Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Jako matka dvou dětí z toho jedno stále kojící,bych ráda vyzkoušela výživový nápoj.Dala jsem se na zdravé stravování a kondiční běh,věřím že by byl nápoj vhodnou alternativou jídla v těchto vedrech.Nechce se mi trávit čas v kuchyni,když jej můžeme trávit venku a u bazénu.Tak ráda vyzkouším.

Terez33

26.06.2019

Nejraději bych vyzkoušela lesní ovoce Nejvíce bych ho využila v tomto období, jelikož nastupuji do nové práce a nebude moc čas ani chuť, na to připravovat si jídlo

libutka

26.06.2019

ráda bych vyzkoušela •Mango passion fruit koktejl, je to pro mě novinka a určitě výborný pomocník pro kondici

Jsem kojící matka (takže i vrcholový sportovec,sportovní nadšenec a atlet), co potřebuje nutně zpátky svojí váhu po porodu a taky ochutnat Kendalife lesní plody, o kterých všichni mluví a já asi zaspala dobu

Rada bych vyzkoušela příchuť mango. Pro mě jako pro člověka ,co se rad stará o svoje tělo je tohle super příležitost. Zároveň nemám chut v tomhle horku trávit čas v kuchyni ,takže tohle je ideální.

Ráda bych zkusila Mango passion fruit koktejl :) A využívala bych jej ráno jako lehkou snídaní před běhaním a potom po fitku a třeba i ta váha pujde trochu dolu . Koktejl vypadá velice dobře složením :)

Ráda bych vyzkoušela příchuť Superberry. Nejvíce bych nápoj asi využívala v práci přes oběd nebo na odpolední svačinu 😊

Zaujal mě Mango passion fruit koktejl. Již jsem slyšela samou chválu na Kendamilk. Já bych ho osobně využila velmi, protože poslední dobou mám dny kdy nestíhám vůbec jíst a jsem ráda, že se aspoň napiji. A tohle splňuje jak jídlo tak pití pro ně skvěla volba🙂. Navíc při tempu dvou malých dětí je jídlo luxus😄

mana192

26.06.2019

testovat bych chtěla lesní plody... a asi bych využila ráno kdy nemám čas se nasnídat jelikož jsem od 5 v práci a tu možnost jít pak snídat nemam a takhle brzo ráno nic nepozřu a po 12 hodine už cítim únavu, a že bych lehla

jiji

26.06.2019

Ráda bych testovala lesní plody...líbilo by se mi vyzkoušet , protože už důouho o něčem takkovém přemýšlím zařadila bych mezi hlavní jídla...ted v létě jsem s dětmi furt venku ,takže by to pro mě byla příjemná svačinka

Kendalife mango passion fruit koktejl bych chtěla testovat protože: 1) jsem na mateřské a dost často se stavá,že si nestihnu vypít kafe, natož najíst, no a pak jsem bez energie, je mi špatně a musím do sebe narvat alespoň kus chleba, ale když by to bylo v tekuté formě, tak to je o něčem jiném, to bych vypila raz dva. Dostala bych do sebe všechny vitamíny a měla bych energie na rozdávání. Navíc by to byla rychlá svačinka, stačí dát do shakeru a hotovo. 2)V těhotenství jsem přibrala přes 20 kilo a teď po porodu je shazuji, pravidelně chodím cvičit, na Instagram dávám příspěvky o cvičení, tak by mě bavilo zveřejňovat fotografie tohoto drinku a psát o něm.

babso

26.06.2019

Jelikož jsme maminka na mateřské s 4 měsíčním synem a minimálně 3x týdně nezvládám oběd tak bych moc ráda ochutnala Superberry (lesní plody) koktejl. Mohla bych si ho brát ven s kočárkem a bylo by vyřešeno

Amandil

26.06.2019

Zatím se pořad nemohu zbavit přebytečných tehotenskych kil, tak by mi pomohlo jim dát sbohem. Měla bych zájem o mango passionfruit.

Elizej

26.06.2019

Chtěla bych testovat Mango Passion Fruit Cocktail. Můj životní styl je dost hektický a vyplněný nejrůznějšími sportovními aktivitami. Ráda bych tento produkt vyzkoušela a zjistila, zda mi dokáže pomoci lépe zvládnout běžný pracovní den.

Ráda bych testovala příchuť Superberry (lesní plody) koktejl. Koktejly bych využila k snídani či svačině.

dady

25.06.2019

Určitě bych využila v případě,že mám hlad a nemůžu se rozhodnout co si dát,protože zrovna na nic nemám chuť.Vybrala bych lesní ovoce

Moc ráda bych poprosil o lesní příchuť, a samozřejmě na hubnutí, aby byly špíčky menší, děkuji moc

BaraM

25.06.2019

Určitě bych šla do Mango passion fruit koktejl, to zní naprosto skvěle:) Já bych nápoj využívala pro regeneraci a výživu při mém aktivním životě, kdy se snažím zpevnit tělo, trošku zhubnout a hlavně se cítit skvěle. Před tréninky i po, abych se cítila dobře. Proteinových tyčinek už bylo dost:)

Mám ráda obě příchutě, ale preferovala bych Mango 🙂 Občas přijdu domů, pečivo mám v mrazáku, nic malého po ruce... Tento nápoj by mě v takové chvíli zachránil před ketozou a taky výbušnou náladou z hladu (okolí o tom ví své).

Ráda bych otestovala lesní plody. Nejvíce bych asi využila vždy odpoledne když jsem s dcerou na zahrádce. Vždy když mám hlad tak si jen odběhnu pro něco malého k snědku, protože delší dobu nemohu dcerku nechat bez dozoru (něco by vyvedla) a sundavat a nandavat dcerce každou chvilku boty, která se navíc u toho dost vzteká, to mě moc nebaví . Navíc by mi to dodalo energii, které s dcerkou nemám nikdy dost

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Guláš  na pivu

Guláš na pivu

14 hlasů
2h a 0min 398 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Cuketový salát s cibulí

7 hlasů
35min 389kJ 80 Kč

Recept na výborný salát nejen ke grilovanému masu.

Vepřové maso s houbami

0 hlasů
1h a 20min 569kJ 170 Kč

Chutně připravené vepřové maso - vše v jednom hrnci.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více