Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

velinka

21.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet mango a to určitě v práci, kde nemám vůbec čas zajít si na oběd.

Zkusila bych ten drink s ovocem. Využila bych jej k podpoře lepších stravovacích návyků ke kterému jsem se po letech odhodlala. Věřím že když drinky nahradím jedno ze tří denních jídel budu nasycena akorát a váhu si alespoň uhlídám.

Mne by zajímala chuť lesního ovoce. Tento drink bych ocenila především ráno kdy se nestíhám nasnídat a to jsem na snídani byla 27 let zvyklá takže mi chybí. Zkrátka jsem tak plně zaměstnaná péči o děti že by se mi toto opravdu hodilo.

bulali

21.06.2019

Dobrý den, za mne mango. Využila bych určitě do práce, kdy není čas se pořádně najíst a upřímně řečeno teď v těch pařácích přijde k chuti daleko víc než klasický teplý oběd.

Rada by som ostestovala mangovy, pomohlo by mi to pri mojich zaciatkoch s

andilek

21.06.2019

Ráda bych se zůčastnila testování jakéhokoliv produktu,oboje můžou být moc dobré a určitě by se mi koktejl hodil místo snídaně,kterou stejně málokdy mám,protože vypravuji staršího syna 4r. do školky a zároven musím brát i 7m dceru sebou,takže ráno jsou to fofry.Zatímco syn snídá,tak já krmím dceru a na sebe už nemám čas.

Přála bych si prosím příchuť superberry (lesní plody), nápoj bych využila každý den, moje malá dcerka se totiž naučila chodit, a od té doby nemám pomalu se najíst 🙈 a jelikož ještě kojím, tak by byl Kendalife skvělý pomocník, jak rychle načerpat energii i vitamíny zároveň

Pajpule

21.06.2019

Jelikož téměř denně cestuji za prací více než 100 km a bohužel autobusem, nebaví mě s sebou neustále nosit svačinu a k tomu ještě láhev vody nebo termohrnek s čajem. V práci ani neobědvám, není na to většinou čas, protože dost často jezdím na pracovní schůzky. Zkoušela jsem už jeden podobný produkt, ale vůbec mi nechutnal. Toto by pro mě byla skvělá věc, protože bych si s sebou nemusela kupovat svačiny a mohla konečně vozit menší kabelku . Příchuť bych zvolila Superberry

Ráda bych vyzkoušela mango :) A na jakou příležitost bych nejvíc využila? jelikož mám 18ti měsíční holčičku tak těch příležitostí je spousty, hlavně když nestíhám/zapomínám při tom všem běhání za malou jíst :))

CHtěla bych testovat Mango, nápoj Kendalife bych využila během léta, na osvěžení, doplňení vitamínů a energie.

Vybrala bych si příchuť lesní plody. Jelikož třikrát týdně chodím cvičit do fitka, potřebuji hodně energie a po tréninku se mi už večer nikdy nechce dělat s nějakým větším jídlem. V létě navíc nemám moc hlad, proto bych uvítala nějakou lehčí formu stravy.

nika031

21.06.2019

Kdybych si mohla vybrat, tak bych určitě vybrala možnost příchutě manga, protože miluji jak jeho vůni a chuť. Mám dokonce s vůní manga i kondicionér ... A zrovna se teď snažím zredukovat svou hmotnost, a proto bych ho používala každý den pro nabití energií :)

Elis90

21.06.2019

Nejraději bych vyzkoušela příchuť manga. Velice by se mi to hodilo do práce na snídaně, kdy nemám moc času se v klidu nasnídat. A po ránu doma hlad nemám. Do letních dní by to bylo i moc fajn jako večeře. Nebaví mě neustále vymýšlet, co si dát na večeři, když nemám na nic chuť po celém horkém dnu. Pomohlo by mi to i jako doplněk k domácímu cvičení, kdy jsem se rozhodla se sebou něco dělat a trochu snížit váhu.

pikotek

21.06.2019

A příchuť jakákoliv - miluji všechno ovoce.

pikotek

21.06.2019

Tyto nápoje mně velmi zaujaly - v parných dnech nemám často v poledne chuť na "těžký" oběd ze závodní jídelny - vydatnější jídlo si dávám až po práci, kolem 16. hodiny, zároveň jako večeři. Proto bych nápoj využila jako lehký oběd v práci. A jako bonus by mi dodal energii do konce pracovní doby - co chtít více?

Plavca

21.06.2019

Urcite bych si vybrala lesni plody. A vyuzila bych kdykoliv, snazim se zhubnout a mam problem jist napriklad v peti jidlech. Urcite by mi tohle ulehcilo stravovani.

Ráda bych vyzkoušela příchuť Superberry (lesní plody) koktejl. O prázdninách, kdy budu hlídat vnoučata budu potřebovat hodně energie a síli a času bude také málo, Takže tento nápoj bych ocenila místo snídaně k úspoře času a dodání potřebných vitamínů a látek na celý den.

vetrak

21.06.2019

Tyto nápoje mě velmi oslovili, protože po ránu s celou rodinou nestíhám vůbec snídani a potřebovala bych doplnit energii na náročný pracovní den. Tento nápoj mi přijde jako šikovný pomocník pro zaneprázdněné ženy. Ráda bych vyzkoušela příchuť Mango passion fruit koktejl.

lucky

21.06.2019

Příchutě jsou obě zajímavé,mango i lesní plody mám ráda, takže si nedokážu vybrat jednu.. Nápoj bych si dělala ke svačině po práci, to vůbec nestíhám a většinou mám hlad jako vlk

obě příchutě jsou super a hned bych si je dala.Vstávám brzo ráno a to 4,15 takže na snídani času moc není - spíš žádný a tak po cestě do práce je to lepší jak koláč a kafe. A pokud bych tím nastartovala dobře organismus a shodila nějké kilo byla bych nesmírně štastná

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí se sýrovou omáčkou

Hovězí se sýrovou omáčkou

6 hlasů
1h a 30min 772 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 934kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více