Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Sušák Mixer 4 od Viledy

10. 06. 2019

ingridh

23.06.2019

protoze se s manzelem venujeme docasnemu pestounstvi, nejvice pradla momentalne peru po nasi ctyrlete sverenkyni a je to i ona, která mi moc pomaha.

lucier

23.06.2019

je to 14dní, kdy nám do rodiny přibylo miminko....a protože používáme látkové pleny, nejvíce prádla je právě naší dcery. naštěstí mi pomáhá manžel, bez něj si to neumím vůbec představit

hanask

23.06.2019

tak nejvíce prádla našpiní moje tříletá dcera a to je také moje pomocnice, když ho věšíme, ráda podává kolíčky

kuky

23.06.2019

no a pak ještě dvě malé děti, manželka skoro vůbec nestíhá žehlit a to žehlí denně

tak to budu zcela určitě já, ale bohužel od nikoho se pomoci nedočkám, protože manžel moc nepomáhá

nejvíce špinavého prádla zabírá naše několikaměsíční dcera a pomáhá mi manžel

Nejvíce špinavého prádla mám asi já... každý den si měním tílka ... takže peru dost často.. a s praním mi pomáha občas mamka i taťka... oba perou :)

voljaro

23.06.2019

Nejvíce špinavého prádla mám asi já a s praním mi také nikdo nepomáhá. Ale to mi nevadí, horší je to při žehlení pánských košil s dlouhým rukávem. Já mám většinu oblečení z materiálů, které, když se po vyprání dobře pověsí, tak se ani tam moc žehlit nemusí

witchie

23.06.2019

Tak rozhodně můj syn. Sice jsou mu teprve dva roky, ale je to typický chlap. Miluje kaluže, blátíčko, dešťovou vodu a podobné krásy, na které můžeme při vycházkách natrefit. Navíc se snaží najíst sám, podle toho také jeho oblečení vypadá - jídlo je úplně všude A i když ty jeho hadříky jsou zatím poměrně malé, vzhledem k množství kousků, které dokáže během jediného dne ušpinit, zabírají jednoznačně nejvíce místa

Teď nevím, kdo zabírá nejvíc prádla, asi domácnost protože peru povlečení, deky, přehozy, prostěradla docela často... Jednou za 4 dny a přikrývky ob týden... Pak tam mám samozřejmě kopu oblečení, v tomhle vedru fakt kopu... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Občas se stane, že peru 5 praček denně (když peru vše od A do Z), takže by se mi takový pomocník určitě hodil 😊😊😊

Olafi

22.06.2019

Nejvíce prádla mi na sušáku zabere momentálně od mého syna,který má 18 měsíců a zároveň je mým největším pomocníkem. Je velice akční a musí umět všechno 😁😇

Jsem to já, spoustu mého prádla všude a kdo mi hlavně pomáhá, - mé děti a pak já sama.

lale

22.06.2019

Jsou to hlavně děti, které s prádlem jak mokrým tak suchým opravdu zaberou nejvíce místa i času. A pomáhá mí hlavně manžel. Ale takovýto super sušák by byl moc velkým pomocníkem.

Nejvíc oblečení špiní manžel a dětičky, já nejméně, ale musím vše odřít, roztřídit, vyprat, pověsit, vyžehlit, to je všechno všeciko na mých bedrech.

Pavča

22.06.2019

nejvice zaspini ma nejmladsi zena a s pranim mi obcas pomuze dcera starsi

hanirij

22.06.2019

Na špinění prádla jsem přebornice. Po každém vaření musím měnit tričko, nevím proč se mi daří všechno pokecat. Ještě že mám dobrou pračku, která vše vypere.

sanula

22.06.2019

Peru nejčastěji sama, ale občas vypere přítel. A nejvíc špinavého prádla má přítel bych řekla... :D

jerry

22.06.2019

Nejvíc místa zabírají asi spoďáry a ponožky, takže v tom jede cela rodina no a pomáhá leda pračka, děti si teda skládají zrovna tohle drobné prádlo.

Jsou to moje trička, která visí všude, největším pomocníkem jsou pak všichni, ale stejně to většinou zůstane na mně.

DaniDi

22.06.2019

Velmi ráda bych testovala, protože tento sušák vypadá velmi moderně a zajímavě. S prádlem zabírám nejvíce místa JÁ (přiznávám se) a nejvíc si s ním musím pomoci opět sama, jinak by to bylo všechno špatně. Takže vždycky práce až nad hlavu.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Okurková polévka

Okurková polévka

2 hlasy
1h a 5min 131 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh plněný citrónem

21 hlasů
35min 792kJ 240 Kč

Jestli máte rádi pstruhy, vyzkoušejte tento chutný rec...

Rýže s kuřecím masem

19 hlasů
45min 747kJ 115 Kč

Rizoto s restovaným kuřecím masem, anglickou slaninou,...

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více