Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

petra.net

24. 6. 2019

Ráda bych otestovala řadu pro lesklé vlasy protože ač mám vlasy dlouhé tak jsou bez lesku a nejraději mám na vlasech ráda vůni květin a ovoce.

cepina

24. 6. 2019

Přála bych si otestovat řadu pro lesklé vlasy. Vůbec se mi nelesknou, pouze při obarvení a po dalším umytí už jsou zase matné. Ráda bych zářila a chtěla bych, aby mé vlasy vypadaly zdravěji. Vůni mám ráda jemnou květinovou-třeba levandulovou.

Poppet

24. 6. 2019

Ráda bych otestovala regenerační řadu a nejraději mám ve vlasech vůni po kokosu

zanetie

24. 6. 2019

Nejraději bych vyzkousela vsechny řady. Ale v posledni době jsou me vlasy nějaké matné, bez lesku a zivota, tak bych rada vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy. Treba mi pomůže můj problém vyřešit. Miluji vuni relaxační levandule nebe luxusni parfemove vune.

iva3

24. 6. 2019

Chtěla bych vyzkoušet regenerační sadu, jelikož jsou moje vlasy po barvení oslabené a v některých pramenech krepaté. Mám ráda vůně svěží, citrusové, květinové.

nea

24. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu. Na vůni ve vlasech mi až tak moc nezáleží, hlavní je účinnost. Ale voní mi heřmánek nebo levandule.

Jankava

24. 6. 2019

Vzhledem k tomu, že bydlím ve velkém městě, tak bych ráda vyzkoušela detoxikační sadu. Mám ráda ovocné vůně nebo jemně květnové.

Ráda otestují Regenerační řadu, páč jsou moje melírované vlasy suché a polámané, takže tato řada je pro ně jak stvořená. Uvidíme jak si poradí s poškozenými a namáhanými vlasy. Milují ovocné svěží vůně a kokos

Dobrý den, ráda bych se zapojila do testování detoxikační řady ráda mám jemné květinové vůně

MayaSo

24. 6. 2019

Dobrý den, skvělé testování! :) Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu nebo řadu pro lesklé vlasy. Mám přírodní vlnité vlasy a ty mají bohužel tendenci vypadat nezdravě. Zkusila jsem už mnoho výrobků a žádný za to nestál. Ráda bych konečně své vlny nosila s hrdostí a ne jen v culíku, protože nevypadají dobře. Děkuji

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy, protože mé vlasy lesk postrádají. Sice je mám zdravé, ale melírované a momentálně vlivem těhotenství i suché - nemastí se mi; takže aby měly aspoň nějaký lesk, dávám si do konečků olej. Miluju, když mé vlasy voní po nějakém přírodním oleji, nebo po nějakém ovoci

evikh

24. 6. 2019

Chtěla bych vyzkoušet regenerační sadu, jelikož jsou moje vlasy po zesvětlování a barvení oslabené a unavené. Mám ráda vůně svěží, citrusové, květinové.

Jaromila

24. 6. 2019

CHtěla bych testovat řadu s agáve a jojobového oleje, neboť mám vlasy poškozené, lámavé a oslabené. Pro její regeneraci.

Dobrý den. Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. Minule jsme se zarazila, že vlasy si barvím od 15ti, tedy již 18 let :-o Neuvěřitelné! Myslím si, že mé vlasy si nějakou regeneraci rozhodně zaslouží A jakou vuni mám na vlasech nejraději? Méla jsme jednou čokoládový šampon, ten byl skvělý, jenom pak pořad ty chutě mlsat

Dadule

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro poškozené vlasy, protože ty moje poškozené jsou a ne málo. Mám je suché, roztřepené, lámavé, vypadávají mi a hrozně elektrizují :/ Nevím, jestli používám špatné šampony nebo proč..ale zatím jsem nenašla žádný, který by mi vyhovoval a dal mi vlasy dokupy. A hlavně, který by mi neudělal z vlasů zacuchaný elektrizující chemlon Vůni mám ráda jakoukoliv, hlavně, když dlouho vydrží a je svěží

Iivusja3

24. 6. 2019

Ráda bych testovala řadu pro lesk vlasů, to je přesně to, co potřebuji. :) Na vlasech mám ráda lehčí vůně, ovocné, citrusové apod.

Izzylka

24. 6. 2019

Ráda bych otestovala detoxikační řadu. Bydlím v Ostravě a myslím, že by to byla super vzpruha pro moje chudáky vlásky miluji květinové vůně, ať už na kůži nebo ve vlasech. Tak hodně štěstí všem

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu. Myslím, že přesně to by moje vlasy potřebovali. Městský vzduch jim dává zabrat a tak potřebuji vlasy trochu oživit. Už jen pro to, že blond vlasy jsou opravdu náchylné na všechno a tato řada mě opravdu zaujala. Mám ráda sladší vůně třeba ovocné nebo vůni vanilky. Mám ráda, ale i vůně bylinek.

alka1975

24. 6. 2019

Ráda bych zkusila řadu pro lesklé vlasy. Mám matné vlasy bez života, potřebovaly by probudit Mám ráda vůni kokosu a mandlí.

Mopsička

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu, protože bydlím v rušném městě a hodně jezdím na kole, tak si myslím, že mým vlasům tamní ovzduší dá hodně zabrat. Také proto, že detoxikační vlasovou kosmetiku jsem ještě nikdy neměla, ráda otestuji!!! Líbí se mi přírodní rostlinné vůně, jako třeba aloe vera, heřmánek, měsíček. Přeji všem krásné léto!

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Kotlety v sýrové omáčce

Kotlety v sýrové omáčce

12 hlasů
55min 775 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová panenka z grilu

15 hlasů
1h a 5min 617kJ 190 Kč

Grilovaná vepřová panenka s pikantní omáčkou.

Kuře s rajčaty

11 hlasů
1h a 10min 499kJ 130 Kč

Tento klasický italský pokrm je plný rajčat, hub a pap...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více