Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Tabita

25. 6. 2019

Chtěla bych otestovat MANGO. Nápoj bych používala při práci na zahrádce, když mě přepadne hlad. Vždy si jen odběhnu do domu něco malého si dát a pro tento účel by byl nápoj úplně top. Pracujeme na rekonstrukci kuchyně a přístavku a na dlouhé vyvařování není prostor ani čas. Věřím že tento nápoj zasytí a dodá energii.

kkamcatko

25. 6. 2019

Ráda bych testovala příchuť Mango passion fruit jsem máma dvou prcků na mateřské dovolené a času na sebe, natož na hubnutí je opravdu pramálo. Jídlo jím většinou za chůze a ve spěchu studené, proto by byl tento koktejl super řešením. Moc se mi líbí, že se může používat koktejl i při kojení, což je pro mě jako kojící mámu značka ideál

Eupathis

25. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť lesního ovoce. Určitě bych nápoj použila na brzké ranní cesty - kvůli onemocnění nesmím ráno po užití léků jíst, a tak se mi stává, že nejím minimálně do oběda. Nápoj bych si však mohla připravit do láhve a vypít

simkru

24. 6. 2019

Určitě bych moc ráda vyzkoušela Mango passion fruit koktejl, příchuť i vůni manga mám totiž moc ráda. :

Merari

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl Jsem po porodu, kojím a mám problémy s trávením (reflux) a musím jíst pouze malé porce jídla- do toho spoustu potravin nemohu jíst kvůli miminku. Díky tomu jsem poslední dobou jsem velice unavená a ráda bych našla nějaký nápoj/doplněk stravy, který by komplexně pokryl moji denní dávku vitamínů a minerálů a nejlépe byl čistě přírodní.

vacuve

24. 6. 2019

Vybrala bych si asi příchuť lesní ovoce.. Nápoj bych využívala hlavně jako snídani, s 15m prckem se kolikrát nestihnu po ránu nasnídat a co si budeme povídat v těchto horkách ani není pořádně chuť. Navíc jsem před týdnem začala s redukčním jídelníčkem, jídla je ale hodně a mám problémy ho sníst, nahrazení jídla nápojem je super řešení.

lidus

24. 6. 2019

Ráda otestuji příchuť lesní plody. V zaměstnání nemáme obědy a proto si nosím svačinu. Přes léto bych mohla místo svačiny zkusit tento nápoj, budu ráda pokud tu možnost dostanu.

Superberry (lesní plody) nápoj bych moc ráda testovala. Nápoj bych pila byl by to start do nového dne

renda4141

24. 6. 2019

Ráda bych testovala Mango passion fruit koktejl. Nejvíce se mi hodí pro každodenní příležitost na nastartování každého rána každého nového dne.

Aneta83

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela lesní směs. Mé využití, těch je více... snažím se snídat, ale s ranním vstáváním a hoňkou s dětma do školy to nestíhám a pak jdu až na oběd a to jsem ráda, že vůbec stihnu. Druhý důvod je, že chodím hodně bruslit a nemohu se předtím pořádně najíst, protože mi pak je hodně těžko, tak by mě zajímalo zda to bude mít lepší vliv a budu mít více síly, nebo spíš rozpoznat rozdíl mezi něčím takovým a klasickým jídlem.

Rotoprdka

24. 6. 2019

Vybrala bych si -Superberry (lesní plody) koktejl. A určitě bych ho využívala především po cvičení S Kendalife mám zatím samé super zkušenosti a kupuju je již nějakou dobu. Proto bych ráda vyzkoušela i koktejl

megana4

24. 6. 2019

Superberry (lesní plody) koktejl,pro sebe..myslím že by mi pomohl..

zdeni20

24. 6. 2019

Lesní plody mám ráda, ale mango ještě víc, takže bych ráda testovala spíš příchuť Mango passion fruit. Díky náročné práci nestíhám vůbec pravidelně jíst. Většinou nesnídám, nesvačím, pak si dám rychlý oběd a večer potom samozřejmě ledničku beru útokem...prostě všechno špatně. Hodil by se koktejl, který zasytí a přitom je jeho příprava naprosto jednoduchá a rychlá.

Emucha

24. 6. 2019

Láká mě příchuť Mango passion fruit. Koktejl bych využila jako svačinky nebo snídaně, nemám na ně moc času, jsem neustále v jednom kole a vyhovovalo by mi něco co si mohu snadno připravit, je chutné a dodá mému tělu dostatek živin. čeká mě měsíc na letním táboře, kde budu jako vedoucí a tam je rychlá energie skutečně potřeba.

Ráda bych vyzkoušela mango, jelikož miluji jeho chut a ráda bych vyzkoušela proto, jelikož jsem už přes 2 roky maminkou a i kojici maminkou, a někdy není ani čas na pořádnou svačinu, a tato svačinka by byla výborná na doplnění energie.

Ráda bych testovala lesní plody. Potřebuji každý den dávku energie a pokud to opravdu pomůže doporučím všem známým

Evly

24. 6. 2019

Mňam, hned jak vidím mango, musím to zkusit. Miluju mango samotné, mango zrmzku, sorbet, sodovku. Takže bych ráda zkusila i tento drink. Třeba by trochu pomohl rozpustit tu zimní pneu na břiše, abych konečně přezula na letní

Vyzkoušela bych příchuť lesní plody. Vyhledávám věci s touto příchutí. Výživovým "práškům" moc nedůvěřuji, tudíž bych ráda vyzkoušela efekt. Budu trávit prázdniny s malou dcerkou na chatě, tudíž předpokládám, že na jídlo budu mít čas pomálu. A o tom, jak produkt opravdu funguje se ráda podělím třeba i na instagramu

vitana

24. 6. 2019

Líbí se mi možnost přípravy rychlé snídaně, kterou většinou nestíhám. Lákají mě obě příchutě, ale radši bych asi vyzkoušela Superberry koktejl.

HankaŠ.

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Mango passion fruit koktejl . Využila bych ho o prázdninách doma při dvou dětech budu ráda že obstarám vše okolo nich a domácnosti a na sebe často zapomínám a jen si lupnu něco malého a nebo kávu

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Krůtí prsa s houbami

Krůtí prsa s houbami

15 hlasů
40min 637 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí játra po maďarsku

16 hlasů
25min 714kJ 107 Kč

Kuřecí játra jsou bohatým zdrojem mnoha vitamínů, prot...

Losos s koprovým tvarohem

7 hlasů
35min 555kJ 99 Kč

Brambory vařené ve slupce s koprovým tvarohem a uzeným...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více