Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

14. 06. 2019

Poppet

23.06.2019

Ráda otestuji příchuť mango a využila bych nápoj jako svačinu, kdy trávíme veškerý čas s dětmi venku

Zaujala mě příchuť Superberry, protože miluju lesní ovoce Využila bych to jako svačinku, když zrovna nestíhám, nebo při sportu jako doplnění živin

Ráda bych ochutnala mango. A vzhledem k tomu, že mám 3 malé děti, tak bych nápoj určitě využila třeba místo oběda či svačiny. Nemám moc prostoru na to si něco chystat natož si k tomu vklidu sednout

Ráda bych určitě vyzkousela příchut lesních plodů, tedy superberry . Hodilo by se mi po cvičení nějakou podobnou svačinku mít u sebe. Už skoro čtvrt roku pravidelně doma cvičím a zdravě jím. Nebo se aspon snazím. Mám malého synka a s ním je to občas tezsí hlavně po časové stránce.

Moc ráda bych ochutnala Superberry (lesní plody) koktejl, protože aktivně sportuji a jsem velice často vyčerpaná a unavená.

Lusylie

23.06.2019

Superberry (lesní plody) nápoj bych moc ráda testovala. Chybí mi dost energie, můj maličký andílek kterého, nosím pod srdíčkem a ještě pár měsíců v bříšku zůstane mi dává dost zabrat. Nápoj bych pila byl by to start do nového dne

ráda bych otestovala mango ..směnuji a ráno nestíhám snídaně ...

Mango a využila bych nápoj, jako rychlou snídani. Protože k normální snídani se ráno nemohu dokopat a nemám na snídani ani chuť, což je chyba.

popyna

23.06.2019

Ráda bych testovala Mango passion fruit koktejl protože tý energie s dvouma detma a při 3,5 roku kojení v kuse už moc není a do toho se snažit cvičit je opravdu zahul a ráda bych vyzkoušela něco co mi tu energii aspoň trochu doplní

Ráda bych testovala: Mango passion fruit koktejl...... A ráno nestíhám snídaně, tak bych si udělala nápoj na cestu do autobusu... :)

voljaro

23.06.2019

Vybrala bych si příchuť mango. Nápoj bych dala na testování dceři. Má osmnáctiměsíční dcerku, kterou stále kojí. Dcerka je od mala hodně živá. Přes den od narození spí tak 1 hodinu a během noci se budí po třech hodinách. Dcera se nestačí ani pořádně nasnídat. Tak si myslím, že by jí tento produkt pomohl.

witchie

23.06.2019

Podobnou vzpruhu bych při každodenní péči o malé torpédo (dvouletého batoláka) potřebovala jako sůl. Zatím se "dopuji" čokoládou, což není vzhledem k rostoucím kilům ideální Z příchutí bych dala přednost Mango passion fruit koktejl

lenka.v

23.06.2019

urcite bych vyzkousela prichut lesni plody, a hlavne rano, kdy clovek moc nestiha pripravit deti do skolky, sebe do prace, by se mi extra rychla energie hodila.

MayaSo

23.06.2019

Dobrý den, mám ráda červené ovoce, tak bych ráda ochutnala lesní plody, ale věřím, že i mango by stálo za zkoušku. Od této firmy máme kojenecké mléko pro syna a je to nejlepší věc, kterou může pít. Věřím, že i jejich nápoj pro dospělé bude plný živin a mohl by mi nahradit ranní snídani, kterou běžně nestíhám. A jak víme, snídaně je základ! Určitě by mi to pomohlo i k lepšímu trávení. Budu se těšit. Hezký den

Lesní plody 👍👍👍 protože občas nestíhám a ráno je to skvělé 😍😍😍 navíc se mi teď rozhodli růst osmičky a tak je tohle ideální než večeři kousat, když mám hubu pod tlakem

RIVKA

23.06.2019

určitě bych vyzkoušela aji se svoji dcerou a to přichut lesni plody a kdy?urcite na treninku na konich,kdy je to opravdu narocne a není cas na nic.-)

micak42

22.06.2019

Ráda bych lesní plody.Nápoj bych si dala ke každodenní snídani.Potřebuji hned ráno nabít baterky,abych měla sílu až do večera na ty 2 moje malé divoké dětičky

Ráda bych zkusila lesní plody a nápoj bych teď urco využila co kojím svoji dcerku, tak by se občas takový rychlý oběd nebo svaca plná živin kor teď v létě hodila

Nixelka

22.06.2019

Ráda bych vyzkoušela příchuť mango passion fruit, ocenila bych nápoj zejména ve chvílích spěchu, přesunů a podobně, nebo prostě když nestíhám vařit. Navíc kojím, takže bych ocenila i něco zdravého a rychlého do jídelníčku

Olafi

22.06.2019

Ráda bych zkusila Superberry (lesní plody) a využila bych to na přípravu snídaní do práce 😊😊

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Losos s pikantní omáčkou

Losos s pikantní omáčkou

8 hlasů
55min 937 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pražma s bazalkou a olivami

7 hlasů
35min 500kJ 195 Kč

Recept na zdravou přípravu ryb.

Kuřecí paličky

12 hlasů
1h a 5min 290kJ 150 Kč

Pečené kuřecí paličky v pikantní marinádě.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více