Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Ráda bych otestovala řadu pro lesklé vlasy. Po mnohaletém barvení se lesk vlasů postupně vytratil a zůstaly spíše matné a nepoddajné. Nejraději mám vůni verbeny a limetky, ale láká mě vyzkoušet tuto novinku s agáve a moringou.

ZuziU

24.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet detoxikační řadu, protože žiju ve městě a vlasy mám těžké. Ale miluji vůni malin z octu na vlasy od Yves Rocher

Ráda bych vyzkoušela - Řada pro lesklé vlasy, ty moje by trošku lesku potřebovaly Nejraději mám takovou tu přírodní vůni květiny, ovoce, plody přírody

🌸❤🌸 Chtěla bych testovat regenerační řadu a hodně moc. Mám ráda když mi voní vlasy po kokosu, protože miluji kokos a připomíná mi Hawaii nebo nějaké jiné podobně krásné místo. Ještě radši mňam vůní žvýkaček :D je to sladká vůně, zkrátka bubble gum :D

tak já bych nejraději regenerační řadu a vůni mám ráda citrusy, ale také třeba levandule a kokos :)

megana4

24.06.2019

Detoxikační řadu na vlasy,jelikož mám poškozené vlasy a nejradši mám vůni kokosu na vlasech..

Luci79

24.06.2019

Aktuálně mám teď v těhotenství vlasy unavené, spilhlé, lámavé. Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy. Nejraději mám ovocnou citrónovou vůni ve vlasech.

vivi11

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, protože mám suché a lamave vlasy. A nejraději mám čerstvě umyte vlasy vonící létem, sluníčkem

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, protože jsem nedávno zhoršila švec dlouhé vlasy na kratší mikádo tak ať se ještě očistí od všeho špatného z ovzduší a miluju vůní cerstve umytych vlasů

zdeni20

24.06.2019

Moc ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, protože se mi vlasy hodně lámou. Jinak mám moc ráda kokosovou vůni, jak na těle tak ve vlasech.

RomanaM

24.06.2019

Urcite regeneracni radu-ac si vlasy takrka nefoukam jsou znicene a ted letni slunicko jim moc nepomuze, svezi vune cistoty je neeej, dlouho ale nevydrzi (super je vune po navsteve kadernictvi-to mam pocit ze mi snad i sviti a dodavaji velmi pozitivni naladu ) 😊😉

Všechny řady vypadají lákavě, ale asi bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy. Moje vlasy potřebují trochu oživit. Zaujala mě kombinace agáve a heřmánku. Jistě to bude mít zajímavou vůni. A jakou vůni mám nejraději ? Vůni vlasů našeho synka Káji. Má speciální dětský šampon a hodně mi jeho vlásky pak voní... pořád k němu po umytí čichám. K manželovi čichat k vlasům nemohu, žádné nemá

Emucha

24.06.2019

Moc bych chtěla testovat řadu pro lesklé vlasy, lesk a energie je to co mým vlasům chybí, mám ráda vůni čistoty, přírody, květin. Strašně ráda si užívám vůni čistých vlasů, cítím se pak jako princezna.

MiliKry

24.06.2019

Ja bych ráda vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy, protože lesku je vždy málo a teď v létě by potřebovaly trošku oživení :) Co se týká vůně mých vlasů, tak mám nejraději něco svěžího a ovocného.

kdyby se usmálo štěstí , tak by bylo super vyzkoušet produkt Regenerační řada vůně mám ráda různé , spíš záleží na kvalitě - mám strašně jemné a řídké vlasy , takže vždy uvítám novinky , abych vyzkoušela zda mi budou sedět a moje (opravdu šílené) vlasy budou vypadat aspoň dobře , když už ne skvěle

Olafi

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy a nejradši mám na svých vlasech vůni právě umytých.

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. Mám ombré, blond konečky dostávají zabrat, hlavně teď v létě. Voda, slunce, teplo, časté mytí, foukání.. Nejraději mám vůni čerstvě umytých vlasů a je mi jedno, zda je vůně ovocná, sladká, či svěží. Nejkrásnější pocit je mýt především zdravé a krásné vlasy a o to se snažím minimálně rok, co jsem od porodu.

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, před porodem se to vlasům bude hodit :). Jinak ve vlasech mám nejradši vůni nějakého ovoce, nebo kytek, jezis a nejradši kokos 🥰

Ráda bych vyzkoušela ,,Regenerační řadu,, vlasy zničené od sluníčka a věčného mytí, tak to chce něco co by je nakoplo Vůni ve vlasech mám ráda třeba kokos nebo něco méně parfémovaného, prostě záleží na náladě

ilnino

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy a miluju ve vlasech vůni slunce.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kari kuřecí polévka

Kari kuřecí polévka

5 hlasů
1h a 30min 218 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jehněčí maso s olivami

6 hlasů
1h a 10min 725kJ 160 Kč

Jehněčí nejen na velikonoční stůl.

Krevety s chilli papričkou

16 hlasů
30min 297kJ 95 Kč

Krevety v omáčce s chilli a smetanou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více