Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kečupy HELLO v praktickém balení

03. 05. 2019

mor.sa

9. 5. 2019

Zrovna grilování u nás moc neholdujeme. Když už, tak liberecké párky,ale tomuto výstřelku jsme nepodlehli. Každopádně, kečup mizí snad pohledem. Děti si ho dávají snad ke všemu. Špagety, brambory, hranolky, chléb, vajíčka. Kolikrát žasnu, k čemu všemu jsou ti mladí si ho dát.

Bez kečupu si nedovedu představit párek v rohlíku :D A griluji nejraději kureci maso :)

Kečup máme moc rádi,jíme ho s párky,salámem,na těstoviny,přidám i do polévky nebo omáčky rajské,na tousty se sýrem.Kečup doma musí být.

Bez kečupu hranolky a pro hodně lidi nepochopitelné v bramborové kasi nejraději griluju maso a cuketu

Kečup mám ráda do toustů, k hranolkám, i k masu. Nejraději griluji klobásy nebo grilovací tyčinky.

nahoda

9. 5. 2019

Zdravím,kečup mám ráda já i celá naše rodina.Hlavně ke špagetám,hranolkům,uzenině a masu.Také ho používám k vaření různých jídel,rajské omáčky, pod maso a do guláše.Nejraději griluji kuřecí prsa a zeleninu,ke které samo sebou kečup nesmí chybět.

mirinka

9. 5. 2019

Kečup mám ráda skoro ke všemu: těstoviny, vajíčka, hranolky A na grilu mám nejraději hermelín a jakoukoli zeleninu.

spagety

Bez kecupu si vůbec neumím představit vajíčka ani parecek. Na grilu miluju cokoli. Od cukety, přes ribičku s krkovičkou až po grilovaný hermelínek. Mňam mňam 😋

Rkrk

9. 5. 2019

Pořádný burger z grilu by bez kečupu určitě nestál opravdu za to.

Bez kecupu by pro me nebyly ty spravne spagety a co se grilu tyce jsou, to, kureci stehenni rizky mnam, uz, se na tu, sezonu zase moc tesim

Beetty

9. 5. 2019

Grilujeme hlavně maso ale i zeleninu. Kečup máme rádi skoro ke všemu, zcela určitě k hranolkám, na těstoviny. Loni jsme měli hodně rajčat, tak jsme zkoušeli vyrábět domácí kečup a také neměl chybu. U nás vede ostrá chuť kečupu

4vladku

9. 5. 2019

Kečup nesmí chybět k hranolkám a grilovaný krkovičce. Mám ráda ten ostrý.

Bez kečupu si nedokážu představit párky, špekáčky, hranolky a různé doma dělané dipy ke grilovanému masíčku tudíž nejraději griluji maso (hovězí, krůtí, ale nepohednu ani vepřovým )

Bez kecupu si nedokazu predstavit parky, špekáčky, vařený nebo pečený brambory, pizzu, hranolky... Nejradeji grilujeme prave špekáčky( ale narazit na dobry je zazrak), pak poradnou flakotku masa. A ja miluju sýr na grilu a topinku a takovej domaci hambac , mmmm

bokul

9. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme klobásy a nebo zeleninu. K zelenině si kečup nedávám, ale ke klobáskám určitě ano A když chci synovi udělat radost, tak mu udělám hranolky nebo americké brambory, případně domácí bramborové lupínky a ty si svoji dávku kečupu taky zaslouží.

Bez kečupu hot dog a hranolky, by snad dětem ani nechutnalo. Já jsem na tom obdobně. Ráda domácí pizzu a tam prostě kečup hraje jasný prim. Stejně tak jako kečupoví šneci se šunkou a sýrem. Moje oblíbená specialitka. Ráda dělám také rajčatovou právě z kečupu. A co nejraději griluji? Snad všechno od zeleniny až po žebírka.Omáčky na žebírka je také z kečupu. Kečup používám často, už jenom jen tak na špagety a i na lángoše.

Nejvíc grilujeme kureci masicko, klobasy a Halloumi. Kecup, ale nejvíc používáme u grilovanych brambor 😍

jerry

9. 5. 2019

Nejčastěji grilujeme krkovičku a kvalitní kečup k ní určitě patří!

sindyy

9. 5. 2019

Celá naše rodinka miluje kečup, na párky, na hamburgry, do salátů, do salátových dresingů, k masovým kuličkám, ke špízu, do různých dipů ke grilovanému masu a zelenině. Přidávám ji i do rajské. Prostě u nás doma nikdy nesmí chybět. Děti ho milují, my s mužem ho máme rádi a proto má naše rodina velmi velkou spotřebu kečupu.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Noky se sýrovou omáčkou

Noky se sýrovou omáčkou

4 hlasy
1h a 5min 611 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Restovaná telecí játra

11 hlasů
45min 582kJ 99 Kč

Připravte si telecí játra s dobrým vínem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více