Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Přála bych si řadu pro lesklé vlasy, protože léto dá každým vlasům "zabrat". Nejraději mám jemnou vanilkovou nebo kokosovou vůni.

Ráda bych otestovala detoxikační řadu v péči o vlasy, jelikož bydlím v Praze a mé vlasy by potřebovaly vzpruhu po každodenním městském životě

zdiss

5. 7. 2019

Ráda bych testovala řadu pro lesklé vlasy - mám je v poslední době bez života a trocha lesku by neškodila Ve vlasech mám nejraději jemnou květinovou vůni.

Ráda bych testovala regenerační řadu, protože mám zničené vlasy z barvení a také mám hodně roztřepené konečky. Na vlasech mám nejradši melounovou vůni

sanula

5. 7. 2019

Já bych chtěla otestovat regenerační řadu, protože mám hodně zničené vlasy, na kterých mám ráda vůni citrusů, kokosu, svěží vůně.

Jako vždy, ráda bych zvolila řadu na poškozené vlasy, tedy regenerační. Jinou si ani sama nekupuji. Mám vlasy hodně zničené, hlavně konečky a už pár let mi vůbec nerostou do délky. Nyní používám jednu veganskou řadu kosmetiky, která je fajt, ale ráda bych zkusila něco nového. Vůni přípravků na vlasy mám moc ráda třeba avokádovou, nebo nějakou květinkovou, to je potom velmi příjemné .

hohe

5. 7. 2019

Yves Rocher mám ráda... Protože mám blond vlasy, tak 7 nich dochází k tomu, že jsou často bez lesku. Proto bych ráda vyzkoušela řadu pro lesk. Na vlasech mám ráda nejvíce ovocné vůně... Ale spíše než vůně, mě vždy zajímá kvalita šamponu a kondicionéru.

janeve

4. 7. 2019

Ráda vyzkouším produkty z řady pro lesklé vlasy. Mé vlasy potřebují konečně zazářit. Mám ráda bylinkovou či ovocnou vůni ve vlasech

majkyyx

4. 7. 2019

Regenerační řada by byla jak stvořená pro moje vlasy kvůli jejich lámavosti a vysušenosti. Vůně do vlasů jakákoli - čokoláda, bylinky, hlavně když voní :)

Moc ráda bych otestovala Regenerační řadu. Bohužel mne trápí hodně lámavé vlasy, což mi (jako dlouhovlásce) moc sebevědomí nepřidává, protože je musím neustále kvůli lámání zkracovat. A jakou vůni z nich cítím nejraději? Jednoznačně kokosovou nebo levandulovou

domcasi

4. 7. 2019

S kosmetikou Yves Rocher nemám zkušenost, proto bych ráda vyzkoušela jejich výrobky. Zaujala mě detoxikační řada na vlasy, protože žiji ve městě, tudíž jsou mé vlasy zatížené městským prostředím - všudypřítomným prachem a občas i tím smogem. Ve vlasech mám ráda jakoukoliv vůni, která vydrží i delší dobu než jen těsně po umytí. Pokud bych měla specifikovat, tak by to byla čokoláda, kokos nebo maliny.

lale

4. 7. 2019

Líbilo by se mi vyzkoušet lesklou řadu, protože lesk vlasům chybí. Určitě by se rozzářily. Mám velmi vůni bylinek ve vlasech. Velmi jsem si oblíbila heřmánek nebo levandule , která vlasy také krásně provoní a osvěží.

Awa6

4. 7. 2019

Velmi ráda bych testovala detoxikační řadu, protože chrání vlasy před znečištěným ovzduším a dopomáhá jim k vitalitě. Já ve svých vlasech miluji luční vůně, tedy mix všeho lučního kvítí. je to nádhera.

pechova

4. 7. 2019

ráda bych testovala regenerační řadu mám ráda svěží vůni ve vlasech - Calvin Klein

Nejradci bych vyzkoušela Regenerační řadu myslim ze krásné budou vonět Mam problem vyzkoušela jsem tolik druhu a vůbec mi vlasy a pokožka nevonela

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu. Teď přes léto mám vlasy od sluníčka celkem vysušené a lámou se mi konečky. Od této značky jsem zatím šampon nikdy nezkoušela. Naposledy jsem si koupila šampon s jemnou vůní broskve a vydrží mi vonět celkem dlouho.

Miluji používat přírodní a bio kosmetiku. Použivam ji už mnoho let. Mezi moje nejoblíbenější značky patří napřiklad zrovna značka Yves Rocher a od teto značky jsem už odzkoušela skoro vše. Hned jak byla nějaka novinka tak jsem jí hned musela vyzkoušet a proto jsem rada, že jsem se zapojila do toho to programu testerek a mam tu možnost vyzkoušet novinky teto značky. Nejvíc z této řady by mě zajimala sada na leskle vlasy. Volím si tuto serii proto že mám jinak zdravé vlasy ale přijde mi že se malo lesknou tak bych rada vyzkoušela tyto produkty. Věřim že by mi to na mé vlasy pomohlo. Nnejraději mám rada na svých vlasech vůni přirody, takže nějaké ty bylinky a tak, hlavně žádné výrazně chemické nepřirozené vůně.

Nejraději bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy, protože se mi docela mastí vlasy u temene hlavy. Nejvíce mi ve vlasech voní kokos.

Chtěla bych vyzkoušet Detoxikační řadu, protože na stavbě moje vlasy celkem trpí - samý prach a různé znečištění, určitě by se hodilo je před částí z toho uchránit správným šamponem. Ve vlasech mám ráda vůni kokosu.

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. Mám vlasy takové nijaké, slabé, snadno se lámou a třepí. Také bych ráda vyzkoušela ochranný sprej, který je součástí řady. Mám vlasy dlouhé a po umytí si žádají foukání. Ochrana před teplem je tedy nutná. Již jsem měla od značky Yves Rocher šampon a také dokonce peeling na vlasy a hlavu. Byla jsem spokojena a věřím, že budu i v tomto případě. Ve vlasech mám nejraději vůně exotické ovocné, třeba mango, papája, nebo kokos. Mám ráda také klasickou vanilku. Poslední dobou jsem si oblíbila také vůní oříšků a bylinek :) Voňavé vlasy mohou zpříjemnit den nejen mne, ale třeba i partnerovi a blízkému okolí.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Salát se skleněnými nudlemi

Salát se skleněnými nudlemi

5 hlasů
35min 644 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře na plechovce s pivem podle Zdeňka Pohlreicha

26 hlasů
3h a 50min 496kJ 130 Kč

Je léto - čas grilování. Tady je recept na výborné gri...

Filety z kapra na grilu

15 hlasů
40min 631kJ 110 Kč

Kapr s tymiánem a petrželkou.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více