Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

jiji

10.05.2019

bez kečupu si nedovedu představit párky nebo hranolky....a nejčastěji grilujeme všechny druhy masa, pstruhy a zeleninu...

zigulik

10.05.2019

Pááááárky!!!

yanka

10.05.2019

Bez kečupu si jednoznačně nedokáži představit letní grilování.

Kečup podle mě patří k míchaným vajíčkům nebo třeba k rizotu. Párky se bez kečupu taky neobejdou. Co jsem třeba jako malá milovala s kečupem tak to byly 'špagety s červenou omáčkou'. No a musím říct, že v poslední době mě zarazilo, že jsou lidé, kteří milují uvařené špagety jen s kečupem!

lucia83

10.05.2019

Já až tak kečupová nejsem. No dcera ta jídlo co nemá omáčku tak u něj má kečup. Takže skoro u všeho .Nejčastěji grilujeme manžel-krkovici a já s holkou sýr a kuřecí prsa.

Při grilování si kečupem rádi ochutíme nejen maso, ale i třeba brambory. Najít však chutný kečup, je celkem problém.

zewlice

10.05.2019

K celerovým a batátovým hranolkám, přítel si kečupem rád dochucuje i grilované maso a klobásky, já mám maso ráda jenom tak.

assaly

10.05.2019

U nás kečup nesmí chybět ani u grilovaných ani vařených jídel. Většinou grilujeme krkovici nebo kuřecí, takže k tomu přistane na talíři ještě zelenina a - překvapivě :) kečup. O hranolkách, klobásách, párku nebo špagetách se ani nemusím zmiňovat. Občas okolí překvapí, že miluji kečup i k šunkoflekům, rizotu a bramborové kaši. Zkuste to .-)

evasyk

10.05.2019

Já si nedovedu představit hranolky bez kečupu. A taky ke grilovanému masíčku, jímže je kotleta a krkovička, taky kečup ráda.

Ke grilovanému si ho dávám skoro ke všemu, protoze nejím ty palive omáčky. Misto hořčice, si většinou dam také kečup. Jinak klasika. Miluji špagety, tak na ne a k toustum se šunkou a sýrem 😊

Já si dávám kečup ke všemu! Tatarku nejím celý život, hořčici občas, ale když už, míchání zase s kečupem a právě miluji ke klasickým buřtům, ale i masu, k tomu hranolky a zelenina. V létě grilujeme každý víkend, tedy kečup nesmí chybět, jinak mi jídlo přijde suché a takové, že něco chybí.

Nugy

10.05.2019

Kečup používáme i do marinády. Děti ho mají rádi k masu nebo buřtům.v kuchyni nikdy nesmí chybět.

Kečup snad používáme do všeho. Nejraději grilujeme klobásy a maso, ale běžně ho využíváme i doma na vaření, do omáček, na párky v rohlíku a děti milují hranolky s kečupem a hamburgery 😊 Takže bez kečupu u nás doma by to asi nešlo 😉

Kečup patří do každé kuchyně,bez něj si to představit nedovedu.Používáme k párku,na grilování,k masu a i do polévky a omáčky přidávám.Nesmím zapomenout na špagety.Grilujeme v létě na zahradě,manžel dělá špízy,křidýlky se zeleninou a griluje různá masíčka.

Asi je to zvláštní, ale již od malička jím vajíčka jedině, pokud k tomu mám kečup. Takže u nás doma má velké upotřebení nejen v průběhu grilovací sezóny. Jinak často grilujeme nejen klobásky ale i různá masa.

Bublask

09.05.2019

Jednoznačně za mě jsou to buřty.. Za syna hranolky s kečupem 🍅 (někdy mám pocit, že spíše kečup s hranolkama 😀) a manžel si kečup dává snad do všeho.. A čím víc palivejsi, tím lepší 🌶️

Mishi

09.05.2019

Kečup u nás doma máme stále. Používáme ho hodně , miluji langoše a bez kečupu si ani nedovedu vychutnat .

Pizza, špagety a přidáváme i do rajské. A dále si každý dá na věci, co moc nechutnají Kečup spraví každou chuť

U nás se jí kečup ve velkém a ani to nemusí být ke grilování.U grilování hlavně k masíčku , ale i k párku.

bez kečupu rozhodně hranolky, párky a klobásy. Přece třeba párek v rohlíku bez kečupu není ono V létě nebo pokud je hezky, grilujeme každý víkend, k tomu občas zajdeme i někam na zahrádku, kde to je bez práce. Ale domácí je holt domácí, takže gril hezky u nás doma je nej

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kokosové krevetky

Kokosové krevetky

16 hlasů
20min 279 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 345kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Rybí plátky v pivním těstíčku

7 hlasů
3h a 10min 661kJ 160 Kč

Kousky ryby v křupavém těstíčku, podávejte nejlépe s bram...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více