Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

helus

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu.Mám velmi suché a jemné vlasy,které se mi lámou.Mám ráda ovocné vůně.

Theaw

24. 6. 2019

Rada bych vyzkousela regeneracni radu. Nejradeji mam vuni vlasu, kdyz jsme u more, voni krasne :)

paperilla

24. 6. 2019

Obě řady mě moc lákají, ale asi bych upřednostnila tu "detoxikační", protože žijí v městě automobilového průmyslu a o znečištěný vzduch tu, vzhledem k dopravě, není nouze. Jinak miluji svěží přírodní bylinnou vůní.

Rády bych vyzoušela regenerační řadu a na vlasech mám ráda vůni kokosu, která vydrží celý den.

Ráda bych testovala detoxikační řadu. Mám ráda vůni právě umytých vlasů.

RadKon

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy.Protože přesně tohle by se na moje namáhané a městem zničené vlasy hodilo.Na svých vlasech mám ráda každou vůni protože není nic lepšího než čerstvě umyté a voňavé vlasy

Strašně ráda bych testovala regenerační řadu. Mám dlouhé vlasy po zadek ale strašně slabé, lamave. Žádný šampon mi nepomáhá. A že už jsem jich zkusila. Jakou vůní mám nejraději? Je mi to úplně jedno... Hlavně že je to vůně čistoty ❤️❤️❤️

Ráda bych testovala Řadu pro lesklé vlasy. Nejraději mám takové ty svěží letní vůně - mango, malina, passion fruit, atd.

Moc ráda bych testovala detoxikační řadu a miluji vůní kokosu nebo levandule.

sofie

24. 6. 2019

Ráda bych otestovala péči na lesklé vlasy. Vůni mám ráda jemnou z květů

ivet351

24. 6. 2019

Zaujala mě řada pro lesklé vlasy, trávím spoustu času na sluníčku a vlasy se mi zdají takové bez barvy a lesku. Mám ráda vůni citrusových plodů.

blesksoft

24. 6. 2019

Ráda bych ozkoušela Detoxikační řadu. Práce v Praze a cestování MHD mi krásy nepřidá. A mám ve vlasech ráda vůni heřmánku - připomíná mi babičku.

nikyta159

24. 6. 2019

Zaujala mě regenerační sada. Jsem těhotná a moje vlasy trpí. Jsou neforemné, roztřepené, bez života. Na vlasech se mi líbí spíš svěží vůně.

tarzan123

24. 6. 2019

Nejvíce mě zaujala detoxikační řada. Pracuji ve velkoměstě, takže detox vlasů by se hodil. Láká mě vyzkoušet řadu produktů,. která je dle mého na trhu zcela nová a nevšední.

Meffy

24. 6. 2019

Měla bych zájem o regenerační řadu. Mám nekvalitní slabé vlasy bez objemu, které mají sklon k lámavosti a nedrží na nich vůbec nic, neustále zkouším nové a nové značky a snažím se najít řadu, která by alespoň s jedním z mých problémů pomohla. Nejraději mám ovocnou či svěží vůni, ale popravdě vůně u mě dost ustupuje do pozadí, když je šampon či celá řada funkční a pomáhá řešit alespoň jeden z mých vlasových problémů.

Teri

24. 6. 2019

Chtěla bych vyzkoušet detoxikační řadu, jelikož mé vlasy trpí znečištěným ovzduším. Jsou těžké a neforemné. Na vlasech se mi líbí vůně arganového oleje

Janule_UL

24. 6. 2019

Ráda bych zkusila regenerační řadu. Mám dlouhé vlasy, které se mi opravdu dost lámou. Lesk by jim tedy také neuškodilo dodat Vůni na vlasech mám ráda lehkou a svěží.

adiro

24. 6. 2019

Velmi bych si přála vyzkoušet řadu pro lesklé vlasy , protože jim lesk a zářivost chybí . Mám ráda svěží ovocné vůně . A právě maliny patří k létu .

Ráda bych otestovala detoxikační řadu. Bydlím ve městě a každý den jsou mé vlasy vystaveny nečistotám. Tudíž chci vyzkoušet efekt, zda to opravdu funguje. Ohledně vůně vlasů upřednostňuji jemné, nevýrazné a uklidňující vůně.

lucie07

24. 6. 2019

Chtěla bych testovat regenerační hlasovou kosmetiku, protože moje vlasy by potrrbovaly trochu oživit.Ve vlasech mám ráda všechny vune, nemam vyhrazenou pouze jednu

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Dýňové rizoto

Dýňové rizoto

14 hlasů
40min 337 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z endivie

6 hlasů
20min 681kJ 95 Kč

Salát z opomíjené zeleniny endivie s mrkví. V Itálii j...

Obří krevety s mátovo-Cranberry směsí

12 hlasů
50min 401kJ 320 Kč

Milovníci krevet si pochutnají.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více