Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

jiji

10.05.2019

bez kečupu si nedovedu představit párky nebo hranolky....a nejčastěji grilujeme všechny druhy masa, pstruhy a zeleninu...

zigulik

10.05.2019

Pááááárky!!!

yanka

10.05.2019

Bez kečupu si jednoznačně nedokáži představit letní grilování.

Kečup podle mě patří k míchaným vajíčkům nebo třeba k rizotu. Párky se bez kečupu taky neobejdou. Co jsem třeba jako malá milovala s kečupem tak to byly 'špagety s červenou omáčkou'. No a musím říct, že v poslední době mě zarazilo, že jsou lidé, kteří milují uvařené špagety jen s kečupem!

lucia83

10.05.2019

Já až tak kečupová nejsem. No dcera ta jídlo co nemá omáčku tak u něj má kečup. Takže skoro u všeho .Nejčastěji grilujeme manžel-krkovici a já s holkou sýr a kuřecí prsa.

Při grilování si kečupem rádi ochutíme nejen maso, ale i třeba brambory. Najít však chutný kečup, je celkem problém.

zewlice

10.05.2019

K celerovým a batátovým hranolkám, přítel si kečupem rád dochucuje i grilované maso a klobásky, já mám maso ráda jenom tak.

assaly

10.05.2019

U nás kečup nesmí chybět ani u grilovaných ani vařených jídel. Většinou grilujeme krkovici nebo kuřecí, takže k tomu přistane na talíři ještě zelenina a - překvapivě :) kečup. O hranolkách, klobásách, párku nebo špagetách se ani nemusím zmiňovat. Občas okolí překvapí, že miluji kečup i k šunkoflekům, rizotu a bramborové kaši. Zkuste to .-)

evasyk

10.05.2019

Já si nedovedu představit hranolky bez kečupu. A taky ke grilovanému masíčku, jímže je kotleta a krkovička, taky kečup ráda.

Ke grilovanému si ho dávám skoro ke všemu, protoze nejím ty palive omáčky. Misto hořčice, si většinou dam také kečup. Jinak klasika. Miluji špagety, tak na ne a k toustum se šunkou a sýrem 😊

Já si dávám kečup ke všemu! Tatarku nejím celý život, hořčici občas, ale když už, míchání zase s kečupem a právě miluji ke klasickým buřtům, ale i masu, k tomu hranolky a zelenina. V létě grilujeme každý víkend, tedy kečup nesmí chybět, jinak mi jídlo přijde suché a takové, že něco chybí.

Nugy

10.05.2019

Kečup používáme i do marinády. Děti ho mají rádi k masu nebo buřtům.v kuchyni nikdy nesmí chybět.

Kečup snad používáme do všeho. Nejraději grilujeme klobásy a maso, ale běžně ho využíváme i doma na vaření, do omáček, na párky v rohlíku a děti milují hranolky s kečupem a hamburgery 😊 Takže bez kečupu u nás doma by to asi nešlo 😉

Kečup patří do každé kuchyně,bez něj si to představit nedovedu.Používáme k párku,na grilování,k masu a i do polévky a omáčky přidávám.Nesmím zapomenout na špagety.Grilujeme v létě na zahradě,manžel dělá špízy,křidýlky se zeleninou a griluje různá masíčka.

Asi je to zvláštní, ale již od malička jím vajíčka jedině, pokud k tomu mám kečup. Takže u nás doma má velké upotřebení nejen v průběhu grilovací sezóny. Jinak často grilujeme nejen klobásky ale i různá masa.

Bublask

09.05.2019

Jednoznačně za mě jsou to buřty.. Za syna hranolky s kečupem 🍅 (někdy mám pocit, že spíše kečup s hranolkama 😀) a manžel si kečup dává snad do všeho.. A čím víc palivejsi, tím lepší 🌶️

Mishi

09.05.2019

Kečup u nás doma máme stále. Používáme ho hodně , miluji langoše a bez kečupu si ani nedovedu vychutnat .

Pizza, špagety a přidáváme i do rajské. A dále si každý dá na věci, co moc nechutnají Kečup spraví každou chuť

U nás se jí kečup ve velkém a ani to nemusí být ke grilování.U grilování hlavně k masíčku , ale i k párku.

bez kečupu rozhodně hranolky, párky a klobásy. Přece třeba párek v rohlíku bez kečupu není ono V létě nebo pokud je hezky, grilujeme každý víkend, k tomu občas zajdeme i někam na zahrádku, kde to je bez práce. Ale domácí je holt domácí, takže gril hezky u nás doma je nej

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Hrachová polévka

Hrachová polévka

8 hlasů
55min 1008 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Studená hrušková polévka

13 hlasů
30min 303kJ 38 Kč

Polévka z letních hrušek s angreštem pro dospělé.

Polévka z jablek s dýně

14 hlasů
40min 224kJ 85 Kč

Jablečný krém s dýní.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více