Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Toustís od Penamu

27. 05. 2019

Vasti1

16.06.2019

Přiznám se, že nejsem milovníkem toustů, u nás je tom klasická česká topinka smažená na sádle

u našich děti je nej toust pouze opečený chlebík s kečupem

warpik

09.06.2019

toasty přizdobuji pečenou slaninou, volským okem a polníčkem, někdy pažitkou a zžídka kolečky cibule. podmazávám výpekem ze slaniny a nebo jihočeským máslem. snídaně snů je toasty připravěné jak naslano, tak ve sladké úpravě, čerstvou šťávou z pomerančů a ananasu a v milé společnosti.

toasty mam ráda sledké, takže zdobím marmeládou a nebo nutellou. takovou snídani snů si představuji někde daleko od civilizace jen na pláži a bez lidí

kuky

09.06.2019

já toasty ještě horké mažu máslem a plním vaječnou omeletou (vejce, šunka, sýr, cibulka nebo pažitka). a snídaní snů dostávám pokaždé, když má manželka o víkendech odpolední směny a trávíme spolu rána

ingridh

09.06.2019

toasty si zdobím kromě másla, uzeniny a sýra ještě třeba pažitkou nebo volským okem. vypadala by ve složení, v jakém je nabízena v hotelech, když si užívám dovolenou.

fsk

09.06.2019

zdobím praženou slaninou, vejci a kvalitní šunkou. snídaně snů je pro mě každá, která je pro mě připravena a já si ji mohu jen vychutnat.

toasty mám nejraději s uzeným lososem, či vajíčky a tuňákem. má snídaně snů je někde na krásné dovolené s přítelem

toasty si připravuji s domácí marmeládou (meruňková, jahodová) a s máslem. snídani snů mi dopřává manžel každý víkend, takže je to cokoliv, co mám od něj.

hanask

09.06.2019

toast si zdobim kecupem, syrem, sunkou a cibuli.... a vysnena snidani by asi vypadala podobne v tomto duchu

lucier

09.06.2019

nejradeji si zdobim toasty sunkou a syrem, mame je radi naslano a a snidani snu jsem jiz nekolikrat zazila v ruznych hotelech po svete, kdy jsem si opravdu doprala od kazdeho neco.

Joplin

09.06.2019

Tousty připravuji často,jsou ideální na výlety,používám tzv.co dům dal-uzeniny,sýry,kečup,hořčici,nakládané okurky,slaninu..Ideální snídaně je ta kterou nemusím dělat a mám na ní dostatek času.Nejraději ve stylu švédského stolu se spoustou zeleniny,ovoce a nějakého moučníčku.

majkyyx

09.06.2019

Toast nejradši se salámem, rajčetem, sýrem a bylinkami, snídaně snů je burger

Nejraději mám s kečupem, saláme, sýrem a rajčaty 😊

Nejraději mám s máslem a marmeládou, ale také s vejcem, šunkou a zeleninou. Snídaně snů by byla od všeho trošku

Lojza

09.06.2019

nejradsi si davam s uzenym bokem a nivou, nejlepsi snidane snu je mix salamu a parku s horcici

Přiznám se, že většinou žiju v časovém presu, tudíž si toast nijak zvlášť nezdobím . Nejraději ho mám namazaný máslem a jahodovou marmeládou. K večeři kombinuji se šunkou, sýrem a hořčicí.

Emucha

09.06.2019

Snídaně mých snů je křupavé pečivo s máslem, džemem nebo medem - miluji sladké snídaně a k tomu mátový čaj - mňam. Svoje tousty zdobím v případě sladké verze ovocem a jedlými květy, v případě slané zeleninou a bylinkami. U nás celá rodina miluje pažitku.

Nixelka

08.06.2019

toast nejraději zdobím máslem, šunkou, sýrem a čerstvou petrželkou- to je pro mě ideální snídaně

hedvika

08.06.2019

Toust si nejraději zdobím čerstvou zeleninou(rajče,okurka,salát,ředkvička) a když chci trošku zhřešit,tak si toustík namažu nugetou a platky jahod a má snídaně snů by byla na pláži při východu slunce a vedle sebe svého milovaného manžela a dvě dcery

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Dušené houby s petrželkou

Dušené houby s petrželkou

6 hlasů
45min 358 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cuketová polévka s bílým vínem

11 hlasů
50min 232kJ 85 Kč

Krémová letní polévka.

Hovězí plátky plněné slaninou

3 hlasy
1h a 55min 785kJ 260 Kč

Dušené plátky hovězího masa, plněné anglickou slaninou.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více