Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Octy na salát i sýry od Bzeneckého octa

13. 05. 2019

Terez33

03.06.2019

Nejčastěji používám klasický ocet (ale taky se u nás v kuchyni najde například jablečný) ! především na zavařování okurky a řepa u nás jedou ve velkééém. Ráda bych vyzkoušla jablečný a speciál na saláty, protože dobře ochucený sálat nesmí v létě u grilovačky chybět!

Nejčastěji používám klasický ocet a to do okurkového salátu, dcera ho miluje, jí ho skoro denně . Muž ho jí k tlačence s cibulí, což já nemusím. A další velké využití u nás má na mravence , bohužel se jim u nás vcelku líbí, takže cca 2x týdně omývám octovou vodou rohy kuchyně a funguje to.

Molina

03.06.2019

Ocet nejčastěji používám do koprovky a jiných omáček. Teď na jaře začínám jíst i více salátů. Ráda bych vyzkoušela Modenu a crema.

Aneta83

03.06.2019

Nejčastěji do salátů, ale také na pečení a to na pavlovu. Ráda bych vyzkoušela k ovoci a salátový.

U nas se ocet vyuziva nejcasteji k tlacence nebo k salamu, pak take do salatu ci na cisteni kavovaru od vodniho kamene Rada bych vyzkousela cerveny a bily vinny ocet.

Verdona

02.06.2019

Nejčastěji do zeleninových salátů - okurkový salát je prostě klasika dále pak do omáček a polévek - kulajda, zelňačka Rádi vyzkoušíme Jablečný ocet a Speciál na saláty.

Ocet používám do salátů, koprové omáčky, kulajdy, či jako čistícího pomocníka v domácnosti Pokud by se poštěstilo, přála bych si vyzkoušet Červený a Bílý vinný ocet

fsk

02.06.2019

používám třeba na utopence, tlačenku, do rajské a pořádná kyselá nakládačka..... Červený a Bílý vinný ocet prosím v případě výběru

ocet používám k ustálení barev a v kuchyni do salátových zálivek a nebo k odstranění vodního kamene. neznám Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema a proto bych si je přála zkusit

hanask

02.06.2019

doma milujeme saláty a proto jich i hodně zkonzumujeme. experimentuji i se zálivkami, ale vždy se ráda vracím ke klasice, s octem. v případě výhry bych si přála testovat Jablečný ocet a Speciál na saláty

ingridh

02.06.2019

mám moc ráda okurkový salát a tak si přidávám hodně octa. k vyzkoušení bych zkusila - Červený a Bílý vinný ocet

lucier

02.06.2019

nejčastěji používám ocet do salátů a tak bych moc ráda vybrala k vyzkoušení Jablečný ocet a Speciál na saláty, děkuji.

kuky

02.06.2019

rozhodně na tlačenku a utopence Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema prosím

ocet nejcasteji pouzivam pri zavarovani domacich okurek a potesilo by me vyzkouset Jablečný ocet a Speciál na saláty.

V kuchyni nejčastěji používám Balsamiko ocet k dochucení salátů jak ze zeleniny,tak i ovoce, na design talíře a dochucení různých pokrmů. Ráda bych vyzkoušela dvojici Balsamico ocet z Modeny a ocet Balsamico crema.

warpik

02.06.2019

v kuchyni ocet používám do salátů (zálivek) a také ho používám na odstranění vodního kamene v rychlovarné konvici a dřezové baterii - k testování bych si vybral Červený a Bílý vinný ocet

nejčasteji do základu zálivky na okurkový salátm který máme rádi celá rodina. vybrala bych si Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema.

Ellie11

02.06.2019

Nejčastěji používám obyčejný ocet (kvasný lihový) na přikyselení omáček a polévek, nebo do okurkového a rajčatového salátu. Ráda bych testovala JABLEČNÝ OCET a SPECIÁL NA SALÁTY, protože začíná sezona a hodily by se mi pro spoustu lehkých letních jídel.

zdiss

02.06.2019

Nejčastěji ocet používám do salátů, občas vypiji pro zdraví i lžíci jablečného octa ve sklenici vody. Vyzkoušela bych ráda vinné octy.

vesellu

02.06.2019

Používáme balzamico crema nejčastěji na saláty. Vyzkoučet bych chtěla vinné octy.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Kuřecí plátky se špenátem

Kuřecí plátky se špenátem

12 hlasů
60min 423 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mrkvové kuličky

8 hlasů
55min 833kJ 85 Kč

Chuťovka, nebo hlavní chod.

Husí játra s cibulí

10 hlasů
45min 589kJ 99 Kč

Recept na přípravu pikantních husích jater.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více