavit domacnost😁, k parkum, hranolkum, zboznuji smazena vajicka a do toho zamichat kecup. Grilujeme hodne, maso, zeleninu, spizy

Bez kečupu si neumím představit víc jídelAle u nás vedou ,asi hranolky. My griluje ,asi nejvíce maso,taková krkovička nebo mleté na hamburgry

Vůbec si neumím představit grilované špekáčky bez kečupu.

RadKon

10.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit párek nebo klobásu Prostě kečup s hořčicí a klobása s chlebem k sobě prostě patří

Ann

10.05.2019

Kečup miluji takže ho dávám skoro všude. Ať jsou to špagety, vajíčka, nějaké maso, smazenky, párky... Doma už slýchám že s takovou bude ze mě rajče😂 A gratuluji nejraději nějaký dobrý steak ať je kuřecí nebo vepřový. Ale také zeleninu

21Ada

10.05.2019

Ja Teda moc kecupova nejsem, ale můj syn by si kečup dal nejraději i ke svíčkové 😁 i přesto, že kečupu moc neholduju, nedovedu si představit parky nebo spekačky bez kečupu a neumím si bez něho představít i můj oblíbený recept krkovicku pecenou v marinade, která obsahuje mimo jiné právě kečup.

jana222

10.05.2019

Tak určitě špagety s kečupem a sýrem a bazalkou--to bez kečupu prostě nemyslitelné. A na grilování snad nejlepší krkovička, k tomu nějaká zelenina..a pečené brambory-kečup nesmí chybět.

Špagety s kečupem a sýrem? Tohle jídlo prostě bez kečupu nejde. Nejraději griluji hermelín, zeleninu a taky hamburgery :))

Amandil

10.05.2019

Hranolky bez kečupu? Nikdy! A nejraději grilujeme krkovičku a zeleninu!

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Kozí sýr na listovém salátu

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 840 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Čočkový salát se zeleninou

9 hlasů
55min 617kJ 95 Kč

Na Nový rok si připravte čočkový salát.

Vepřový guláš s cuketou

3 hlasy
1h a 25min 397kJ 120 Kč

Guláš z vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více