Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Mishi

22.06.2019

Velice mne tento nápoj zaujal, pracuji ve třísměnném provoze a to je se stravováním problém, což se podepsalo na mé zvýšené váze, pokud by mi tento nápoj pomohl k regulaci hmotnosti, velice bych ho uvítala, dávám přednost chuti manga

Lidiia

22.06.2019

Chci se pokusit s mangem. V poslední době jsem velmi unavená a nechápu, co se se mnou stalo. Doufám, že mi tento produkt pomůže.

Meffy

22.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť mango. Jako učitelka se občas během dne zastavím až odpoledne a s hrůzou zjišťuji, že donesená svačina i připravený oběd budou muset počkat.

Molina

22.06.2019

Ráda bych testovala mango. A určitě bych nápoj využila na doplnění mé těhotenské stravy.

Chtěla bych vyzkoušet příchuť Superberry. Jsem maminkou dvou dětí a volného času moc není a dost často jím za pochodu nebo až vyloženě, když mám hlad, že bych vyprázdnila ledničku. Proto bych ráda vyzkoušela tyto nápoje.

Ráda bych vyzkoušela příchuť lesních plodů. Nejvíce bych to využila teď ke konci šk. roku, kdy je člověk opravdu rád, že si nachystá svačinu. Myslím si, že by to mohla být příjemná změna na prázdniny, aby se tělo naplnilo vitamíny a energii

Rozhodně bych chtěla vyzkoušet Superberry (lesní plody) koktejl. Během dne v práci se kolikrát ani nezastavím a najednou zjistím, ze mám hlad, proto by se mi hodil v práci.

Jsem skoro 3 měsíce od porodu, doma ještě 23měsíční a 4,5 letý kluk, a tak nějak nestíhám přes den moc jíst. Doháním večer a taky to tak vypadá..... Ráda bych vyzkoušela Superberry

Makula

21.06.2019

Já jako velká fanynka exotického ovoce bych moc ráda okusila příchuť mangovou. Ovšem příchutí berry bych také nepohrdla ;) Často vytahuji mé sportovní legíny a jdu běhat, proto bych nápoj ocenila po výkonu na doplnění sil a energie, abych byla svěží a fit, to je mé přání :)

hedvika

21.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchut mango.Nejvíce bych ho využila v práci,protože mám fyzicky náročné zaměstnání a kolikrát není čas si dojít na oběd ,tak by to byl pro mě ideální pomocník k nabrání síly a zysycení místo klasického oběda.

assaly

21.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Superberry, jsem momentálně v situaci, kdy jsem na dovolené přibrala 3 kila, dostala zánět středního ucha, musím nedoléčená do práce a řeším i další zdravotní problémy a stěhování v rodině. Nápoj by mi ušetřil trochu času, ale hlavně bych měla jistotu, že dostávám něco, co je pro mé tělo dobré a vyvážené.

konata

21.06.2019

Ráda bych se účastnila testování. Jsem maminka dvou dětí a hledám neustále volný čas. Potřebovala bych ušetřit trošku času pro sebe a v těchto výživových nápojích vidím super cestu. Ráda bych ochutnala příchuť mango .

Určitě bych ráda vyzkoušela - Mango passion fruit koktejl. A nejvíce bych využila nápoj k dodání energie hlavně odpoledne, kdy už nemám moc síly na ostatní potřebné věci, jelikož pečuji o skoro 2 letou holčičku a ta dá za 2 děti.

catine

21.06.2019

Ráda bych ochutnala mango a passion fruit, určitě bych využila při sportování.

Nejvíce mne lákají lesní plody a brala bych ho sebou do práce není čas dát si v klidu jídlo a na dovolenou 😊

Chtěla bych testovat příchuť superberry. Využila bych, když běhám po venku s dětmi, snažím se pracovat z domu a nestíhám vařit.

Helis62

21.06.2019

Tedy, těžko si vybrat. Asi Superberry, lesní ovoce je dobré. Nápoj bych využila nejspíš na dovolené, při dlouhé cestě autem anebo při odlehčení těla. A možná že i jen tak bych si smlsla.

NJRAJ

21.06.2019

Chtěla bych testovat lesní plody-SUPERBERRY.Jsem na mateřské dovolené,stále ještě kojím a do toho mám problémy se žaludkem,chronický zánět.Nemohu jíst zas tak jak bych chtěla.Tyhle koktejly bych moc ráda ochutnala,načerpat síly bych mnohdy opravdu potřebovala.

Ráda bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl a využívala bych jej buď ráno místo snídaně nebo místo oběda v práci.

Mango passion fruit koktejl, využila bych jako náhradu snídaně či svačinky :)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Houby s ořechy

Houby s ořechy

9 hlasů
30min 395 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka z mletého masa

19 hlasů
55min 528kJ 99 Kč

Recept na sytou polévku z mletého vepřového masa.

Smetanová kuřecí polévka

14 hlasů
60min 532kJ 80 Kč

Polévka, která zasytí, můžete ji podávat jako hlavní c...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více