Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Moc se mi zamlouvá lesní ovoce. Přibližně před měsícem jsem začala redukovat váhu (bohužel tím nesprávným způsobem, kdy člověk téměř nejí), toto by byl super pomocník, kdy ho člověk vezme s sebou do práce, na cesty a nemusí se starat o to, že se najíst nestihne ve správný čas a nebo v horším případě nenají vůbec...

sofie

22.06.2019

Ráda bych ochutnala Mango passion fruit a to proto,že teď celé dny jsem v běhu s dětmi. Teď jak je venku hezky,tak jsme pořád na vzduchu a s ročním dítětem a tříletým nestíhám jídlo a když už je chvilka,tak se mi skoro nechce s něčím piplat. A na hubnutí by to taky nebylo špatné

xverca

22.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl, místo jídla v náročných dnech i pro zhubnutí :)

moc rada bych testovsls Superberry a nejlépe bych asi vyuzila, kdxz se v práci nestíhám najíst.

LuKal

22.06.2019

Superberry (lesní plody) koktejl - v náročných pracovních dnech doplní energii.

andus

22.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl. Nápoj bych pila ke snídani a určitě by mě zasytil na celé dopoledne.

Pavča

22.06.2019

rada bych lesni plody, jako svacinu ted v lete

Martaa

22.06.2019

Ráda bych testovala Superberry koktejl. Využila bych ho nyní přes léto, posledního srpna se mi vdává nejlepší kamarádka a já jsem po třetím porodu, únavu zaháním sladkým a to se odráží na mé postavě. Ráda bych do svatby něco málo shodila, ať si svatbu mohu pořádně užít

Moc ráda bych otestovala Superberry koktejl :), jelikož mi ve stravě chybí snad všechno od vitamínů až po energii . Nápoj by určitě pomohl něco tělo dodat

olly

22.06.2019

Ráda bych vyzkoušela mango, potřebovala bych získat nějakou energii a nějak mi to samotné nejde, tak třeba by mě mango nakoplo

Klaarii

22.06.2019

Moc ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit😍 Určitě bych to využila místo snídaně, ráno vstávám brzy a klasickou snídani, holt, nestíhám. 😏 Vždycky se pořádně nasnídám jen o víkendu. 😏

Misha69

22.06.2019

Vyzkoužela bych lesní plody - Superberry. Nápoj by se mě hodil na cyklovýlety které dost často podnikáme, na kole moc nemám chuť na normální jíidlo, tak by mě tento nápoj dodal potřebnou sílu a energii a bych někde na půli cesty nevypustila duši

jerry

22.06.2019

Využila bych třeba k snídani, vstávám před pátou a není čas na klasiku a zkusila bych Mango.

ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl - po operaci prsou a hroznými problémy s páteří jsem vyloženě "vyšťavená" a nedaří se mi získat energii i pro běžné fungování třeba by nápoj po ránu pomohl a trochu mne "nakopl"

Lucieen

22.06.2019

Tohle by byl skvělý pomocník při shazování nadbytečných kil po mých operacích! A´t už v práci nebo doma, všude by byl vítán :) Ráda bych vyzkoušela Superberry :)

DarvaM

22.06.2019

Zkusila bych lesní ovoce nebo mango. Občas díky malej (6 měsíců) zapomínám na jídlo tak bych ráda zkusila nápoje

petrac

22.06.2019

Chtěla bych testovat lesní plody a využila bych nápoj především na našich rodinných výletech.

Užívám plno léků , které se musí brát po jídle a tudíš dost přibírám,ráda bych proto vyzkoušela lesní plody a nahradila bych tím snídani a večeři.

Ráda bych testovala Superberry (lesní plody) koktejl a využila bych ve všední den ráno, než vezu dceru do školky. To nestíhám

Někdy nemám moc času na oběd a taky potřebuji trochu zhubnout, tak by se mi výrobek moc hodil. Dávám přednost chuti manga.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuře s rozmarýnem

Kuře s rozmarýnem

12 hlasů
1h a 50min 244 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341kJ 180 Kč

Masový guláš se sterilovanými rajčaty.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více