Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

pol

20.06.2019

Urcite lesni plody a na veceri ty enstihama pak do sebe hazu blbosti kolem 9 vecerni

Zajímala by mě příchuť mango a passion fruit. Určitě bych využívala hlavně v práci, kde se často nestíhám najíst a takto rychlý a jednoduchý způsob by byl pro mě ideální

Moc by mě lákala příchuť "Mango passion fruit koktejl" a vyzkoušela bych ho v každodenním kolotoči (domácnost, děti, zahrada, nákupy, výlety......) - to totiž zpravidla piji ranní kávu po obědě, obědvám snídani a oběd odsouvám na večeři. Chvílemi se těším do práce, protože tam budu mít aspoň na to kafíčko větší klid

Superberry! Aneb lesní plody. 💚 Ty my milujene, takže v koktejlu by určitě také skvělé chutnaly! 💚

Chtěla bych vyzkoušet koktejl s příchutí manga. Tento koktejl by mi spoustu toho usnadnil. Nikdy snídaně nestíhám, sportuji a hlavně si chci udržet svoz váhu. Nicméně pravidelně stravování není můj nejlepší "kamarád",...

Ráda bych vyzkoušela chuť Superberry,protože jsem často na cestách a hlavně tůrách,kde se nestíhám pořádně najíst a chybí mi energie

Určitě bych velmi ráda ochutnala - Mango passion fruit koktejl. Určitě bych si tento nápoj brala s sebou na celodenní výlety, které praktikuji téměř každý víkend se svým psem :)

sarkah

20.06.2019

Velice ráda bych ochutnala Mango passion fruit koktejl. Určitě bych ho využila na hektická rána,kdy se nestíhám ani napít natož nasnídat. Klid mám až v práci kolem deváté hodiny a to mi přijde docela pozdě. A nebo někam na výlet.

Ráda bych zkusila lesní plody. Brala bych to na cesty a jako rychlou svačinku.

Klijan

20.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť - Mango passion fruit koktejl. Využila bych jej v běžném životě i při cestování, jako plnohodnotnou náhradu jídla, když není čas někde zastavit. A v běžném životě s dvěma malými dětmi je občas den, kdy si uvědomíte, že na jídlo pro sebe nějak čas není, nezbyl a nebude a tohle by byla skvělá a zdravá alternativa.

Ráda otestují Nápoj Kendalife s příchutí Mango passion fruit koktejl Určitě využijí, páč jsem se dala do boje s nadbytečnými kily a tohle je taky krok ke správné stravě ač třeba není čas, smíchám nápoj s klidným svědomím že jsem do těla dostala vyvážený poměr stravy. mj. O tomto nápoji jsem slyšela samou chválu, ráda vyzkouším abych mohla hodnotit i já

MiliKry

20.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl, protože v těchto horkých letních dnech nemám většinou chuť na velké a teplé jídlo a s tímto koktejlem bych zabila dvě mouchy jednou ranou - zaplnila žaludek a vychutnala si exotickou chuť :)

Teri

20.06.2019

Tento přípravek bych využila určitě každý den v práci, jelikož nemám někdy čas se ani najíst. Skvěle by mi doplnil chybějící bílkoviny a nezbytnou energii. Měla bych zájem o příchut mango

Svabici

20.06.2019

Pokud nevadí, že jsem muž, testoval bych pro sebe příchuť lesní plody, využil bych určitě v práci, když není čas se najíst, případně na cestování.

Preferovala bych příchuť Mango Passion Fruit a nejvíce bych nápoj užila asi na chalupě v létě, nemívám moc hlad a živím se spíš ovocem a zeleninou, takže nějaký ten protein je potřeba. A navíc mě opravdu moc láká ho vyzkoušet a ochutnat :)

Ochutnala bych Mango passion fruit koktejl , s dvěma dětmi je rychlost na prvním místě hlavně co se týče maminky. Do toho nás včera navštívili neštovice takže čas pro sebe a mé jídlo se skracuje na minimum.

Moc rada bych vyzkousela lesni plody a urcite bych pouzila rano, protoze rano se se dvema detmi obcas nasnidat nestiham

Dobrý den. Ráda bych vyzkoušela příchuť lesní ovoce. Kendalife bych využila jako náhražku snídaně kterou se dvoma prcky (1,5 roku a 2 týdny) zatím vubec nestíham a dopoledne je to pak namně nemile znát

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl, a proč vlastně? Jsem maminkou ,,živého,, dítěte, syn mě prohání po hřišti, parku, všude možně, není čas pořádně se najíst, s dítětem jsem pořád v pohybu (někdy i nedobrovolně ).

Ráda bych vyzkoušela nápoj s příchutí •Mango passion fruit koktejl, i když věřím, že lesní plody budou také výborné. Tento měsíc jsem opět začala omezovat množství jídla a jím zdravěji, tak přemýšlím, kam bych tento koktejl zařadila a napadá mě snídaně či odpolední svačina před odchodem z práce do školky pro Káju, kdy pak trávíme většinou celé odpoledne na hřišti. A co si budeme povídat. Svačiny pro Káju v batohu mám, ale pro sebe ne.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Hovězí špíz s pomerančem

Hovězí špíz s pomerančem

3 hlasy
45min 808 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rýžové nudle s masem

16 hlasů
40min 443kJ 138 Kč

Rýžové nudle s pórkem a kuřecími nudličkami.

Sladké bramboráky

3 hlasy
1h a 10min 748kJ 80 Kč

Rakouské bramboráčky s rozinkami a sýrem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více