Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Octy na salát i sýry od Bzeneckého octa

13. 05. 2019

sasurka

28.05.2019

Miluji ocet k dochucení salátů nebo do pečených housek a cibulového chleba bez mouky. Vynikající. Určitě bych moc ráda vyzkoušela Balsamico a Balsamico crema.

xverca

28.05.2019

Nejčastěji k dochucení salátů. Ráda vyzkouším Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema :)

Amikola

28.05.2019

Nejčastěji používám speciál na saláty a Balsamico crema, které se též hodí na dochucování salátových zálivek a na dochucení tataráku. Jinak klasický ocet používám do okurkového salátu a na dochucení některých omáček. Ze všech bych si vybrala dvojici s Balsamicem crema

u nas se ocet vyuzije nejenom v kuchyni, ja s nim peru i uklizim. ale samozrejme do jidel je porad klasika. bzenecke mam rada, hlavne jablecny. ale otestovat bych chtela vinny, je hodne univerzalni a bily mi zrovna dochazi)

megana4

28.05.2019

Jablečný ocet do salátů a ráda bych testovala červený a bílý vinný ocet.

Ocet klasika do salátů, do tlačenky s cibulí a obecně když potřebuju něco okyselit. Pak si také občas dávám ocet s vodou po ránu. Obyčejný ocet pak hojně uplatňuji při čištění vodního kamene. Ráda bych vyzkoušela červený + bílý vinný, chcí si udělat octové čipsy a tohle je ta správná volba! :)

Vera1

28.05.2019

V kuchyni nejčastěji používám klasický ocet kvasný - lihový ochucený na saláty. Určitě bych ráda vyzkoušela všechny dvojice , ale nejzajímavější mi přijde dvojice Balsamico ocet z Modeny a Balsamico crema...a tuto dvojici bych si přála vyzkoušet

petrac

28.05.2019

používám balsamico ocet hlavně do salátů, proto bych ráda vyzkoušela dvojici Balsamico, kterou jsem ještě neochutnala.

Ocet používám klasický - zejména nejvíce na okurkový salát. Ráda bych vyzkoušela Speciál na saláty s chutí bylinek, protože začíná sezona zeleniny a hubnutí a k tomu hubnutí je prý ideální jablečný ocet (ten jsem pila na lačno asi před 20 lety a opravdu to fungovalo)

21Ada

28.05.2019

Nejčastěji používám vinný ocet na dochucovovani omáček a pokrmů pri vaření a taky balsamico na ochuceni zeleninových salátů. Ráda bych vyzkoušela kombinaci jablečného a bylinkoveho octa, který jsem zatím neochutnala.

Ocet používám nejčastěji do salátu, nejradši mám vinný, takže kdybych vyhrála tu "vinnou dvojici", bylo by to super!

janeve

28.05.2019

Ráda otestuji Speciál na saláty s chutí bylinek a jablečný ocet. Nejčastěji používám ocet na zálivku do salátu a někdy i na úklid ;)

Ráda bych testovala : Ocet balsamico a Balsamico crema.... a nejradši ho mám na salátech či zelenině (okurka, rajče) a používám Balsamico crema

verca61

28.05.2019

nejraději mám balsamico, ten se hodí nejlépe k rajčatům a pak vinný, ten mám na všechno, a když si můžu vybrat, tak chci tu dvojici s balsamicem.

Nejčastěji ocet používám k dochucování pokrmů -zel.saláty,zelí,čočka,omáčky ....,ale také je to dobrý čistič .Vybrala bych si kombinaci jabl. ocet a speciál na saláty.

Nejvíce používám klasický ocel na zavařování, ale samozřejmě ráda dělám domácí dresinky a na ty používám octy přichucené. Ráda bych testovala ocet Balsamico crema a ocet z Modeny.

sarexy

28.05.2019

Nejčastěji používám balsamico a to na saláty, k sýrům a hlavně ke grilovanému hermelínu. A chtěla bych vyzkoušet i duo balsamico od této značky.

Ocet nejčastěji používám do zeleninových salátů, tudíž bych chtela otestovat Jablečný ocet a Speciál na saláty.

terka20

28.05.2019

Nejčastěji používám v kuchyni klasický vinný ocet na vaření polévek(kulajda),jídel(čočka),nakládání utopenců a při zavařování. Také ho využívám do salátů(okurkový).Ráda bych vyzkoušela jablečný a speciál do salátů, že bychom doma zkusili jinou chuť octů a vyzkoušeli je do různých druhů salátů.

Adši

28.05.2019

Dobrý den, mám zájem o testování Octu balsamico a Balsamico crema. Ocet u nás doma má využití téměř všude. Používáme ho v kuchyni (saláty, zavařovaní, vaření) a v domácnosti na úklid a praní .

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Zapečené kotlety

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněné kuřecí plátky

18 hlasů
55min 907kJ 155 Kč

Tenké plátky kuřecího masa plněné sýrem, obalené pance...

Lilek plněný krůtím masem

16 hlasů
1h a 20min 524kJ 95 Kč

Česnek a čerstvý tymián maso nádherně provoní.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více