Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

micak42

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační kůru pro mé poškozené vlasy.Mám ráda svěží,ovocnou vůní

terchal

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy. Na svých vlasem mám ráda svěží vůně...mám dlouhé vlasy a líbí se mi, když fouká vítr a já cítím jejich vůni

lidus

24. 6. 2019

Ráda vyzkouším detoxikační řadu. Vůni mám ráda svěží, ovocnou. Nejlépe takovou, která je vhodná i pro muže a není příliš sladká.

Kanica

24. 6. 2019

Dobrý den, měla bych zájem vyzkoušet řadu detoxikační. A to z toho důvodu, že sport je moje vášeň, ráda plavu v rybníku a taky suším seno, ze kterého se dost práší a myslím, že to je právě důvod, proč bych chtěla testovat :) vůni ve vlasech mám ráda pokaždé jinou, záleží na situaci. V létě miluji vůni sena, i když teda pěkně kouše. Ale jako děti jsme se v tom dědovi válely, naše kočky v něm spaly a to byla vůně. Vůně dětství. Mám už ale dítě, tak se v seně moc válet :D nemůžu :D . Zamilovala jsem si vůni dětského pudru, který si dávám téměř denně na pěšinku hlavy. Je to perfektní pro rychle masticí vlasy a navíc voním jako dětská prdelka :)

Karina

24. 6. 2019

Dobry den,rada bych se zucastnila testovani regeneracni rady jelikoz jsem vase verna zakaznice A proc zrovna ja? Bohuzel mam velice znicene a nepoddajne vlasy a doma mi nereknou jinak nez Einstein :-(. Pro pobaveni muzu dodat foto, jak vypadam kdyz si vlasy nevyzehlim. Co se tyce vune, mam rada pudrove vune, vuni ciste vypraneho pradla, celkove “nenasilne” vune. Dekuji a preji hezky den

Ráda bych testovala regenerační řadu, která by mi určitě pomohla na mé poškozené, lámavé vlasy Mám ráda vůni avokáda

Nikol35

24. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu. A na svých vlasech mám ráda ovocné svěží vůně, cítím se po nich déle "čerstvá" 😁

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu (nebo i detoxni rada zni dobre) protože mám suché a lamave vlasy. A nejraději mám čerstvě umyte vlasy vonící létem, sluníčkem

renda4141

24. 6. 2019

Ráda bych testovala Detoxikační řadu na vlasy, protože žiji a pracuji ve velkém městě a proto je tato řada pro mě jako stvořená. Ráda mám ve vlasech svěží květinovo citrusové vůně.

kroppi

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela řasu pro lesklé vlasy. Mám vlasy vlnité, suché, matné.

Ráda bych otestovala regenerační řadu , přece jen vlasy po druhém porodu už nejsou co bývaly . Ve vlasech mám nejraději vůni ovoce a je jedno jakého

Barulajn

24. 6. 2019

A nejradši mám ve vlasech ráda svěží a ovocné vůně

Barulajn

24. 6. 2019

Nejraději bych vyzkoušela regenerační řadu. Casto si zehlim vlasy a už nějakou dobu bojuji s lamavosti konecku. Nyní se snažím používat přírodní kosmetiku, proto mě tato nová řada hodně zaujala. 😍

Simdan

24. 6. 2019

Nejvíce by se mi hodila detoxikační řada, jelikož bydlím ve městě a také pracuji v průmyslu s chemikáliemi a to mým vlasům moc neprospívá, miluju ve vlasech vůni zelených jablek

elioto

24. 6. 2019

Pro mě by byla nejlepší detoxikační řada. Na svých vlasech mám nejraději jednoduché vůně českého venkova, hlavně heřmánek a kopřivy.

Aneta83

24. 6. 2019

Otestovala bych regenerační řadu. Z důvodu lámavosti, výživy vlasů. Mám melírované, dlouhé vlasy a poměrně trpí. Je mi líto je ostříhat. V létě díky sluníčku, moři a v zimě díky mrazu se hodně lámou. Mám ráda jojobový olej, to je další důvod a agave jsem nikdy nezkoušela. Co se týká vůní, tak to nemám vysloveně dané. Spíš je to podle období a daného pocitu, možná i věkem se to asi mění.

mana192

24. 6. 2019

ráda bych otestovala regenerační řadu,protože jsem si nechala odbarvit vlasy a trochu se to na nich podepsalo takže jsou svým způsobem poškozené když mi to voní tak je mi jedno jaká vůně, ale vetšinou jemně sladké

tory

24. 6. 2019

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu jelikož mé vlasy potřebují teď hodně péče, kojím a chodím často cvičit tak dostávají zabrat. Na vlasech mám ráda ovocné vůně.

petrac

24. 6. 2019

chtěla bych vyzkoušet detoxikační řadu a na svých vlasech miluji vůni meruněk, protože mi to připomíná meruňkový šampon z dětství.

sarka49

24. 6. 2019

Moc ráda bych otestovala regenerační řadu. Moje vlasy jsou bez lesku, suché a potřebují vzpruhu.. mám rada svěží květinovou nebo kokosovou vůni

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kari rýže s cizrnou

Kari rýže s cizrnou

3 hlasy
60min 860 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pivní palačinky

14 hlasů
40min 661kJ 44 Kč

Recept na palačinky tentokrát z pivního těsta.

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více