Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Stoprocetně bych využila během dnes jako svačinu či někdy i oběd. Mnohdy nestíhám, takže se prvně najím až když přijdu odpoledne/večer domů.

Nápoj bych využila každý den na snídani. Vstávám velmi brzy (po 4. hodině) a na snídani není čas a ani moc chuť. Díky tomuto nápoji zvládnu snídani rychle, zasytím se a budu mít potřebné živiny na dopoledne. Také bych jej využila v době, kdy je v práci frmol a oběd prostě nestíhám... a nebo když kantýna nabízí jídla, která nejím. Také se snažím hubnout, takže věřím, že mi bude dobrým pomocníkem. Když budu sytá, nebudu mít chuť na koláčky, apod :)

Ruverrl

21.06.2019

Koktejl bych využila především při cestování, jako rychlou snídani. V batohu řeším každý gram , tak by se takový nápoj hodil. Příchuť bych zvolila mango.

Anryl

21.06.2019

Vybrala bych si lesní plody. Nejvíc bych ho využila ve dnech, kdy chodím cvičit a pak doháním jídlo. Než nějaké připravím, umírám hlady a pak sním cokoliv

Lesní plody. Vyzkoušela bych ho místo snídaně, jelikož dojíždím daleko do práce a moc času nemám.

Boros

21.06.2019

Příchuť bych si vybrala mangovou. Nejsem dávno kojící matka ani sportovec, ale ráda bych výrobek vyzkoušela, protože jsem porodní asistentka, pracuju v porodnici a mohla bych ho maminkám doporučovat- stále bojují s časem a kolikrát se ani pořádně nenajedí. Když chci něco doporučit, tak bych s tím měla mít vlastní zkušenosti

Toto bych využila každé ráno -Superberry (lesní plody) koktejl. Momentálně kojím (miminko 3měsice) a ráno vypravuji staršího synka do školky a pak vyrážíme.Takže je pořádný frmol a já si často nestíhám udělat snídani.

Mám 2 malé děti a občas zapomínám, že najíst bych se měla i já, stal by se mým pomocníkem abych nebývalá tak unavená. Chtěla bych otestovat lesní ovoce😊

Nikasss

21.06.2019

Vybrala bych si Mango passion fruit koktejl a využila bych ho jako pomocníka při hubnutí. Nerada snídám a proto teď vymýšlím čím snídani nahradit tak aby to bylo chutné, zdravé a ne moc těžké kvůli žaludečním problémům které mě poslední měsíce provázejí. Myslím že tohle by mohlo být to pravé.

Já bych vybrala lesní plody a rozhodně by s náma putovaly do Chorvatska cesta daleka a využili by jsme to oba s chlapem

izina

20.06.2019

Super Berry bych ráda zkusila hlavně v práci. Pracuji v kantýně a vzhledem k výpadům a různým vůním nemám na jídlo ani chuť

jijina

20.06.2019

Ráda bych testovala Superberry (lesní plody) koktejl. Nejvíce bych tento nápoj využila vždy když nestíhám uvařit klasické jídlo.

Chtěla bych po porodu zhubnout, bez jojo efektu a hlavně zdravě. Po dvou dětech, neustále unavená a bez energie by nápoj bodl. Chtěla bych vyzkoušet superberry koktejl.

Milka98

20.06.2019

Miluju lesní ovoce a proto bych volila tuto příchuť. Vzhledem k mé vytíženosti se třemi malými dětmi a 8 měsíců po porodu nemám příliš času chystat zdravá, nutričně vyvážená a plnohodnotná jídla. Nápoj bych využila hlavně ráno, to je u nás boží dopuštění

bogape

20.06.2019

Neváhala bych a vyzkoušela příchuť mango. Ráda bych tento zázrak vyzkoušela, abych se vzpamatovala z porodu a dlouhého náročného kojení, cítím, že mi nyní chybí energie a já už nevím, jak jí mám dobít.

elinkas

20.06.2019

Určitě bych chtela vyzkoušet obojí,ale více mě láká to lesní ovoce:) A určitě bych to využila ráno před brigadu v nemocnici ,protože v 5 ráno Nemam chut na snidani:) A také při cvičení

janeve

20.06.2019

Ráda vyzkouším lesní plody. Jsem doma s malými dětmi, kojím několikrát denně. Ráda bych začala den s tímto nápojem

Petr31

20.06.2019

Velice rád bych vyzkoušel příchuť lesního ovoce. Hodilo by se mi do práce kde člověk nemá moc čas a chce si dát nějakou chutnou svačinu.

mewa

20.06.2019

Tak určitě bych využila každé ráno,práce je celkem náročná a občas se nestihnu nebo nemám hned chuť k jídlu ve 4 ráno, tak bych chtěla do sebe dostat něco výživného.příhuť lesní ovoce

mewa

20.06.2019

Tak určitě bych využila každé ráno,práce je celkem náročná a občas se nestihnu nebo nemám hned chuť k jídlu ve 4 ráno, tak bych chtěla do sebe dostat něco výživného.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

10 hlasů
55min 519 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Okurkový wasabi salát

10 hlasů
25min 290kJ 55 Kč

Recept na pikantní okurkový salát s wasabi pastou.

Kuřecí kuličky

11 hlasů
1h a 15min 751kJ 110 Kč

Pečené kuličky z kuřecího masa s ananasem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více