Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

iva3

24.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet Mango passion fruit koktejl . Mučenku miluju .V tomto horkém období úplně ideální doplněk , který dodá energii a zažene hlad, kdykoliv během dne.

Ráda bych vyzkoušela mango. Jelikož jsem se nedávno stala maminkou, občas je těžké se stravovat jak by člověk potřeboval. Nějaké to kilo mi ještě zůstalo a chtěla bych je dát dolů. Ovšem potřebuji se dobře stravovat jelikož plně kojím.

Izzylka

24.06.2019

Ráda bych otestovala příchuť lesní plody. Využila bych teď v létě na plno. V těch horkách opravdu nemám chuť na jídlo. I když vím, že musím něco sníst, tak to prostě nejde a pak jím večer jak blázen

Hanae87

24.06.2019

Tak jelikož , mám ráda mango , tak určitě mango příchuť . A využila bych ho přes léto , kdy nebude tolik času na vaření a bude se pořád výletit tak se bude hodit , nějaká náhrada která zasytí a bude i dobře chutnat ...

miatka

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť Mango passion fruit koktejl. Ráno nemám čas posnídat. Rychle se nachystám, vzbudím syna a vyrážíme. Uvítala bych tuto rychlou snídani.

Momentálně jsem si pořídila štěňátko a dává mi tolik starostí a práce, že nemám čas vůbec na nic a občas bohužel se ani najíst. Takže bych nápoj využila především místo snídaně, kdy nemám čas si udělat jídlo :)

Scarlie

24.06.2019

V současné době si zakládám na zdravém životním stylu. Snažím se jíst více ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků atp. Nápoj Kendalife bych tedy mohla směle zařadit do svého jídelníčku Mám časově náročné zaměstnání, takže se bohužel stává, že ráno odcházím bez snídaně. Přitom snídaně je základ dne Myslím, že tento nápoj by byla výborná volba po ránu, ale i kdykoliv během dne, jako příjemná a jednoduchá svačinka. Určitě bychom ho využili i na naše víkendové výlety na kolech, jako svačina by byl ideální a jednoduchý na přípravu. Bylo by mi ctí testovat tento nápoj s příchutí lesních plodů

Danik42

24.06.2019

Ráda bych otestovala lesní plody, jelikož pracuji v provoze kde máme každý den okolo 30 až 35 st,tak na jídlo není ani moc chuť ideální na doplnění energie a zahnání hladu

sipeji

24.06.2019

Láká mě příchuť Superberry (lesní plody). Pro mě jsou tyto koktejly ideální, často se nestíhám nebo jen zkrátka nemám chuť se najíst. Zkrátka patřím k těm lidem, kteří jídlo nepotřebují a nestaví mezi priority. Často jsem pak unavená a bez energie. Proto by mi vyhovovalo udělat si třeba ráno nebo k svačině chutný koktejl a dodat tak tělu živiny a energii.

Aktivko

24.06.2019

Osobně mě nejvíce zaujal Mango passion fruit koktejl a velice ráda bych jej vyzkoušela. V tomto období úplně ideální doplněk , který dodá energii a zažene hlad, kdykoliv během dne.

Ráda bych vyzkoušela příchuť Superberry..Tento nápoj bych využila hlavně ve chvílích, kdybych neměla čas nachystat si něco k jídlu, což se mi s malým miminkem stává docela často.

Nápoj Kendalife by jsem nejvíce využila určitě při brzkém ránu než musím do práce, doma většinou nestíhám ani snídat, takže snídám až v práci a tento přípravek určitě ušetří po ránu hodně času . Ráda by jsem ochutnala a otestovala příchuť Superberry

ráda bych vyzkoušela příchuť lesních plodů, Jelikož mám za chvíli termín porodu, myslím si že by to bylo velice příjemné doplnění energie a zpestření pro kojení :)

Rada bych vyzkousela lesní plody jsem ve 33tydnu těhotenství a mame 3leteho syna jídlu moc nedám kor jak.jsou ty horka tak bych rada vyzkoušela vaši novinku

kutr27

23.06.2019

Ráda bych testovala lesní plody a využila bych ráno místo snídaně

iveta63

23.06.2019

nejvíce by mi chutnal superberry z lesních plodů a využila jako rychlou snídani v práci,protože vstávám moc brzy

Lucie62

23.06.2019

Protože nejsem zrovna ranní ptáče, využila bych tento nápoj po cestě do práce jako snídani :) A přála bych si testovat příchuť lesních plodů

Ráda bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl. Využila bych ho ráno ke snídani, nebo jako dopolední svačinu.

Karinga

23.06.2019

Jsem aktivní máma dvou malých rošťaček. Neustále v poklusu :) ráda si hlídám,co jíme, ale určitě to znáte, že člověk myslí hlavně na děti a na sebe občas zapomíná. Láká mě příchuť mango passion fruit koktejl ;) samozřejmě balíček i nafotím a zrecenzuji na instagramu.

MikiVod

23.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl. Připravovala bych si ho k večeru místo večeře před cvičením na dodání energie.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

16 hlasů
55min 668 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323kJ 90 Kč

Vařený květák s pikantní omáčkou ze sýra a mléka.

Treska se slaninou a květákem

11 hlasů
55min 444kJ 150 Kč

Rybí filé zapečené s květákem a sýrovou omáčkou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více