Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

ZuzkaK

20.06.2019

Ráda bych zkusila příchuť lesní plody. I v běžném životě mám takový pracovní frmol, že bych velmi ocenila nemuset se zamýšlet nad tím, co budu snídat a kvitovala možnost vynechat ranní nákup. Ve dnech, kdy v Praze panuje šílené horko by se tato časová úleva změnila v pravé požehnání - jakákoliv maličkost, kterou můžu během dne vynechat, je vítaná - zbude mi pak víc času na cachtání ve vodě.

Rada bych zkusila příchuť lesní plody a určitě bych nápoj použila v těchto horkých dnech, kdy člověk nemá chuť na těžké jídlo, ale hlad je. 🙂

Určitě bych nápoj využila pro posílení, povzbuzení a vyživení organismu teď v létě. S mou fyzičkou to není žádná sláva a pomohl by mi při výletech do hor, na kole, a turistice. Mango passion fruit koktejl.

Rada bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl, teď jsem změnila jídelníček a začala cvičit, takže si tělo zvyká na změnu a celkem cítím ubytek energie, tak by to pro mě bylo v tuhle chvíli zajímavé testování

Ráda bych vyzkoušela příchuť lesní plody a nápoj bych využila při cvičení

Ráda bych vyzkoušela příchuť Mango passion fruit koktejl. Mango z toho důvodu, že je to mé nejoblíbenější tropické ovoce a krásně voní. Pravidelně snídám tento druh koktejlů a proto bych ráda vyzkoušela ten Váš. Jsou skvělé na hubnutí, zažívání, posílení organismu a hlavně na úsporu času

ivet351

20.06.2019

Moc ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl. Jsem vegetariánka, ráda sportuji a podle popisu je tento výrobek skvělý jako svačinka mezi hlavními jídly.

Jé to mango s mučenkou bych si dala... miluju čerstvé, vonavé, zralé a štavnaté mango ! No a jelikož mi do svatby už moc dlouho nezbývá a zhubla jsem pár kilo... pak si koupila svatební šaty (nepůjčila takže větší nedostanu....) a už jsou mi zas těsné tak bych vyzkoušela místo odpolední svačiny a nebo večeře... vím že nejlepší na zhubnutí je nejíst, ale to není zdravé a hubnutí to nijak nepomáhá... Také rano na svatební den mám obavu že nic nesním z nervů tak bych si ho ráno dala at se nevyvrátím na vlastní svatbě.

Luci79

20.06.2019

Ráda bych testovala Kendalife Superberry a měla bych to jako svačiny. Pro mě problém v horku jíst větší množství, jsem těhotná a nedoporučují mi přibírat kvůli zádům, žílám a žaludku. Takže bych tím zdravě doplnila potřebné látky. Protože buhohužel spousta syrového ovoce mi teď vadí a příliš sladká chuť také.

Chtěla bych testovat příchuť lesní plody. Díky tomu, že jsem na sportovní škole, Kendalife bych využila v daných seminářích.

4vladku

20.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť Mango passion fruit a dala bych si koktejl k snídani, kterou nestíhám.

sarexy

20.06.2019

Chtěla bych testovat kendalife s příchutí lesního ovoce. Nejspíš bych si toto dala k snídani, mám totiž velký problém ráno cokoliv pozřít, pouze vodu či mléko. Možná proto se mi nedaří zhubnout.

Chtěla bych testovat kendalife s příchutí manga, jelikož je léto a tak nějak neodmyslitelně mango k létu patří . A proč ? Mám rada zdravý životní styl , jsem po porodu a snažím se vrátit zpatky do formy , tento produkt je vhodný i při kojení a to se mi moc líbí , protože na trhu takových přípravku moc není a také by mi to někdy ulehčilo čas premyslenim , co na sváču

Ráda bych zkusila příchuť s mangem Zbývá mi 6-8 týdnů do porodu a vím, jak náročné to je se stravou při péči o miminko. Navíc mám doma dvouletou raubířku, takže to bude ještě větší "sranda" - nejprve nakrmit děti, muže a na sebe budu jistě zapomínat. Ale miluji mléčné nápoje, takže by to bylo fajn vyzkoušet.

Ráda bych zkusila mango, a testovala bych proto, že mam čerstvé miminko, které kojim, ráda bych si vrátila postavu do puvodniho stavu, plus teda nemám na nějaké velké vaření moc času, takže cokoliv by mi ušetřilo čas a dodalo trochu energie, by se teď hodilo :)

Hanyna

19.06.2019

Velice ráda bych testovala koktejl s příchutí lesních plodů. Koktejl bych využila místo večeří, protože se snažím udržet si váhu o pár shozených kil, které se mi v posledních měsících podařilo dát dolů.

JITA72

19.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl, a určitě bych ho pila ráno místo snídaně kterou nestíhám, nastartovala bych si metabolismus na celý den.

Někdy snídám až cestou do práce a tím spíš když musím vstávat opravdu brzy, navíc si ráda hlídám váhu. Tak bych moc ráda zkusila Superberry (lesní plody) koktejl.

Alex649

19.06.2019

Mango passion fruit koktejl dala bych si ho na snídani.

Marci55

19.06.2019

Mango passion fruit koktejl a potřebovala bych ho na udržení váhy

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kotlety marinované s kečupem

Kotlety marinované s kečupem

13 hlasů
30min 911 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Smažený sýr na salátu

13 hlasů
35min 817kJ 89 Kč

Smažený sýr na směsi zelených salátů s hruškou.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více