Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

rada bych vyzkousela mango a davala bych si ho na svaciny do skoly

Chiara

19. 6. 2019

Ráda bych otestovala příchuť Superberry (lesní plody) koktejl. Každé ráno spěchám do práce, a proto nestíhám snídat. Tento koktejl je to pravé pro ranní rychlovku.

helus

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela chuť Superberry lesní plody.Mám celkem velikou nadváhu,a snažím se hubnout zdravou stravou.Takový nápoj by mi zpestřil jídelníček.

camina

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Superberry lesní plody koktejl, protože lesní ovoce opravdu můžu - a to ve všech podobách. Koktejl bych využila při tradiční dovolenkové cestě na kole, tentokrát z Čech do Lisabonu.

Bonnye

19. 6. 2019

Dobrý den.Ráda bych vyzkoušela příchuť manga.A proč bych chtěla testovat???? Protože jsem podstoupila celkem náročnou léčbu a operaci štítné žlázy.A po medikaci jsem nabrala cca 15 kilo,kterých se/i přez to,že se denně hýbu a cvičím/ nějak ne a ne zbavit. Přeji všem pěkný slunečný den Marta

ajinka89

19. 6. 2019

Rasa bych vyzkoušela příchuť mango a proč nějakou příležitost asi že se mi pořád nedaří schodit přebytečná kila po porodu třetí dcerky

Lenka151

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť Superberry (lesní plody) a nápoj bych nejvíce využila teď před létem, a to nejen kvůli plavkové sezoně, ale hlavně kvůli chystané srpnové svatbě, abych se jako nevěsta cítila co nejlépe

konatovka

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl a to hlavně pro to, že již několik let sportuji jako seniorka a tento produkt by mi velice prospěl.

Ráda bych vyzkoušela příchuď Mango. Jelikož mám doma ročního syna a k tomu si dodělávám titul Ing., tak času na jídlo mám skutečně velmi málo. Vždy zvládnu uvařit synovi, ale na sebe už tak nemyslím Nejpravděpodobněji bych neváhala to vyzkoušet v časovém presu

Anelline

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť Mango, nejsem zvyklá snídat a jelikož mně čeká i náročné období a příprava na státnice, kdy již mnohdy nemám ani chuť k jídlu, byla bych za vyzkoušení ráda. Bude to potřeba

Mám velice ráda lesní plody, tak určitě mám zájem o vyzkoušení příchutě lesních plodů. Nápoj je ideální svačinka na cesty i mimo domov - v práci a na služební cestě.

valentov

19. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Superberry koktejl. Nahradila bych jím večeři, kterou mám v létě problém sníst kvůli horku.

glady

19. 6. 2019

přála bych si příchuť lesní plody a nápoj bych využila místo snídaně, kterou klasicky nestíhám

RadKon

19. 6. 2019

Kdyby se na mě usmálo štěstí a byla bych vybrána na testování ráda bych otestovala příchuť Mango passion fruit koktejl protože miluji takové tropické ovoce Nápoj bych využila buď jako osvěžení během dne a nebo nabídla při grilovačce rodinně či kamarádům

kamila76

19. 6. 2019

Ráda bych zkusila •Mango passion fruit koktejl. V létě se jezdí k vodě a nechce se moc vyvařovat. Připravila bych koktejl a díky němu bych získala energii na celé odpoledne. Určitě bych teď v létě pila koktejl s ledem. Koktejl Kendalife mě nadchl svým složením.

nitka-a

19. 6. 2019

rýáda bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl a myslím si že bych jej využila na cýlety které v tomto období provzuji s vnoučaty tak je potřeba dosti energie

Dobrý den, když bud mít to štěstí, tak bych zvolil příchuť s lesním ovocem. A na co bych ho využil? Jsem krátce po dvou operacích kolene a fyzička a energie jsou fuč.. Rád bych se dostal do formy ve které jsem byl

Sarka22

19. 6. 2019

chtela bych testovat mango, idealne jako svacina na vylety po tatrach

Jankava

19. 6. 2019

Zaujal mě nápoj Superbery. Použila bych ho místo svačiny.Zpestřilo by mi to jídelníček.

Dadule

19. 6. 2019

Nápoj bych využila ráno před tréninkem.. chodím před prací, protože odpoledne nebo večer už se mi nechce a jelikož vstávám v 5:50 a cvičím kolem 6:45, tak nechci jít nalačno a ani jíst nějakou vydatnou snídani. Takže bych tam šoupla koktejl - bílkoviny + sacharidy + vitamíny, ideální kombinace před tréninkem Možná bych ho vyzkoušela i do nějakého snídaňového koláče, když mám volno a nejdu cvičit :) Zkusila bych příchuť mango, teď v létě by to bylo super osvěžení. Třeba ještě s ledem

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Polévka z rebarbory

Polévka z rebarbory

11 hlasů
40min 129 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jehněčí se švestkami

12 hlasů
2h a 0min 879kJ 400 Kč

Letní recept na přípravu jehněčí plece.

Špenátové noky

13 hlasů
30min 839kJ 110 Kč

Recept na knedlíčky z tvarohu se špenátem a šalvějovým...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více