Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

marinda

25.06.2019

Rada bych zkusila regeneracni radu,protoze moje vlasy jsou znicene a osklive.miluju vuni ovoce a jemnych vytazku z bylinek

Moc by mě potěšilo vyzkoušet řadu pro lesk vlasů, používám různé typy šamponů většinou regeneračních, po kterých se lesk nedostavuje. Těším se na výsledky :) Vůni miluji šeříku nebo citrónu.

Chiara

25.06.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro LESKLÉ VLASY. Mám je zničené a lesk dodá vlasům šmrnc a budou vypadat zdravěji.Vůně mám ráda ovocné.

AdelaS

25.06.2019

Rada bych vyzkoušela regenerační řadu jelikož moje vlasy zažily středověk:D Žehlím,fénuji i bravím. Ale rozhodla jsem se se vším nadobro skončit. A pořádně vlasy zregenerovat. Nejvíce miluju kokosovou vůni nebo vanilka ty jsou z vlasů nejlépe cítit:)

BlaSi

25.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy - nejen mně, ale hlavně mé dceři by ozdravení vlasů, zničených hektickým způsobem života, velmi prospělo...V létě na svých vlasech miluju vůni moře a slunce, na jaře citrusů a růží, na podzim skořice a jablek a v zimě vítězí vůně čokolády.

dady

25.06.2019

Ráda bych testovala regenerační řadu,protože toto téma je pro moje vlasy zrovna aktuální a opravdu by nějakou regeneraci potřebovaly.Vůni ve vlasech mám ráda jemnou ,lehkou květinovou.

Ráda bych testovala tuto kosmetiku... I přes veškere snahy mě kadeřnice... Jsou mě vlasy zničené

Ráda bych testovala regenerační řadu, protože moje vlasy nejsou takové jaké si žena přála. Jsou zničené zesvětlováním, které jsem dříve podstoupila, když jsem stahovala černou barvu. A každodenní žehlení a fenování jim také moc nepomáhá. A moje dcera jim také dává zabrat Nejraději mám na vlasech vůní kokosu

Pořád lítám po městě tak bych ráda vlasům dopřála Detoxikační řadu . Miluju vůně ovoce i kombinace bylin a různých rostlin. nebránila bych se ale ani regeneraci.. protože se konce vlasů dost lámou.

Ráda bych pro lesklé vlasy, miluji svěží vůně nebo levaduli, děkuji moc

Moc ráda bych zkusila detoxikační řadu, protože už jsem slyšela o zázračných účincích rostliny moringa a ráda bych dopřává vlasům očistu. Ve vlasech mám ráda vůni levandule i růží.

Ráda bych detoxikační řadu protože používám spoustu přípravků a mám mastné vlasy. Nejraději mám svěží vůně ze kterých sálá čistota 😊

Rozhodně regenerační řadu, protože mě vlasy si zaslouží nějakou vzpruhu gort teď v létě. Nejraději mám ve svých vlasech vůni mentolu a citrusů. Dodává mi energii a pocit svěžesti i čistoty.

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy . Mám po dcerkach vlasy bez lesku tak bych jim ho ráda zase vrátila a vůně malin to je moje

Klijan

25.06.2019

Ráda bych testovala Regenerační řadu. Vlasy mám po porodu křehké, nic nevydrží a k tomu mi teď začaly i padat (ať žijí hormony). Mám ráda, když mi vlasy voní sluncem a mořem, což bohužel bývá jednou do roka. Jinak mám ráda svěží vůně ve vlasech.

Scarlie

25.06.2019

Ráda bych vyzkoušela REGENERAČNÍ řadu, protože mám dlouhé a oslabené vlasy. Jsou na omak suché, lámavé, bez lesku a celkově působí zničeným dojmem. Myslím, že regenerační řada by tedy stála za testování přípravků od Yves Rocher Mezi moje nejoblíbenější vůně patří určitě intenzivní květinové vůně. Miluji přírodu a květiny , zahrádka a pěstování kytiček je moje nejoblíbenější hobby při každé volné chvilce. Největší TOP je vůně růží a vůbec jejich pěstování. Mám dlouhé vlasy a vůně je tak při každém "pohození" vlasů příjemně cítit. Jelikož "růže" miluji nejen ve vlasech, ale i na zahrádce v zahradním oblouku porostlým růžemi, je to tedy moje jasná volba

verca61

25.06.2019

chtěla bych vyzkoušet řadu pro poškozené vlasy, neboť a protože by moje vlasy potřebovaly pořádný restart, mám ráda jemné vůně, ne takové ty sladké, až se člověku z toho zvedá žaludek, hlavně v tomhle vedru.

BaraM

25.06.2019

A na vůni jsem zapomněla. Lehké, svěží a nejvíc asi kopřiva, která mi připomíná dětství:)

BaraM

25.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu na vlasy, jelikož moje vlasy dostávají opravdu zabrat. Miluji tanec a díky zdravotním komplikacím jsem se našla i v kondičním plavání, takže každou volnou chvíli jsem v bazénu s chlorovanou vodou nebo se potím na parketu a tak každodenní péče o mé vlasy dá zabrat. Chce to kvalitní péči, které není nikdy nazbyt. Děkuji, hezké léto

Vyzkoušela bych moc ráda řadu pro Lesklé vlasy. Párkrát jsem zkusila malinovy ocet a to byla krásná vůně! Bohužel ničí vlasy, tak se k němu vracet nebudu, ale maliny na vlasech jsou top. 🙂

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pečené kuře s bylinkami

Pečené kuře s bylinkami

15 hlasů
1h a 50min 562 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka z mletého masa

19 hlasů
55min 528kJ 99 Kč

Recept na sytou polévku z mletého vepřového masa.

Smetanová kuřecí polévka

14 hlasů
60min 532kJ 80 Kč

Polévka, která zasytí, můžete ji podávat jako hlavní c...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více