Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Barinkas

30. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela lesní plody. A využila rozhodně ráno, v podstatě snídám až někde v práci a to opravdu rychle v kanceláři. Bohužel po ráno je minimum času, vstávám hodně brzy, takže na nějaké velké snídaně není čas

Ráda bych vyzkoušela Lesní plody. A využila bych na chatě ke snídani a odpolední svačině. A s sebou hotový nápoj na hřiby.

bokul

30. 6. 2019

Ráda bych se do tohoto testování zapojila společně s kolegyní, protože nám v práci nevaří, ani nedováží jídlo a občas se potřebujeme rychle najíst a není možnost. Otestovat bychom chtěly Superberry (lesní plody) koktejl.

lucier

30. 6. 2019

já bych ráda ochutnala příchuť Manga a využila bych ho ráno na snídani i jako podporu kojení, jelikož momentálně kojím.

já bych ochutnala příchuť Manga a využila bych koktejl především v redukční dietě.

ingridh

30. 6. 2019

vzhledem k tomu, že jsem aktuálně po operaci a stravu přijímám převážně v tekutém stavu, tak bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl a vychutnala bych si ho v dopoledních hodinách ke snidani či obědu.

hanask

30. 6. 2019

jsem právě 14 dní po porodu a tak bych si ho dopřála hlavně ráno a nebo později odpoledne. a kdybych byla vybraná, přála bych si vyzkoušet Mango passion fruit koktejl.

warpik

30. 6. 2019

sportuji a také si hlídám váhu, tak bych ho určitě vyzkoušel ráno před tréninkem. a vyzkoušel bych rád Mango.

petraval

30. 6. 2019

jsem v pátém měsíci těhotenství a proto bych ho ráda ochutnala třeba k snídani. moc by mě lákala příchuť Mango passion fruit koktejl

kuky

30. 6. 2019

vzhledem k tomu, že aktivně sportuji, tak bych ho vyzkoušel po tréninku, případně ke snídani. vybral bych si příchuť manga, protože lesní plody nejsou můj šálek kávy.

kdybych byla vybraná, ráda bych vyzkoušela příchuť Manga. dala bych si ho v těchto vedrech jako skvělý oběd

fsk

30. 6. 2019

ja bych jej rad vyzkousel na snidani, nebot s tim mam velke problemy a casto se mi nedostava casu (Mango passion fruit koktejl)

zdenik

30. 6. 2019

Moje veliké dilema. Ráno do sebe nic nedostanu. Naučila jsem snídat děti, vnučku, ale sama s tím bojuji již od střední školy. Teď se to snažím napravit a tohle byl pro mne asi velký pomocník.

Velas

30. 6. 2019

Rada bych vyzkoušela napoj místo oběda s malým dítětem to moc nestíhám a pokud by mi to dalo i více energie tak super 🙂

Misha11

30. 6. 2019

Určitě bych využila tento nápoj v práci. Střídají se mi směny a často jsem taková rozhozená a nejím úplně správně. Myslím, že tohle by mě mohlo aspoň trošku vzpamatovat :) Ráda bych zkusila Mango.

vendina

30. 6. 2019

Vypadá to velice lákavě a pro mne o to víc,že v práci někdy není čas proto bych velice ráda vyzkoušela příchuť Mango passion fruit koktejl protože mango mám moc ráda a věřím,že hlavně o noční by dodal potřebnou vzpruhu

Ráda bych otestovala,mám hodně náročnou fyzickou práci,s ranním vstáváním.Málokdy stíhám do sebe rychle něco hodit,pak mi chybí energie,myslím si že by mi nápoj v tomto pomohl a nakopl mě.A třeba bych si také zvykla větší pravidelnosti snídaní,Určitě bych chtěla ochutnat lesní plody.

Ráda bych otestovala Mangovou příchuť.☺️ Nápoj bych teď v létě využila v rámci odpolední svačinky. Na léto podle mě ideální, zvláště pokud ještě navíc máte malé dítě a na něco jiného nezbývá čas.!👍

Rachaelle

29. 6. 2019

Vybrala bych si Superberry, protože bude o něco málo kyselejší a chuť lesního ovoce mám jednoduše raději. Ráno jsem marná, vybíhám do práce a do školy jen tak tak Mám ze zdravotních důvodů velmi přísnou dietu a kdyby mi tenhle výrobek seděl, velmi by mi usnadnil život:)

PajusF

29. 6. 2019

Mango passion fruit koktejl bych ráda otestovala, protože se blížím ke konci těhotenství, takže je pro mě kvalitní výživa důležitá a také mě čeká velká životní událost, což je narození syna, po kterém určitě budu chtít být brzy fit, ale také mít pro něj dobré a výživné mateřské mléko

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřové plátky plněné petrželkou

Vepřové plátky plněné petrželkou

9 hlasů
1h a 40min 1055 kJ 175 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 712kJ 90 Kč

Jednoduchý a zdravý salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více