Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Přála bych si řadu pro lesklé vlasy, protože léto dá každým vlasům "zabrat". Nejraději mám jemnou vanilkovou nebo kokosovou vůni.

Ráda bych otestovala detoxikační řadu v péči o vlasy, jelikož bydlím v Praze a mé vlasy by potřebovaly vzpruhu po každodenním městském životě

zdiss

05.07.2019

Ráda bych testovala řadu pro lesklé vlasy - mám je v poslední době bez života a trocha lesku by neškodila Ve vlasech mám nejraději jemnou květinovou vůni.

Ráda bych testovala regenerační řadu, protože mám zničené vlasy z barvení a také mám hodně roztřepené konečky. Na vlasech mám nejradši melounovou vůni

sanula

05.07.2019

Já bych chtěla otestovat regenerační řadu, protože mám hodně zničené vlasy, na kterých mám ráda vůni citrusů, kokosu, svěží vůně.

Jako vždy, ráda bych zvolila řadu na poškozené vlasy, tedy regenerační. Jinou si ani sama nekupuji. Mám vlasy hodně zničené, hlavně konečky a už pár let mi vůbec nerostou do délky. Nyní používám jednu veganskou řadu kosmetiky, která je fajt, ale ráda bych zkusila něco nového. Vůni přípravků na vlasy mám moc ráda třeba avokádovou, nebo nějakou květinkovou, to je potom velmi příjemné .

hohe

05.07.2019

Yves Rocher mám ráda... Protože mám blond vlasy, tak 7 nich dochází k tomu, že jsou často bez lesku. Proto bych ráda vyzkoušela řadu pro lesk. Na vlasech mám ráda nejvíce ovocné vůně... Ale spíše než vůně, mě vždy zajímá kvalita šamponu a kondicionéru.

janeve

04.07.2019

Ráda vyzkouším produkty z řady pro lesklé vlasy. Mé vlasy potřebují konečně zazářit. Mám ráda bylinkovou či ovocnou vůni ve vlasech

majkyyx

04.07.2019

Regenerační řada by byla jak stvořená pro moje vlasy kvůli jejich lámavosti a vysušenosti. Vůně do vlasů jakákoli - čokoláda, bylinky, hlavně když voní :)

Moc ráda bych otestovala Regenerační řadu. Bohužel mne trápí hodně lámavé vlasy, což mi (jako dlouhovlásce) moc sebevědomí nepřidává, protože je musím neustále kvůli lámání zkracovat. A jakou vůni z nich cítím nejraději? Jednoznačně kokosovou nebo levandulovou

domcasi

04.07.2019

S kosmetikou Yves Rocher nemám zkušenost, proto bych ráda vyzkoušela jejich výrobky. Zaujala mě detoxikační řada na vlasy, protože žiji ve městě, tudíž jsou mé vlasy zatížené městským prostředím - všudypřítomným prachem a občas i tím smogem. Ve vlasech mám ráda jakoukoliv vůni, která vydrží i delší dobu než jen těsně po umytí. Pokud bych měla specifikovat, tak by to byla čokoláda, kokos nebo maliny.

lale

04.07.2019

Líbilo by se mi vyzkoušet lesklou řadu, protože lesk vlasům chybí. Určitě by se rozzářily. Mám velmi vůni bylinek ve vlasech. Velmi jsem si oblíbila heřmánek nebo levandule , která vlasy také krásně provoní a osvěží.

Awa6

04.07.2019

Velmi ráda bych testovala detoxikační řadu, protože chrání vlasy před znečištěným ovzduším a dopomáhá jim k vitalitě. Já ve svých vlasech miluji luční vůně, tedy mix všeho lučního kvítí. je to nádhera.

pechova

04.07.2019

ráda bych testovala regenerační řadu mám ráda svěží vůni ve vlasech - Calvin Klein

Nejradci bych vyzkoušela Regenerační řadu myslim ze krásné budou vonět Mam problem vyzkoušela jsem tolik druhu a vůbec mi vlasy a pokožka nevonela

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu. Teď přes léto mám vlasy od sluníčka celkem vysušené a lámou se mi konečky. Od této značky jsem zatím šampon nikdy nezkoušela. Naposledy jsem si koupila šampon s jemnou vůní broskve a vydrží mi vonět celkem dlouho.

Miluji používat přírodní a bio kosmetiku. Použivam ji už mnoho let. Mezi moje nejoblíbenější značky patří napřiklad zrovna značka Yves Rocher a od teto značky jsem už odzkoušela skoro vše. Hned jak byla nějaka novinka tak jsem jí hned musela vyzkoušet a proto jsem rada, že jsem se zapojila do toho to programu testerek a mam tu možnost vyzkoušet novinky teto značky. Nejvíc z této řady by mě zajimala sada na leskle vlasy. Volím si tuto serii proto že mám jinak zdravé vlasy ale přijde mi že se malo lesknou tak bych rada vyzkoušela tyto produkty. Věřim že by mi to na mé vlasy pomohlo. Nnejraději mám rada na svých vlasech vůni přirody, takže nějaké ty bylinky a tak, hlavně žádné výrazně chemické nepřirozené vůně.

Nejraději bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy, protože se mi docela mastí vlasy u temene hlavy. Nejvíce mi ve vlasech voní kokos.

Chtěla bych vyzkoušet Detoxikační řadu, protože na stavbě moje vlasy celkem trpí - samý prach a různé znečištění, určitě by se hodilo je před částí z toho uchránit správným šamponem. Ve vlasech mám ráda vůni kokosu.

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. Mám vlasy takové nijaké, slabé, snadno se lámou a třepí. Také bych ráda vyzkoušela ochranný sprej, který je součástí řady. Mám vlasy dlouhé a po umytí si žádají foukání. Ochrana před teplem je tedy nutná. Již jsem měla od značky Yves Rocher šampon a také dokonce peeling na vlasy a hlavu. Byla jsem spokojena a věřím, že budu i v tomto případě. Ve vlasech mám nejraději vůně exotické ovocné, třeba mango, papája, nebo kokos. Mám ráda také klasickou vanilku. Poslední dobou jsem si oblíbila také vůní oříšků a bylinek :) Voňavé vlasy mohou zpříjemnit den nejen mne, ale třeba i partnerovi a blízkému okolí.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Fazole s klobásou

Fazole s klobásou

8 hlasů
30min 931 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Maso s fazolemi

10 hlasů
1h a 15min 488kJ 185 Kč

Mexické vepřové maso s fazolemi.

Noky se sýrovou omáčkou

3 hlasy
1h a 5min 611kJ 120 Kč

Když potřebujete připravit rychlý oběd.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více