Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

lalalanka

26. 6. 2019

Jako matka dvou dětí z toho jedno stále kojící,bych ráda vyzkoušela výživový nápoj.Dala jsem se na zdravé stravování a kondiční běh,věřím že by byl nápoj vhodnou alternativou jídla v těchto vedrech.Nechce se mi trávit čas v kuchyni,když jej můžeme trávit venku a u bazénu.Tak ráda vyzkouším.

Terez33

26. 6. 2019

Nejraději bych vyzkoušela lesní ovoce Nejvíce bych ho využila v tomto období, jelikož nastupuji do nové práce a nebude moc čas ani chuť, na to připravovat si jídlo

libutka

26. 6. 2019

ráda bych vyzkoušela •Mango passion fruit koktejl, je to pro mě novinka a určitě výborný pomocník pro kondici

Barbora77

26. 6. 2019

Jsem kojící matka (takže i vrcholový sportovec,sportovní nadšenec a atlet), co potřebuje nutně zpátky svojí váhu po porodu a taky ochutnat Kendalife lesní plody, o kterých všichni mluví a já asi zaspala dobu

Rada bych vyzkoušela příchuť mango. Pro mě jako pro člověka ,co se rad stará o svoje tělo je tohle super příležitost. Zároveň nemám chut v tomhle horku trávit čas v kuchyni ,takže tohle je ideální.

Pherenike

26. 6. 2019

Ráda bych zkusila Mango passion fruit koktejl :) A využívala bych jej ráno jako lehkou snídaní před běhaním a potom po fitku a třeba i ta váha pujde trochu dolu . Koktejl vypadá velice dobře složením :)

Ráda bych vyzkoušela příchuť Superberry. Nejvíce bych nápoj asi využívala v práci přes oběd nebo na odpolední svačinu 😊

eleanoraa

26. 6. 2019

Zaujal mě Mango passion fruit koktejl. Již jsem slyšela samou chválu na Kendamilk. Já bych ho osobně využila velmi, protože poslední dobou mám dny kdy nestíhám vůbec jíst a jsem ráda, že se aspoň napiji. A tohle splňuje jak jídlo tak pití pro ně skvěla volba🙂. Navíc při tempu dvou malých dětí je jídlo luxus😄

mana192

26. 6. 2019

testovat bych chtěla lesní plody... a asi bych využila ráno kdy nemám čas se nasnídat jelikož jsem od 5 v práci a tu možnost jít pak snídat nemam a takhle brzo ráno nic nepozřu a po 12 hodine už cítim únavu, a že bych lehla

jiji

26. 6. 2019

Ráda bych testovala lesní plody...líbilo by se mi vyzkoušet , protože už důouho o něčem takkovém přemýšlím zařadila bych mezi hlavní jídla...ted v létě jsem s dětmi furt venku ,takže by to pro mě byla příjemná svačinka

Kendalife mango passion fruit koktejl bych chtěla testovat protože: 1) jsem na mateřské a dost často se stavá,že si nestihnu vypít kafe, natož najíst, no a pak jsem bez energie, je mi špatně a musím do sebe narvat alespoň kus chleba, ale když by to bylo v tekuté formě, tak to je o něčem jiném, to bych vypila raz dva. Dostala bych do sebe všechny vitamíny a měla bych energie na rozdávání. Navíc by to byla rychlá svačinka, stačí dát do shakeru a hotovo. 2)V těhotenství jsem přibrala přes 20 kilo a teď po porodu je shazuji, pravidelně chodím cvičit, na Instagram dávám příspěvky o cvičení, tak by mě bavilo zveřejňovat fotografie tohoto drinku a psát o něm.

babso

26. 6. 2019

Jelikož jsme maminka na mateřské s 4 měsíčním synem a minimálně 3x týdně nezvládám oběd tak bych moc ráda ochutnala Superberry (lesní plody) koktejl. Mohla bych si ho brát ven s kočárkem a bylo by vyřešeno

Amandil

26. 6. 2019

Zatím se pořad nemohu zbavit přebytečných tehotenskych kil, tak by mi pomohlo jim dát sbohem. Měla bych zájem o mango passionfruit.

Elizej

26. 6. 2019

Chtěla bych testovat Mango Passion Fruit Cocktail. Můj životní styl je dost hektický a vyplněný nejrůznějšími sportovními aktivitami. Ráda bych tento produkt vyzkoušela a zjistila, zda mi dokáže pomoci lépe zvládnout běžný pracovní den.

7Lindus7

25. 6. 2019

Ráda bych testovala příchuť Superberry (lesní plody) koktejl. Koktejly bych využila k snídani či svačině.

dady

25. 6. 2019

Určitě bych využila v případě,že mám hlad a nemůžu se rozhodnout co si dát,protože zrovna na nic nemám chuť.Vybrala bych lesní ovoce

kohoutice

25. 6. 2019

Moc ráda bych poprosil o lesní příchuť, a samozřejmě na hubnutí, aby byly špíčky menší, děkuji moc

BaraM

25. 6. 2019

Určitě bych šla do Mango passion fruit koktejl, to zní naprosto skvěle:) Já bych nápoj využívala pro regeneraci a výživu při mém aktivním životě, kdy se snažím zpevnit tělo, trošku zhubnout a hlavně se cítit skvěle. Před tréninky i po, abych se cítila dobře. Proteinových tyčinek už bylo dost:)

Lucie2606

25. 6. 2019

Mám ráda obě příchutě, ale preferovala bych Mango 🙂 Občas přijdu domů, pečivo mám v mrazáku, nic malého po ruce... Tento nápoj by mě v takové chvíli zachránil před ketozou a taky výbušnou náladou z hladu (okolí o tom ví své).

alenka146

25. 6. 2019

Ráda bych otestovala lesní plody. Nejvíce bych asi využila vždy odpoledne když jsem s dcerou na zahrádce. Vždy když mám hlad tak si jen odběhnu pro něco malého k snědku, protože delší dobu nemohu dcerku nechat bez dozoru (něco by vyvedla) a sundavat a nandavat dcerce každou chvilku boty, která se navíc u toho dost vzteká, to mě moc nebaví . Navíc by mi to dodalo energii, které s dcerkou nemám nikdy dost

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Salát z pečené červené řepy

Salát z pečené červené řepy

7 hlasů
1h a 10min 445 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Chřest s mangovým krémem

8 hlasů
45min 190kJ 130 Kč

Chřest jako předkrm podávaný s krémem z manga.

Pikantní provensálský zeleninový koláč s brusinkami

12 hlasů
1h a 25min 1072kJ 120 Kč

Trochu víc práce, ale výsledek je skvělý.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více