Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Dobrý den,ráda bych otestovala lesní plody.Jsem maminka dvou dětí,a někdy ráno nestíham.V těchto teplých dnech bych si nápoj dala klidně i místo oběda

evasyk

21.06.2019

zdravím, mango by bylo fajn, ale i lesní plody zní taky dobře. Regulovat hmotnost už jsem částečně začala zakoupením zájezdu k moři. Přes zimu se vždycky nějaké to kilo nabere a člověk musí myslet, že se v létě svléká do plavek...a když se hubne, tak něco na posílení zdecimovaného těla neuškodí.

V tomto letním období mám trochu problém do sebe dostat pořádné jídlo a tak tohle je skvělá varianta.Moc ráda bych testovala Lesní plody.Nejvíce bych tento přípravek ocenila v práci, když mám noční

Ráno, když je naspěch, by se nápoj určitě hodil, příchuť bych si vybrala lesní plody.

ovace

21.06.2019

Tyto nápoje mě velice zaujaly, rád bych vyzkoušel příchut mango. Nejvíce bych ocenil v práci, kde potřebuji velký výdej energie a tento nápoj energii slibuje a také navíc zasytí což během náročného dne velice ocenuji.

LeMira

21.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit, ráno nejsem schopná pozřít nic ke snídani, jen vypít sklenici vody nebo čaje, tohle vypadá jako úžasný kompromis.

Jsem věčná dietářka na startu.Treba zrovna tohle by mne nakoplo. Raději lesní plody. Těším se!

alus

21.06.2019

Hlavně místo svačin , abych nepřibrala a když nestíhám, v práci super, vypiji a jsem sytá, a lesní plody bych ocenila víc

Humbula

21.06.2019

Tento nápoj bych ráda vyzkoušela k hubnutí,vzhledem k tomu že jsem přes zkouškové nabrala několik vrstev tuku. Doufám,že by mi pomohl vrátit se zpátky ke zdravému životnímu stylu a dávala bych si ho motivačně před cvičením. Preferovala bych příchuť lesní plody :)

Žánka

21.06.2019

Jsem nastávající maminkou, kdy mi v posledních týdnech jde váha razantně nahoru a energie mi vlivem váhy i těchto veder razantně ubývá. Ráda bych vyzkoušela Superberry (lesní plody) koktejl. Nápoj bych využívala nejvíce v těchto teplých dnech v průběhu dne, kdy jsem na mateřské a protože má přítel jídlo v práci, s jídlem přes den se šidím. Díky výživnému nápoji bych měla dobrý pocit, že dodávám svému miminku v bříšku i celému mému tělu vše potřebné.

Jaruš

21.06.2019

Jsem po dlouhodobé léčbě, kdy nemívám chuť na jídlo. Současně si ale uvědomuji, jak je důležitá pravidelná strava, zvláště, když je nutné i redukovat váhu. Ochutnala bych lesní ovoce, které mi stimuluje pocit čisté přírody.

libutka

21.06.2019

ráda bych vyzkoušela •Mango passion fruit koktejl , který by mi určitě dodal potřebnou energii v těchto vedrech

Bojuji s váhou stále,v létě se méně jí a s tímto nápojem bych zkusila vyměnit jídlo za koktejl.Naše postižená dcera jí hodně prášků,často jí bolí žaludek,tak by nápoj taky zkusila.Přála bych si lesní plody.

qqqqqq

21.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet lesní plody a rozhodně bych si brala do práce jako svačinku.

Uplne mi ctete myslenky! Za mesic a pul ocekavame narozeni druheho potomka a presne nad Kendalife jsem uvazovala, ze by bylo super to vyzkouset! Uz predem pocitam, ze se dvema prdolama to nebude tak jednoduche a uprimne jidlo je ma velka slabina. Takze bych jakoukoliv pomoc velice uvitala! Prichut bych vyzkousela asi radeji lesni plody.

Ráda bych ochutnala příchut Mango passion fruit a nápoj by mi posloužil jako malá svačinka před cvičením, kdy si v týdnu nestíhám odskočit domů a najíst se. Většinou si balím hned ráno a nechávám si sportovní tašku v autě a jedu cvičvit rovnou z práce.

CNikola

21.06.2019

Rada bych vyzkoušela lesní ovoce. S ročním dítětem se většinou nestíhám nasnidat a spis se v jídle dost šidím. Tenhle způsob snídaně by byl pro mě určitě rychlejší.

Ráda bych vyzkoušela mango Myslím si, že by mi hodně pomohl při začátcích správného stravování

Chtěla bych vyzkoušet lesní směs a jelikož jsem neustále v jednom kole tak bych si ho brala všude sebou ať už do práce, nebo na výlet, prostě kamkoli

Ráda bych vyzkoušela lesní ovoce. Drink bych využila především ve dnech, kdy díky stresu nechci (nezvládám) jíst normální jídlo, nebo jako jídlo před kruhovým tréninkem. Před cvičením klasické jídlo dělá krapet neplechu, ale zase nemohu jít cvičit úplně hladová a už sice vím, že optimální jsou 2 hodiny před cvičením, ale ne vždy úplně vychytám, co si mohu dát.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Polévka s cizrnou a zeleninou

Polévka s cizrnou a zeleninou

1 hlas
45min 366 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelný salát se sušenými meruňkami

6 hlasů
30min 575kJ 35 Kč

Lehký salát z bílého zelí s meruňkami.

Mořský vlk s restovanou zeleninou

0 hlasů
1h a 20min 370kJ 390 Kč

Bílé a jemné maso mořského vlka s pestrou zeleninou a něk...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více