Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

zarli

10.05.2019

Kečup vážení je pro mně delikatesa, dávám jej velmi často na cokoliv. Docela často si vařím rychlovky a na ty je kečup nepostradatelný.Pro vnuky občas dělám langoše a to je pak spotřeba kečupu, já moc negriluju,ale když mně syn pozve na grilovanou krkovičku a jako přílohu kečup smíchaný s majolkou a zeleninu, no to je bašta. Musím končit, protože mé chuťové pohárky pracují na plné obrátky, jdu si něco ukuchtit a to si pište, že kečup chybět nebude

iveta63

10.05.2019

Nejraději mám ráda kečup ke špagetám,na pizzu ,někdy párek v rohlíku.Dá se použít ve většině pokrmů.

helus

10.05.2019

Nejčastěji používáme kečup ke špagetám.Nejčastěji grilujeme krkovičku.

Špagety, brambory pečené v troubě

Tak pro mě je to jednoznačně hot dog. Pečeme si domácí housky, k tomu karamelizovana cibulka, rajčata a kečup. To je pecka

No, my grilujeme najmä kuracie stehná prípadne kuracie prsia a bez toho proste kečup nejde dať do úst :D až sa mi spravili chúťky

párek,hranolky,těstoviny Grilujeme maso ,sýr,cuketu

Jsem schopná dát kečup na všechno mým oblíbeným jídlem je chleba s máslem, se sýrem ( někdy i + šunka) a kečupem. Dále se neobejdu bez hranolek s kečupem a párkem v rohlíku s kečupem.

Lucieen

10.05.2019

Já osobně si neumím představit bez kvalitního kečupu hlavně buřty na pivu a hranolky, ale přítel by si dával kečup nejraději i na chleba :D

Cerpes

10.05.2019

Nejvíce používáme kečup na pizzu, langoše, opečené brambory, špagety... Nejčastěji grilujeme prasátko

danusch

10.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit, párky a buřty. Taky smíchaný kečup s majolkou je super k hranolkum. Nejčasteji grilujeme maso, ale i zeleninu a sýr.

Bez kecupu si nedovedu predstavit domacnost😁, k parkum, hranolkum, zboznuji smazena vajicka a do toho zamichat kecup. Grilujeme hodne, maso, zeleninu, spizy

Bez kečupu si neumím představit víc jídelAle u nás vedou ,asi hranolky. My griluje ,asi nejvíce maso,taková krkovička nebo mleté na hamburgry

Vůbec si neumím představit grilované špekáčky bez kečupu.

RadKon

10.05.2019

Bez kečupu si nedovedu představit párek nebo klobásu Prostě kečup s hořčicí a klobása s chlebem k sobě prostě patří

Ann

10.05.2019

Kečup miluji takže ho dávám skoro všude. Ať jsou to špagety, vajíčka, nějaké maso, smazenky, párky... Doma už slýchám že s takovou bude ze mě rajče😂 A gratuluji nejraději nějaký dobrý steak ať je kuřecí nebo vepřový. Ale také zeleninu

21Ada

10.05.2019

Ja Teda moc kecupova nejsem, ale můj syn by si kečup dal nejraději i ke svíčkové 😁 i přesto, že kečupu moc neholduju, nedovedu si představit parky nebo spekačky bez kečupu a neumím si bez něho představít i můj oblíbený recept krkovicku pecenou v marinade, která obsahuje mimo jiné právě kečup.

jana222

10.05.2019

Tak určitě špagety s kečupem a sýrem a bazalkou--to bez kečupu prostě nemyslitelné. A na grilování snad nejlepší krkovička, k tomu nějaká zelenina..a pečené brambory-kečup nesmí chybět.

Špagety s kečupem a sýrem? Tohle jídlo prostě bez kečupu nejde. Nejraději griluji hermelín, zeleninu a taky hamburgery :))

Amandil

10.05.2019

Hranolky bez kečupu? Nikdy! A nejraději grilujeme krkovičku a zeleninu!

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Houbové knedlíčky

Houbové knedlíčky

10 hlasů
1h a 5min 960 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341kJ 180 Kč

Masový guláš se sterilovanými rajčaty.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více