Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Octy na salát i sýry od Bzeneckého octa

13. 05. 2019

babytka

04.06.2019

Používám klasický ocet do zálivek na saláty...a na utopence. Vyzkoušet bych chtěla Jablečný ocet a Balsamico Crema - začíná období salátků a nějakou změnu bych určitě ocenila , i když se snažím dělat vždy něco jiného.

popyna

04.06.2019

klasický používám na vodní kámen a uklid ale i do salátů nebo zálivek a občas místo něj použiji jablečný A ráda bych vyzkoušela dvojici Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema

piminka

04.06.2019

Používám klasický má přípravu zálivek a k zavařování. Vyzkoušet bych chtěla dvojici jablečného a do salátů.

Nejvíce používám Balsamico na saláty a pak obyčejný ocet na úklid a čištění všeho druhu. Ocet používám i místo aviváže. Navíc krásně vyčistí pračku od vodního kamene. Přála bych si otestovat sadu s Balsamico Crema.

sipeji

04.06.2019

Moc bych si přála testovat tuto dvojici: Jablečný ocet a Speciál na saláty. Ocet je v kuchyni nenahraditelný - používám ho do salátů, na ochucení omáček, polévek,luštěnin, do dresinků, na nakládání bylinek, zeleniny, hub. V létě je moje spotřeba octa ještě o něco vyšší, protože saláty jsou na našem jídelníčku denně.

A ráda bych zkusila červený, ten mám už od jiné značky a mám ho moc ráda.

Saláty

majkyyx

03.06.2019

Nejčastěji používáme klasický ocet na různé dochucení jídel a zavařování. Vyzkoušeli bychom rádi Červený a Bílý vinný ocet.

Ja používám hlavně klasický ocet a to do salatovych zálivek nebo jako teď o víkendu do kulajdy. A ráda bych vyzkoušela Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema

Ocet používám na dochucení různých salátů, ale třeba i do štrůdlu. Moc ráda bych vyzkoušela Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema. Tyto octy vůbec neznám a vypadají přímo božsky.

Ocet nejčastěji používám, když si dělám utopence, dále také na zeleninové saláty a na zavařování okurek..ráda bych vyzkoušela červený a bílý vinný ocet

Ráda bych vyzkoušela jablečný ocet. Ale kdybych měla vyzkoušet i jiné výrobky, nezlobila bych se . Ocet používám hlavně na dochucení salátů a omáček.

Moc bych si přála salátový/jablečný, ale kdyby se na mě nedostalo, tak bude super i balzamiková dvojka. Te´d před létem se hodí ocet, co půjde k salátům! S Bzeneckými mám super zkušenosti!Jinak ocet používám i na vaření (čočka, koprovka a pod).

qqqqqq

03.06.2019

Nejčastěji používám klasický ocet do omáček, do salátů, na zavařování, ale i na čištění na vodní kámen. Dále mám velmi ráda balsamikový ocet na různá masa a zeleninu. Ráda bych vyzkoušela Balsamico Crema a Balsamico ocet z Modeny.

Scarlie

03.06.2019

U nás v kuchyni je ocet velmi dobře využívaný.S přítelem máme vaření jako koníček. Rádi objevujeme nové recepty, zkoušíme vařit dle své fantazie a baví nás objevovat nové chutě Nejčastěji využívaný ocet je u nás Balsamico- krémový, kterým si dochucujeme téměř každý salát a čerstvou zeleninu. Výborný je balsamicem zakápnout i sýry. S ovčím sýrem je chuť balsamica naprosto luxusní! Rádi si k hlavním jídlům připravujeme zeleninové či ovocné saláty. Na zeleninové saláty se nám výborně osvědčil jablečný ocet, který jim dodá tu správnou jiskru. Do ovocných salátů se nám zase osvědčil bílý vinný ocet. Testovala bych ráda - Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema A to proto, protože je u nás Balsamico ocet nejčastěji využívaný a od tohoto výrobce by bylo příjemné výrobek testovat

Nejčastěji používáme ocet běžný na zavařování v létě - do kečupu, na okurky, papričky atp. Jinak pak na tlačenku a Balsamicový krém do caprese salátu, s jinými octy moc zkušeností nemám. Ráda bych vyzkoušela dvojici Jablečný ocet a Speciál na saláty.

Nejčastěji používám krémové balsamico, nejlepší je s mozzarellou, rajčaty a bazalkou. Ale hodí se do každého salátu Chtěla bych tetovat právě Balsamico.

danusch

03.06.2019

Nejradeji pouzivam vinny ocet, jako dresink do salatu, ale treba i na tlacenku , je jemnejsi.

Můj nejoblíbenější ocet je Bzenecký - balsamico ocet z Modeny ke kterému prostě patří mozzarela a jahody. Tahle kombinace je bezkonkurenční A jinak samozřejmě klasický bzenecký ocet se kterým nejen zavařuju, ale používám na úklid celé domácnosti. Jestli si někdo nedokáže představit život bez soli tak já bez octa

Používám klasický ocet do salátů, především okurkového :) A celkově saláty miluji, líbilo by se mi zkusit první variantu, tedy Jablečný ocet a Speciál na saláty :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Žebírka na pivu

Žebírka na pivu

16 hlasů
1h a 10min 588 kJ 106 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos s citrónovou marinádou

9 hlasů
45min 721kJ 120 Kč

Losos marinovaný s citrónem, česnekem a tymiánem.

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

13 hlasů
1h a 5min 172kJ 90 Kč

Sytý vývar s rýžovými nudlemi a houbami.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více