Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Sušák Mixer 4 od Viledy

10. 06. 2019

Mersim

26.06.2019

Musím se přiznat, že mé prádlo zabírá nejvíce místa. Převlékám se několikrát denně. Jiné mám do práce a školy, na sport, nákup a jiné pochůzky. O prádlo se starám já

Tak nejvíce prádla má můj roční synek,používám látkové pleny,které peru ob den,takže sušák by byl super varianta,pro naše malé bydlení.Jsme čtyřčlená rodina a místa není nikdy dost,ideální hlavně na zimu.

Terez33

26.06.2019

Nejvíce místa na sušáku zabírá přítelovo prádlo - je horší než ženská jinak mi samozřejmě nepomáhá ale má štěstí, toto je jedna z domácích aktivit co mě baví!

U nás se pračka nezastaví, myslím, že se na tom posílíme tak nějak všichni v rodině, takže se pak i podílíme na tom praní. Akorát na mě je toho asi nejvíc)

Musím se přiznat, že ovlečení na sušáku zabírá z větší části moje oblečení no a s praním mi pomáhá jedině pračka

Mně nepomáhá s prádlem nikdo, a to proto, protože prádlo si chci dělat sama a nikoho k němu nepustím. Nejvíc plochy při sušení zabíráme všichni, jak já, manžel tak i synek. Máme sice sušičku, protože momentálně bydlíme v malém bytě a kdyby jsme měli sušit všechno prádlo jen na sušáku, tak se ani nepohnene, proto bych chtěla tento sušák testovat, protože všechno prádlo nesmí do sušicky, protože by se mohlo zničit a nějaké věci sušička dobře neusuší, takže máme pak rozvěsené prádlo všude možně, aby uschlo a proto by se mi takový sušák pomocník hodil.

Když o tom tak přemýšlím, tak pračka asi nejvíc "jede" kvůli mě Naštěstí peru všechno na krátký program, takže zas tak moc vodou a spol. neplýtvám A pomoci od ostatních se taky moc nedočkávám, takže si ušpiním sama a vyperu sama)

jiji

26.06.2019

Nejvíce špinavého prádla mají moji dva synové a že mě teda vůbec nešetří...ale na druhou stranu mi zas rádi pomůžou

babso

26.06.2019

Dobrý den, s přítelem a 4 měsíčním synem bydlíme ve 2KK což znamená minimálně místa i když sušák není rozložený a co pak teprve když se rozloží a jelikož používám i látkové plenky tak peru a peru a suším a suším a peru a peru a bohužel mi nikdo nepomáhá ale věřim, že do měsíce mi bude pomáhat můj Honzík až doleze pod sušák a začne sundavat

Elizej

26.06.2019

U mě v domácnosti nejvíce místa s prádlem zabírám já 🙂 Jelikož je však můj byt velmi malý, je dost obtížné vejít se normálním věšákem do jedné místnosti. Prádlu se u mě v domácnosti věnuji sama.

Miluš

25.06.2019

Nejvíce místa zabere prádlo mého syna. S prádlem mi nejvíce pomáhá pračka.

Nejvíce místa na šňůře zabírá náš dvouletý syn Jonáš, i přesto, že má nejmenší velikosti, jsou to hromady prádla, které dokáže během pár dní zašpinit , v tomto je naprostý přeborník. Kompenzuje to ale tím, že je to právě on, kdo mi často s prádlem pomáhá- dává prádlo do pračky, někdy pomáhá věšet a dokonce ho to i baví . Věšák vypadá naprosto senzačně a moc rádi bychom jej testovali

Nejvíce místa na sušáku zabírá dvouletý syn. Na jeho obhajobu... hrozně rád dává prádlo do pračky, počká až přidám prací prášek a zvolí dle mých instrukcí program a zapne pračku. Když pračka dopere prádlo, tak je první u ní a čeká, než mu otevřu dvířka a poté mi všechno prádlo vyndá do koše na prádlo a spolu s košíkem kolíčků mi ho dostrká k balkónovým dveřím ložnice. Pak jdeme spolu ven pověsit prádlo. Většinou mě zásobuje kolíčkama a u toho komentuje, čí je kousek prádla, který zrovna věším. Takže prádla má nejvíce, ale také nejvíce pomáhá. Opravdu ho podezírám, že prádlo špiní schválně, aby mohl tento proces absolvovat.

AdelaS

25.06.2019

Tak tohle je bomba! Vzhledem k tomu že přebývám v 1kk tak tohle by se sakra šiklo otestovat!

meggie

25.06.2019

U nás má nejvíce prádla dcera,která vše použije jen jednou(no momentálně v tom horku se jí zase ani nedivím,ale ona to tak dělá celoročně),tudíž peru obden-já sama ,dcera pomáhá někdy věšet- někdy není ani kde prádlo pověsit.Proto by mě váš výárobek zajímal a ráda bych ho otestovala...

dady

25.06.2019

Nejvíce prádla mají děti a na paty jim šlape manžel.Největší prací pomocník je pračka a moje ruce.Jinak děti rády prádlo vytahují z pračky nebo podávají při věšení

Nejvíce prádla má můj syn a můj muž z práce peru v podstatě denně..... A nemáme balkon takže bych ráda vyzkoušela tento sušák

Nejvíce prádla mají asi děti ze školky a spoustu triček i manžel, v tomhle horkém počasí se není při dlouhém dojíždění autem ani čemu divit. A na praní zatím pomocníky nemám, musím se spolehnout na moje ruce a pračku

Nejvíce prádla má můj manžel. Je neuvěřitelné, kde a co všechno zašpiní. Peru však pouze já.

Nejvíce prádla má náš syn, kterému zachvilku bude rok, takže denně několik bodycek od jídla, kalhoty od podlah jelikož máme psa, tak chlupu dost.. následuje přítel, který dela stavební práce, takže také pořád usmudlany.. A já na tom nejsem taky zrovna nejlépe, všechno "omylem" vždy utru do sebe 😂 takže pereme denně 🙂 a s prádlem mi bohužel nepomáhá nikdo, občas přítel, ale je unavený z práce 😁

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Okoun na mandlích

Okoun na mandlích

8 hlasů
45min 616 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi se šalvějovým máslem

15 hlasů
30min 1078kJ 60 Kč

Recept rychlý bezmasý oběd nebo večeři.

Jednoduchý bramborový salát

7 hlasů
1h a 20min 355kJ 70 Kč

Salát z brambor bez majonézy.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více