Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu. Porod a kojení dává mým vlasům hodně zabrat a vypadají příšerně :(. Na svých vlasech miluji vůni přírody a květin.

witchie

25.06.2019

DETOXIKAČNÍ ŘADU, takových přípravků na trhu moc není a opravdu mně svých charakterem zaujala. A jako vůni mám nejraději? Je to vůně čerstvě umytých vlasů jinak miluji šampony se svěží citrusovou nebo omamnou kokosovou vůní

Detoxikační řada, pokud bych měla štěstí. Na vlasech mám nejraději vůni medu v kombinaci s mandlovým výtažkem.

milka30

25.06.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy. Mám je matné, takové bez lesku a bez života. Chtěla bych mít vlasy lesklé, protože vypadají zdravěji. Na vlasech mám ráda přírodní, jemné vůně, hlavně ovocné.

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, mám vlasy po druhém porodu velmi suché a poškozené, potřebovaly by vzpruhu jako sůl. Mám ráda svěží vůni, třeba citrusových plodů

Nejraději bych zkusila tu regenerační řadu. Na vlasech miluji vůni kokosu. Kokos mám ráda celkově.

Tabita

25.06.2019

Ráda bych otestovala detoxikační řadu. Mám suché a lámavé vlasy, konečky se mi třepí a při práci na zahrádce hlavně v tomto počasí se mi vlasy na temeni potí a musím si umývat vlasy každý večer. Ráda bych vyzkoušela dokonalé očištění . Vůni na vlasech mám ráda přírodní. Ovoce nebo bylinky. Hlavně ne chemické.....

lissey

25.06.2019

Ráda bych zkusila detoxikační řadu. Vyhovují mi lehké, nekomplikované vůně. Bylinkové a ovocné.

Ráda bych otestovala regenerační řadu. A jakou vůni mám nejraději? Asi většinu, jsem parfémová. Ale zaujala mě lipová vůně šamponů Philipa B. A nejvíce miluji ten pocit, když si rozpustím svázané vlasy a zahalí mě vůně vlasů, ke které bych byla otupělá, mít je rozpuštěné. Na tom okamžiku je něco omamného.

Byra

25.06.2019

Líbila by se mi regenerační řada, protože moje vlasy jsou po letitém barvení slabé, lámavé a jakmile dorostou do délky pod uši mění se v chemlon. Tím pádem je můj sen o dlouhých vlasech v nedohlednu. A také bych jim chtěla dopřát kvalitní péči

Chtěla bych testovat řadu pro detox vlasů. Nejraději mam vůní přírodní, ne chemicky prevonenou..to je problém..😀🙂

andus

24.06.2019

Ráda bych testovala Regenerační řadu, protože mám vlasy poškozené, oslabené a lámavé a jak jsem se dočetla, je tahle regenerační řada pro takové vlasy určena

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu - mé vlasy potřebují oživit, lámou se a třepí konečky. Mám ráda když mi vlasy voní citrusovou vůní... :)

Rada bych vyzkousela radu pro leskle vlasy, protoze mam pocit, ze lesk jim velmi chybi. Ve vlasech mam rada vuni kokosu.

Chtěla bych testovat řadu pro lesklé vlasy. Dříve jsem mívala vlasy lesklé, ale nyní už svůj lesk ztratily a ráda bych jim ho navrátila. Na svých vlasech mám nejraději ovocnou a celkově svěží vůni.

Merari

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. Jsem devět měsíců po porodu a moje vlasy jsou velmi oslabené a křehké. Vyzkoušela jsem již několik "chemických" přípravků z lékárny, ale bohužel vždy pouze s minimálním účinkem. Ráda bych proto vyzkoušela a třeba i přešla na rostlinou péči bez zbytečné chemie - a jsem velice zvědavá, zda si poradí s oslabenými vlasy po porodu. Miluji svěží vůni, která mě, mé vlasy i pokožku dokáže nabít energií

bogape

24.06.2019

Dobrý den, moc by se mi líbila detoxikační řada. Žiji ve městě a mé vlasy dost trpí, sama se již několik let trápím tím, že mé vlasy postrádají lesk. Tak pokud by se štěstí usmálo, měla bych radost. Na mých vlasech miluji vůni březovou a kopřivovou, prostě starou českou klasiku :)

Lidiia

24.06.2019

Jsem teď těhotná a moje vlasy se velmi liší od normálních. Chci to zkusit regeneracni rada, doufám, že mi pomůže.

Milka98

24.06.2019

Po chemoterapii mi začaly růst velmi jemné a krepaté vlasy bez vitality. Zatím je mám kraťoučké, ale ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu pro posílení, oživení a celkovou regeneraci.

vlahy

24.06.2019

Ráda bych testovala řadu pro lesklé vlasy Líbí se mi samo o sobě, když vlasy krásně voní a snažím se věnovat péči o vlasy maximum

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Rybí kari

Rybí kari

6 hlasů
40min 383 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ostré hovězí kousky

12 hlasů
1h a 40min 470kJ 270 Kč

Kostky hovězího masa obalené a podušené v ostré chilli...

Dýňová polévka s pažitkou

11 hlasů
50min 238kJ 90 Kč

Jedna z mnoha variací na dýňovou polévku.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více